Svátek má Lýdie
Všestranně podporujeme nestátní neziskové organizace z Olomouckého kraje a pomáháme jim. Vytváříme trvalý prostor pro komunikaci a spolupráci neziskovek mezi sebou i vůči jiným sektorům společnosti.

Třetí ročník Olomouckého BIOjarmarku se blíží

Autor: Redakce UNO. Středa 21. září 2011.

Read moreUž potřetí oživí centrum města akce ve znamení bioproduktů a dalších k životnímu prostředí šetrných certifikovaných výrobků - Olomoucký BIOjarmark. Uskuteční se v sobotu 24. září od 9 do 15 hodin na Horním náměstí.

Cílem této propagačně-prodejní akce je zviditelnit tuzemské pěstitele, výrobce a prodejce certifikovaných produktů, představit některé specifické výrobky a seznámit veřejnost s výhodami jejich používání.

celý článek

 

Šumperský Soptík 2011

Autor: Redakce UNO. Středa 21. září 2011.

Read moreOdborná rada mládeže OSH Šumperk Vás srdečně zve na XIII. ročník soutěže „Šumperský Soptík“ v bězích 60 m překážek jednotlivců a družstev mladých hasičů, která se koná v sobotu 1. října 2011 od 9:00 hodin na tartanové dráze Tyršova stadionu v Šumperku.

Tato soutěž je zařazena do Ligy mladých hasičů okresu Šumperk.

celý článek

   

Akce RC Heřmánek na říjen 2011

Autor: Redakce UNO. Úterý 20. září 2011.

rc hermanekZDE si můžete stáhnout program akcí Rodinného centra Heřmánek na měsíc říjen 2011.

   

Pozvánka na Den otevřených dveří

Autor: Redakce UNO. Úterý 20. září 2011.

Read moreSpolečnost PONTIS Šumperk o.p.s. je společností poskytující sociální služby. Při příležitosti přestěhování se do nového objektu bychom rádi pozvali širokou veřejnost na Den otevřených dveří, který se koná dne 6.10.2011 od 8:00 – 16:00 hod. v prostorách PONTIS Šumperk o.p.s., Gen. Svobody 68.

celý článek

   

Podzimní festival duchovní hudby

Autor: Redakce UNO. Úterý 20. září 2011.

Read moreOd 24. září do 15. října 2011 bude v Olomouci probíhat již XVIII. ročník Podzimního festivalu duchovní hudby.

Podzimní festival duchovní hudby vznikl v roce 1994 a stal se nedílnou součástí hudebního života Olomouce. Záštitu nad ním od počátku převzal arcibiskup olomoucký a metropolita moravský Msgre Jan Graubner, spolupořadateli jsou statutární město Olomouc a Olomoucký kraj.

celý článek

   

VYŠLÁPNĚTE SI PRO ZDRAVÍ S MAMMAHELPKAMI A RŮŽOVOU STUŽKOU

Autor: Redakce UNO. Pondělí 19. září 2011.

Read moreV sobotu 1. října 2011 pořádá sdružení Mamma HELP  v šesti městech pochod pro veřejnost s názvem  „VYŠLÁPNĚTE SI PRO ZDRAVÍ S MAMMAHELPKAMI A RŮŽOVOU STUŽKOU“.

Cílem této akce je zviditelnit problematiku zhoubného onemocnění prsu v široké veřejnosti, prostřednictvím symbolu, který již čtvrt století velmi dobře znají lidé v celém světě – růžové barvy, respektive růžové stužky.

celý článek

   

Revoluce na zahradě

Autor: Redakce UNO. Pondělí 19. září 2011.

Read moreV úterý 27. září 2011 od 17:00 hod. bude Petr Hradil z Klubu organického země-dělství v sále NF OKNO přednášet o tom, jak v harmonii s přírodou a bez chemických prostředků hospodařit na zahrádce.

celý článek

   

Vyvětrejte šatníky

Autor: Redakce UNO. Pondělí 19. září 2011.

Burza-podzimMáte doma po dětech oblečení, hračky nebo cokoliv jiného, co nepotřebujete, ale někomu se to může hodit? A zároveň si chcete vybrat věci, které by se hodily vašim dětem?

Přineste své věci (nepoškozené, čisté a funkční) do RC Provázek 29. září v době od 9 do 12 hod.

Přijďte si vybrat 30. září v době od 10:30 do 12:30 hod. Kus za 10,- kč.
Tento den se budou také prodávat dětské bavlněné čepičky.

Věci, které nebudou rozebrány, odvezeme do střediska SOS

Plakát ke stažení ZDE

   

Festival světla podporuje nevidomé

Autor: Redakce UNO. Neděle 18. září 2011.

Read moreFestival světla a videomappingu myslí i na nevidomé a podporuje organizaci TyfloCentrum. Chystá ojedinělou výstavu fotografií „Jiné světlo“, která zachycuje jiné podoby světla. Pro návštěvníky festivalu se zrakovým hendikepem připravuje také překvapení, které i jim umožní zážitek z akce, ve které hraje hlavní roli vizuální umění.

celý článek

   

Podpořte jednotku SDH Vrahovice v soutěži "Dobrovolní hasiči roku 2011"

Autor: Redakce UNO. Neděle 18. září 2011.

Read moreNa webových stránkách www.moravskehospodarstvi.cz probíhá až do konce měsíce října hlasování o nejlepší jednotku a sbor dobrovolných hasičů Moravy a Slezska. V soutěži "Dobrovolní hasiči roku 2011", kterou pořádá a sponzoruje společnost RWE, můžete podpořit hlasem i jednotku SDH Vrahovice, která se probojovala mezi trojici finalistů, kteří v kategorii Jednotky sborů dobrovolných hasičů JIH bojují o 100 tisíc Kč. Tuto výhru by vrahovičtí hasiči použili na nákup vybavení jednotky.

celý článek

   

Strana 208 z 233