Svátek má Zbyšek
Všestranně podporujeme nestátní neziskové organizace z Olomouckého kraje a pomáháme jim. Vytváříme trvalý prostor pro komunikaci a spolupráci neziskovek mezi sebou i vůči jiným sektorům společnosti.

Mládež v akci - newsletter 31. týden

Autor: Redakce UNO. Pátek 05. srpna 2011.

ATOQ - Advanced Training on Quality, Výzva EACEA 17/2011, Výzva EACEA 13/2011.

Aktuální newsletter programu Mládež v akci ke stažení ZDE

 

Soutěž mladých hasičů v Dolní Dobrouči

Autor: Redakce UNO. Čtvrtek 04. srpna 2011.

sdh-dolni-dobroucSbor dobrovolných hasičů Dolní Dobrouč zve na pohárovou soutěž mladých hasičů O pohár starosty obce, která se uskuteční 28. srpna 2011 na fotbalovém hřišti v Dolní Dobouči. Soutěžit se bude v kategoriích mladší a starší dle směrnic hry „Plamen“.

Podrobné informace na pozvánce ZDE

   

Uživatelé Oázy si plní svá přání

Autor: Redakce UNO. Středa 03. srpna 2011.

Read moreOd 1. srpna 2011 se hosté recepce Charity Zábřeh mohou setkávat při své návštěvě zde provozovaného obchůdku s klienty Oázy – centra denních služeb. Díky ostravské Nadaci OKD, která Charitě poskytla v grantovém řízení finanční příspěvek ve výši 140 tisíc Kč, bude totiž v prostorách tohoto kontaktního místa realizován projekt „Také chceme šanci“.

celý článek

   

Pozvánka na besedu „SKAUTSKÉ JAMMBOREE“

Autor: Redakce UNO. Středa 03. srpna 2011.

Česká křesťanská akademie, pobočka v Prostějově, pořádá ve spolupráci s Církví československou husitskou besedu s promítáním - „SKAUTSKÉ  JAMMBOREE“. O cestě do Švédska na světové setkání skautů bude vyprávět Mgr. Irena Košíčková.

celý článek

   

Mládež v akci - newsletter 30. týden

Autor: Redakce UNO. Čtvrtek 28. července 2011.

Závěrečná zpráva z Kluatého stolu EDS ke stažení!, Malta opět v programu!!!

Aktuální newsletter programu Mládež v akci ke stažení ZDE

   

SPORTOVNÍ HAPPENING

Autor: Redakce UNO. Čtvrtek 28. července 2011.

SPORTOVNI-HAPPENINGRádi byste se podívali na ukázky in-line bruslení, bojových sportů, aerobních pohybových aktivit, skákání na trampolínkách nebo například cvičení s flexi-barem?

Přijďte v sobotu 6. srpna 2011 od 9 hodin do Rudolfovy aleje ve Smetanových sadech na Sportovní Happening. Potkáte se s olympijskou vítězkou Evou Kacanu!

Leták ke stažení ZDE

 

   

Výzva k připomínkování pravidel pro poskytování podpor města Olomouce

Autor: Hynek Pečinka. Čtvrtek 28. července 2011.

Na setkání se zástupci statutárního města Olomouce, které proběhlo 27. června, jsme dostali možnost připomínkovat pravidla pro poskytování podpor z rozpočtu města.

Oslovujeme tedy všechny z vás, kteří žádáte o podporu z rozpočtu města Olomouce nebo se orientujete v problematice grantového řízení. Napište nám prosím své návrhy doplnění či úprav Pravidel pro poskytování podpor statutárním městem Olomoucí. Přijímáme všechny konstruktivní připomínky k pravidlům realizace, administrativy grantů, k uznatelným výdajům i oblastem podpory, k časovému harmonogramu realizace, způsobům psaní a podávání žádostí i vyúčtování, ke zveřejňování výzev i vyhodnocení žádostí.

celý článek

   

V. ročník „Olomouckého draka“

Autor: Redakce UNO. Úterý 26. července 2011.

Read moreSdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska okresu Olomouc se Statutárním městem Olomouc, Úřadem Olomouckého kraje, ve spolupráci HZS Olomouckého kraje, ÚO Olomouc s Městskou policií Olomouc, Výstavištěm Flora Olomouc a hasičskou sekcí Unie nestátních neziskových organizací OK si Vás dovolují pozvat na V. ročník „Olomouckého draka“ - soutěž jednotlivců mladých hasičů v kategoriích starší, mladší, smíšené a přípravka.

Soutěž se koná v sobotu 3. září 2011 v Olomouci ve Smetanových sadech.

celý článek

   

Venkovské noviny 9/2011

Autor: Redakce UNO. Pondělí 25. července 2011.

Přečtěte si aktuální číslo Venkovských novin, které vydává Centrum pro komunitní práci.

Druhé vydání v měsíci červenci ke stažení ZDE

   

V Olomouci se sešli nevidomí esperantisté z Evropy a Japonska

Autor: Jan Příborský. Pondělí 25. července 2011.

Read moreV Olomouci se ve dnech 14. až 21. července 2011 uskutečnil 77. Mezinárodní kongres nevidomých esperantistů. Mezinárodního setkání se zúčastnilo celkem 56 hostů ze dvanácti zemí (Česko, Bulharsko, Finsko, Itálie, Německo, Chorvatsko, Maďarsko, Polsko, Srbsko, Rakousko, Rusko, Japonsko).

celý článek

   

Strana 201 z 220