Svátek má Oto
Všestranně podporujeme nestátní neziskové organizace z Olomouckého kraje a pomáháme jim. Vytváříme trvalý prostor pro komunikaci a spolupráci neziskovek mezi sebou i vůči jiným sektorům společnosti.

Memoriál Kristina Kudláče

Autor: Redakce UNO. Neděle 07. srpna 2011.

Petrov-soutezSbor dobrovolných hasičů Petrov nad Desnou Vás srdečně zve na XVII. ročník pohárové soutěže Memoriál Kristina Kudláče, který se uskuteční v sobotu 13. srpna 2011 od 14:00 hodin na hřišti u železniční stanice Petrov nad Desnou. Soutěžit se bude v kategoriích mladí hasiči, muži, ženy, veteráni.

Pozvánka s propozicemi ke stažení ZDE

 

Pozvánka na jednání sociální sekce

Autor: Redakce UNO. Pátek 05. srpna 2011.

Logo_UNO_barevne_1Sociální sekce Unie nestátních neziskových organizací Olomouckého kraje zve na jednání sekce, které se uskuteční 9.8.2011 ve 14.00 hodin v prostorách TYFLOCENTRA Olomouc o.p.s., I.P.Pavlova 184/69  Olomouc.

Pozvánka s programem jednání ke stažení ZDE

   

Mládež v akci - newsletter 31. týden

Autor: Redakce UNO. Pátek 05. srpna 2011.

ATOQ - Advanced Training on Quality, Výzva EACEA 17/2011, Výzva EACEA 13/2011.

Aktuální newsletter programu Mládež v akci ke stažení ZDE

   

Soutěž mladých hasičů v Dolní Dobrouči

Autor: Redakce UNO. Čtvrtek 04. srpna 2011.

sdh-dolni-dobroucSbor dobrovolných hasičů Dolní Dobrouč zve na pohárovou soutěž mladých hasičů O pohár starosty obce, která se uskuteční 28. srpna 2011 na fotbalovém hřišti v Dolní Dobouči. Soutěžit se bude v kategoriích mladší a starší dle směrnic hry „Plamen“.

Podrobné informace na pozvánce ZDE

   

Uživatelé Oázy si plní svá přání

Autor: Redakce UNO. Středa 03. srpna 2011.

Read moreOd 1. srpna 2011 se hosté recepce Charity Zábřeh mohou setkávat při své návštěvě zde provozovaného obchůdku s klienty Oázy – centra denních služeb. Díky ostravské Nadaci OKD, která Charitě poskytla v grantovém řízení finanční příspěvek ve výši 140 tisíc Kč, bude totiž v prostorách tohoto kontaktního místa realizován projekt „Také chceme šanci“.

celý článek

   

Pozvánka na besedu „SKAUTSKÉ JAMMBOREE“

Autor: Redakce UNO. Středa 03. srpna 2011.

Česká křesťanská akademie, pobočka v Prostějově, pořádá ve spolupráci s Církví československou husitskou besedu s promítáním - „SKAUTSKÉ  JAMMBOREE“. O cestě do Švédska na světové setkání skautů bude vyprávět Mgr. Irena Košíčková.

celý článek

   

Mládež v akci - newsletter 30. týden

Autor: Redakce UNO. Čtvrtek 28. července 2011.

Závěrečná zpráva z Kluatého stolu EDS ke stažení!, Malta opět v programu!!!

Aktuální newsletter programu Mládež v akci ke stažení ZDE

   

SPORTOVNÍ HAPPENING

Autor: Redakce UNO. Čtvrtek 28. července 2011.

SPORTOVNI-HAPPENINGRádi byste se podívali na ukázky in-line bruslení, bojových sportů, aerobních pohybových aktivit, skákání na trampolínkách nebo například cvičení s flexi-barem?

Přijďte v sobotu 6. srpna 2011 od 9 hodin do Rudolfovy aleje ve Smetanových sadech na Sportovní Happening. Potkáte se s olympijskou vítězkou Evou Kacanu!

Leták ke stažení ZDE

 

   

Výzva k připomínkování pravidel pro poskytování podpor města Olomouce

Autor: Hynek Pečinka. Čtvrtek 28. července 2011.

Na setkání se zástupci statutárního města Olomouce, které proběhlo 27. června, jsme dostali možnost připomínkovat pravidla pro poskytování podpor z rozpočtu města.

Oslovujeme tedy všechny z vás, kteří žádáte o podporu z rozpočtu města Olomouce nebo se orientujete v problematice grantového řízení. Napište nám prosím své návrhy doplnění či úprav Pravidel pro poskytování podpor statutárním městem Olomoucí. Přijímáme všechny konstruktivní připomínky k pravidlům realizace, administrativy grantů, k uznatelným výdajům i oblastem podpory, k časovému harmonogramu realizace, způsobům psaní a podávání žádostí i vyúčtování, ke zveřejňování výzev i vyhodnocení žádostí.

celý článek

   

V. ročník „Olomouckého draka“

Autor: Redakce UNO. Úterý 26. července 2011.

Read moreSdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska okresu Olomouc se Statutárním městem Olomouc, Úřadem Olomouckého kraje, ve spolupráci HZS Olomouckého kraje, ÚO Olomouc s Městskou policií Olomouc, Výstavištěm Flora Olomouc a hasičskou sekcí Unie nestátních neziskových organizací OK si Vás dovolují pozvat na V. ročník „Olomouckého draka“ - soutěž jednotlivců mladých hasičů v kategoriích starší, mladší, smíšené a přípravka.

Soutěž se koná v sobotu 3. září 2011 v Olomouci ve Smetanových sadech.

celý článek

   

Strana 210 z 229