Svátek má Ivan
Všestranně podporujeme nestátní neziskové organizace z Olomouckého kraje a pomáháme jim. Vytváříme trvalý prostor pro komunikaci a spolupráci neziskovek mezi sebou i vůči jiným sektorům společnosti.

V kině Metropol proběhne zítra slavnostní předávání cen Společnost přátelská rodině

Autor: Redakce UNO. Pondělí 17. října 2011.

Read moreOsm společností z celého Olomouckého kraje obdrží zítra od 16 do 17:30 hodin v olomouckém kině Metropol prestižní ocenění Společnost přátelská rodině (SPR). Pro certifikát SPR a keramickou sošku anděla si na pódium dojdou mimo jiné zástupci divadla,  zámku,  kina, ale také rodinného centra a agentury pořádající programy pro děti. V předsálí kina Metropol  je odpoledne připraven paralelní bohatý doprovodný program pro rodiny s dětmi.

celý článek

 

Akce RC Heřmánek na listopad 2011

Autor: Redakce UNO. Pondělí 17. října 2011.

rc hermanekZDE si můžete stáhnout program akcí Rodinného centra Heřmánek na měsíc listopad 2011.

   

Olomoucký kraj znovu podpoří kulturu

Autor: Olomoucký kraj. Neděle 16. října 2011.

Olomoucký kraj ke dni 3. října vyhlašuje Program podpory kultury a památkové péče v Olomouckém kraji v roce 2012. Ten se skládá ze tří dílčích programů a to z programu „Obnova kulturních památek v Olomouckém kraji", "Obnova staveb drobné architektury místního významu v Olomouckém kraji " a "Podpora kulturních aktivit v Olomouckém kraji". Žádosti je možné podávat do 30. listopadu 2011. Vyhlášení, zásady a žádosti k jednotlivým programům jsou umístěny na webových stránkách Olomouckého kraje.

   

Bílé tóny 2011

Autor: Redakce UNO. Neděle 16. října 2011.

Read moreTyfloCentrum Olomouc srdečně zve na již 8. benefiční koncert  BÍLÉ TÓNY 2011. Koncert se uskuteční v Redutě - sále Moravské filharmonie Olomouc ve středu 9. listopadu 2011, začátek v 19 hodin.>

Tentokráte vystoupí královna českého country Věra Martinová společně s britským zpěvákem a kytaristou Jamie Marshallem a doprovodnou skupinou. Hostem koncertu bude nevidomý slovenský zpěvák Marian Bango a operní a muzikálový zpěvák Petr Dopita. Program moderuje ředitel Českého rozhlasu Olomouc Pavel Hekela.

Výtěžek koncertu bude použit ve prospěch zrakově postižených klientů TyfloCentra Olomouc.

celý článek

   

Pozvánka na seminář „DOTACE Z OLOMOUCKÉHO KRAJE a jiné“

Autor: Redakce UNO. Sobota 15. října 2011.

Unie nestátních neziskových organizací Olomouckého kraje si dovoluje Vás nebo Vaše zástupce z neziskových organizací pozvat na celodenní seminář zaměřený na získání neinvestičního příspěvku 25.000,- Kč z rozpočtu Olomouckého kraje a na výklad pravidel poskytování příspěvků z rozpočtu města Jeseník. Seminář se uskuteční v rámci významného projektu „Pomáháme neziskovkám“ za finanční podpory Olomouckého kraje.

celý článek

   

Pozvánka na seminář "Zpracování a úprava digitální fotografie" - Olomouc

Autor: Redakce UNO. Pátek 14. října 2011.

Unie nestátních neziskových organizací si Vás dovoluje opět pozvat na seminář zaměřený na zpracování a úpravu digitální fotografie, který se uskuteční v rámci významného projektu „Pomáháme neziskovkám“ za finanční podpory Olomouckého kraje.

celý článek

   

Pozvánka na seminář "Zpracování a úprava digitální fotografie" - Jeseník

Autor: Redakce UNO. Čtvrtek 13. října 2011.

Unie nestátních neziskových organizací si Vás dovoluje opět pozvat na dvoudenní seminář zaměřený na zpracování a úpravu digitální fotografie, který se uskuteční v rámci významného projektu „Pomáháme neziskovkám“ za finanční podpory Olomouckého kraje.

celý článek

   

Prohlídka Muzea harmonik

Autor: Redakce UNO. Čtvrtek 13. října 2011.

Read moreMuzejní společnost Litovelska, občanské sdružení, pořádá komentovanou prohlídku 1. soukromého muzea harmonik. Provede Vás Jiří Sedláček, majitel sbírky.

Sraz účastníků bude v sobotu 22. října 2011 ve 14, 15, 16, příp. 17 hodin před vstupem do muzea (rohový dům Javoříčské a Lidické ulice v Litovli).

celý článek

   

ZPRAVODAJ VENKOVA - 10/2011

Autor: Redakce UNO. Středa 12. října 2011.

Read moreŘíjnové číslo Zpravodaje venkova rekapituluje zářijové události a přináší nová témata.
 
V 10. čísle roku 2011 si například můžete přečíst:

- Tisícovka starostů pochodovala Prahou. Chtějí změnu rozpočtového určení daní. Společná akce SMS a SPOV.
- RUD: ani pravicové, ani levicové, ale prostě feudální
- Komňa: Vesnice kde mají v úctě staré lidi, tradice, lidové stavby i stromy. Rozhovor s Karlem Navrátilem, starostou Vesnice roku 2011
- Chceme tu zůstat? aneb podpora zdravé rodiny v rukou komunálních politiků
- Vyhlášeno 14. kolo PRV. Pro žadatele z vesnic přináší překvapivé změny

celý článek

   

K-centrum slaví 10 let

Autor: Redakce UNO. Úterý 11. října 2011.

10letK-centraJiž 10 let pracuje K-centrum v Prostějově s uživateli návykových látek, s jejich blízkými (s rodiči, partnery...), a to pod záštitou Sdružení Podané ruce, o. s., které v letošním roce slaví 20.výročí založení.

Oslavte "10 let K-centra" v hudebním klubu Apollo 13 v Prostějově. Akce se koná 21. 10. 2011 od 19. hod.

Hrají:
UNNA
- death-big-beat / Prostějov /Přerov/ Brno
MIMBAR - pop-rock / Prostějov / Hranice
KÁMEN - dance music / Unčbystrlit
BULLETPROOF - rap-metal / Prostějov

   

Strana 202 z 230