Svátek má Dorota
Všestranně podporujeme nestátní neziskové organizace z Olomouckého kraje a pomáháme jim. Vytváříme trvalý prostor pro komunikaci a spolupráci neziskovek mezi sebou i vůči jiným sektorům společnosti.

Pozvánka na seminář "Přínos NNO pro cestovní ruch v Olomouckém kraji"

Autor: Redakce UNO. Čtvrtek 24. listopadu 2011.

Asociace NNO v ČR ve spolupráci s Centrem pro komunitní práci Střední Morava a s podporou Olomouckého kraje si Vás dovolují pozvat na seminář "Přínos nestátních neziskových organizací pro cestovní ruch v Olomouckém kraji", který se uskuteční 2. prosince 2011 od 10 do 14.30 hodin v  Kongresovém sále budovy Olomouckého kraje, Jeremenkova  40a, Olomouc.

celý článek

 

Pozvánka na seminář "Zpracování a úprava digitální fotografie pro pokročilé" - Jeseník

Autor: Redakce UNO. Čtvrtek 24. listopadu 2011.

Unie nestátních neziskových organizací si Vás dovoluje opět pozvat na seminář zaměřený na zpracování a úpravu digitální fotografie pro pokročilé, který se uskuteční v rámci významného projektu „Pomáháme neziskovkám“ za finanční podpory Olomouckého kraje.

celý článek

   

Hlasujte pro školu JISTOTA

Autor: Redakce UNO. Úterý 22. listopadu 2011.

Read moreStřední škola, základní škola a mateřská škola JISTOTA,o.p.s. Tetín 1, Prostějov byla vybrána do projektu nejlepší česká škola. Tuto školu můžete podpořit svými hlasy na adresách www.nejlepsiceskaskola.cz a také www.domino.rozhlas.cz od 12,00 hod 24.11. do 12,00 hod. 1.12.2011. Hlasovat  můžete několikrát.

celý článek

   

JÁ BYCH RÁD K BETLÉMU - vernisáž výstavy

Autor: Redakce UNO. Úterý 22. listopadu 2011.

pozvanka-betlemyVlastivědné muzeum Jesenicka srdečně zve na výstavu "Já bych rád k betlému...", která se koná od 29.11. do 31.12. 2011 ve Výstavním sále Vodní tvrze Jeseník.

V rámci vernisáže, která proběhne 29. 11. v 18:00 hodin vystoupí skupina Paduana hispanica Na výstavě budou prezentovány betlémy ze spřátelených organizací a ze soukromých sbírek. Kurátorem výstavy je Mgr. Ludmila Dospivová.

   

Pozvánka na pracovní setkání zástupců nestátních neziskových organizací Olomouckého kraje

Autor: Redakce UNO. Úterý 22. listopadu 2011.

V úterý 29. 11. 2011 od 16:30 – 18:00 hodin se v Kongresovém sále na krajském úřadu Olomouckého kraje (Jeremenkova 40a, Olomouc) uskuteční pracovní setkání zástupců nestátních neziskových organizací Olomouckého kraje.

celý článek

   

Zabijačka a Mikuláš v Oplocanech

Autor: Redakce UNO. Neděle 20. listopadu 2011.

Pozvanka-zabijacka-Mikulas-2011Přátelé zdravé stravy pořádají v Oplocanech v místní škole v sobotu 3.12. 2011 Zabijačkové hody. Zabijačkové speciality můžete ochutnat od 9 hodin po celý den, od 14 do 17 hodin i za doprovodu harmoniky.

Pro děti i dospělé bude poté od 17 hodin připravena Mikulášská nadílka - rozsvěcení vánočního stromu, návštěva z nebe i pekla, taneční zábava.

   

Návštěva z Haiti

Autor: Redakce UNO. Neděle 20. listopadu 2011.

Read moreHostem Arcidiecézní charity Olomouc bude v následujících dvou týdnech P. Rodolphe Balthazar. Tento haitský kněz přiletí do České republiky, aby poznal fungování české Charity a to nejen v oblasti zahraniční pomoci, ale také sociální práce na našem území. Cílem této návštěvy je posílení spolupráce Arcidiecézní charity Olomouc a haitských farností Baie de Henne a Mole St. Nicolas, které P. Balthazar spravuje.

P. Balthazar se narodil na severu Haiti, několik let svého studentského i pracovního života prožil v Kanadě a v USA, získal zkušenosti a vrátil se do svého rodného kraje, aby pomáhal lidem překonávat obtíže života v nejchudší zemi západní polokoule.

celý článek

   

Seminář na zpracování a úpravu digitální fotografie

Autor: Redakce UNO. Sobota 19. listopadu 2011.

Read moreNadační ústav regionální spolupráce o.p.s. vyjednal oprávnění užívat licenci programu Zoner Photo Studio 13 od firmy ZONER software, a.s. Díky tomu mohla Unie nestátních neziskových organizací Olomouckého kraje pořádat dvoudenní seminář ve dnech 4. a 5. 11. 2011 zaměřený na úpravu fotografií v prostorách Hotelové školy Vincence Priessnitze v Jeseníku.

celý článek

   

Olomoucký kraj posiluje komunikaci s Evropskou unií

Autor: Olomoucký kraj. Čtvrtek 17. listopadu 2011.

Zastoupení Olomouckého kraje při Evropské unii pod názvem OK4EU odstartovalo svou aktivní činnost. Sdružení OK4 EU založilo 11 právnických osob za účelem zastupování zájmů regionu - Olomouckého kraje v institucích Evropské unie.

celý článek

   

Akce RC Heřmánek na prosinec 2011

Autor: Redakce UNO. Čtvrtek 17. listopadu 2011.

rc hermanekZDE si můžete stáhnout program akcí Rodinného centra Heřmánek na měsíc prosinec 2011.

   

Strana 201 z 234