Svátek má Zbyšek
Všestranně podporujeme nestátní neziskové organizace z Olomouckého kraje a pomáháme jim. Vytváříme trvalý prostor pro komunikaci a spolupráci neziskovek mezi sebou i vůči jiným sektorům společnosti.

UNO OK - Unie nestátních neziskových organizací Olomouckého kraje

Zoner Photo Studio

Autor: Inzerce. Středa 19. června 2013.

Milí přátelé fotografie,
toužíte po novější verzi vašeho oblíbeného programu Zoner Photo Studio? Právě nyní můžete získat verzi 14 za neuvěřitelných 399 Kč (1 499 Kč)!

celý článek

 

Nový občanský zákoník

Autor: Administrator. Pondělí 23. září 2013.

Aktuality, výkladová stanoviska a články nově uveřejněné na webových stránkách Ministerstva spravedlnosti ČR určených novému občanskému zákoníku  http://obcanskyzakonik.justice.cz/.

Názor odborníka: Jednodušší a jasnější pravidla
Rubrika: Média, Obecná část
(František Korbel, MF Dnes, 20.9.2013) Potřebujeme nový zákoník? Jeden snad máme a normálně s ním žijeme, myslí si lidé. Nic nového se učit nechceme, říkají někteří právníci.Proč tedy děláme revoluci v právu? více

celý článek

 

Polská NNO hledá partnera zajímajícího se o historii a kulturu Slezska

Autor: Hynek Pečinka. Pátek 22. ledna 2016.

op cr-polsko mapaDom Współpracy Polsko - Niemieckiej neboli Dům polsko-německé spolupráce v polské Opoli (NNO), hledá partnera z Česka pro společný projekt. Ideálním partnerem je organizace, která se podobně jako tato NNO se zaměřuje na dějiny Slezska, regionální kulturu, poznávání minulosti regionu, multikulturalismus, mnohojazyčnost a různorodost regionu, kulturní dědictví Slezska apod.

Zájemci, ozvěte se s krátkým představením Vaší organizace na adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

   

Nabídka Informačního centra pro mládež v Prostějově

Autor: Administrator. Pondělí 02. května 2016.

icm prostějovInformační centrum pro mládež v Prostějově zveřejnilo ve svém Zpravodaji plán akcí na květen. Z nabídky programů si mohou vybrat nejen školy a organizace; zajímavé podněty jsou připraveny i pro pedagogy a pracovníky s mládeží. Ve Zpravodaji dále najdete novinky z webu ICM a tipy na další akce v regionu. Zpravodaj ke stažení zde, nabídka nejen pro pedagogy zde nebo přímo na stránkách ICM, kde najdete i podrobnější informace o plánovaných aktivitách a službách centra.

 

Partnerská nabídka: rozvojová spolupráce

Autor: Administrator. Pondělí 09. května 2016.

Read moreOK4EU - Zastoupení Olomouckého kraje při EU předkládá partnerskou nabídku rozvojové agentury ze španělského regionu Extramadura. Agentura hledá partnery pro podání projektové žádosti do výzvy s názvem „Zvyšování povědomí veřejnosti o otázkách rozvoje a podpory rozvojového vzdělávání v Evropské unii“. 

celý článek

   

Strana 1 z 439