Svátek má Ludmila
Všestranně podporujeme nestátní neziskové organizace z Olomouckého kraje a pomáháme jim. Vytváříme trvalý prostor pro komunikaci a spolupráci neziskovek mezi sebou i vůči jiným sektorům společnosti.

Pozvánka na Den otevřených dveří

Autor: Redakce UNO. Úterý 20. září 2011.

Read moreSpolečnost PONTIS Šumperk o.p.s. je společností poskytující sociální služby. Při příležitosti přestěhování se do nového objektu bychom rádi pozvali širokou veřejnost na Den otevřených dveří, který se koná dne 6.10.2011 od 8:00 – 16:00 hod. v prostorách PONTIS Šumperk o.p.s., Gen. Svobody 68.

celý článek

 

Podzimní festival duchovní hudby

Autor: Redakce UNO. Úterý 20. září 2011.

Read moreOd 24. září do 15. října 2011 bude v Olomouci probíhat již XVIII. ročník Podzimního festivalu duchovní hudby.

Podzimní festival duchovní hudby vznikl v roce 1994 a stal se nedílnou součástí hudebního života Olomouce. Záštitu nad ním od počátku převzal arcibiskup olomoucký a metropolita moravský Msgre Jan Graubner, spolupořadateli jsou statutární město Olomouc a Olomoucký kraj.

celý článek

   

VYŠLÁPNĚTE SI PRO ZDRAVÍ S MAMMAHELPKAMI A RŮŽOVOU STUŽKOU

Autor: Redakce UNO. Pondělí 19. září 2011.

Read moreV sobotu 1. října 2011 pořádá sdružení Mamma HELP  v šesti městech pochod pro veřejnost s názvem  „VYŠLÁPNĚTE SI PRO ZDRAVÍ S MAMMAHELPKAMI A RŮŽOVOU STUŽKOU“.

Cílem této akce je zviditelnit problematiku zhoubného onemocnění prsu v široké veřejnosti, prostřednictvím symbolu, který již čtvrt století velmi dobře znají lidé v celém světě – růžové barvy, respektive růžové stužky.

celý článek

   

Revoluce na zahradě

Autor: Redakce UNO. Pondělí 19. září 2011.

Read moreV úterý 27. září 2011 od 17:00 hod. bude Petr Hradil z Klubu organického země-dělství v sále NF OKNO přednášet o tom, jak v harmonii s přírodou a bez chemických prostředků hospodařit na zahrádce.

celý článek

   

Vyvětrejte šatníky

Autor: Redakce UNO. Pondělí 19. září 2011.

Burza-podzimMáte doma po dětech oblečení, hračky nebo cokoliv jiného, co nepotřebujete, ale někomu se to může hodit? A zároveň si chcete vybrat věci, které by se hodily vašim dětem?

Přineste své věci (nepoškozené, čisté a funkční) do RC Provázek 29. září v době od 9 do 12 hod.

Přijďte si vybrat 30. září v době od 10:30 do 12:30 hod. Kus za 10,- kč.
Tento den se budou také prodávat dětské bavlněné čepičky.

Věci, které nebudou rozebrány, odvezeme do střediska SOS

Plakát ke stažení ZDE

   

Festival světla podporuje nevidomé

Autor: Redakce UNO. Neděle 18. září 2011.

Read moreFestival světla a videomappingu myslí i na nevidomé a podporuje organizaci TyfloCentrum. Chystá ojedinělou výstavu fotografií „Jiné světlo“, která zachycuje jiné podoby světla. Pro návštěvníky festivalu se zrakovým hendikepem připravuje také překvapení, které i jim umožní zážitek z akce, ve které hraje hlavní roli vizuální umění.

celý článek

   

Podpořte jednotku SDH Vrahovice v soutěži "Dobrovolní hasiči roku 2011"

Autor: Redakce UNO. Neděle 18. září 2011.

Read moreNa webových stránkách www.moravskehospodarstvi.cz probíhá až do konce měsíce října hlasování o nejlepší jednotku a sbor dobrovolných hasičů Moravy a Slezska. V soutěži "Dobrovolní hasiči roku 2011", kterou pořádá a sponzoruje společnost RWE, můžete podpořit hlasem i jednotku SDH Vrahovice, která se probojovala mezi trojici finalistů, kteří v kategorii Jednotky sborů dobrovolných hasičů JIH bojují o 100 tisíc Kč. Tuto výhru by vrahovičtí hasiči použili na nákup vybavení jednotky.

celý článek

   

V Jeseníku proběhne Zahrádkářská výstava

Autor: Redakce UNO. Sobota 17. září 2011.

Zahradkarska-vystavaVe dnech 24.9. – 25.9.2011 se v klubovně ČZS na Husově ulici v Jeseníku bude konat Zahrádkářská výstava. Navštívit ji můžete od 9.00 do 17.00 hod. Vstupné je dobrovolné.

Plakát ke stažení ZDE

   

Nový internetový projekt Fairlook

Autor: Redakce UNO. Sobota 17. září 2011.

Read moreChtěli bychom Vás informovat o novém unikátním internetovém projektu Fairlook, jehož cílem je propojit neziskovou a komerční sféru.

Co projekt Fairlook přináší Vaší neziskové organizaci?

celý článek

   

Pozvánka na finálový závod Tohatsu fire cup

Autor: Redakce UNO. Čtvrtek 15. září 2011.

Read moreSdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska okresu Olomouc ve spolupráci s hejtmanem Olomouckého kraje Ing. Martinem Tesaříkem a poslancem ČR Ing. Romanem Váňou, s firmou TOHATSU a ZHT Group Slavíč, si Vás dovolují pozvat na II. ročník soutěže hasičských družstev v požárním útoku - O PUTOVNÍ POHÁR HEJTMANA OLOMOUCKÉHO KRAJE ING. MARTINA TESAŘÍKA v kategorii muži a O PUTOVNÍ POHÁR POSLANCE PARLAMENTU ČR ING. ROMANA VÁŇI v kategorii ženy.

celý článek

   

Strana 207 z 231