Svátek má Ludmila
Všestranně podporujeme nestátní neziskové organizace z Olomouckého kraje a pomáháme jim. Vytváříme trvalý prostor pro komunikaci a spolupráci neziskovek mezi sebou i vůči jiným sektorům společnosti.

Malá liška – Aktivity v listopadu 2011

Autor: Redakce UNO. Středa 19. října 2011.

Read moreSobota 12. listopadu: Výlet za přerovským mamutem

naučná stezka Předmostím až do pravěku a ornitologická stanice Ornis

Sraz: 8:50 vpravo v hale hl. nádraží ČD v Olomouci, nebo 9:25 před nádražím ČD v Přerově

celý článek

 

Prodej kuchyňské linky s příslušenstvím

Autor: Redakce UNO. Úterý 18. října 2011.

Read moreOUN Olomouc nabízí k odprodeji téměř nepoužité 2 stejné soupravy - kuchyňská linka, včetně dřezu, varné desky, sporáku a odsavačky par. Kompletní kuchyňská linka za 26 250 Kč (40% z původní ceny).

Rok pořízení: 2007

Zájemci se hlásí do 31.10.2011 na níže uvedenou adresu.

celý článek

   

V kině Metropol proběhne zítra slavnostní předávání cen Společnost přátelská rodině

Autor: Redakce UNO. Pondělí 17. října 2011.

Read moreOsm společností z celého Olomouckého kraje obdrží zítra od 16 do 17:30 hodin v olomouckém kině Metropol prestižní ocenění Společnost přátelská rodině (SPR). Pro certifikát SPR a keramickou sošku anděla si na pódium dojdou mimo jiné zástupci divadla,  zámku,  kina, ale také rodinného centra a agentury pořádající programy pro děti. V předsálí kina Metropol  je odpoledne připraven paralelní bohatý doprovodný program pro rodiny s dětmi.

celý článek

   

Akce RC Heřmánek na listopad 2011

Autor: Redakce UNO. Pondělí 17. října 2011.

rc hermanekZDE si můžete stáhnout program akcí Rodinného centra Heřmánek na měsíc listopad 2011.

   

Olomoucký kraj znovu podpoří kulturu

Autor: Olomoucký kraj. Neděle 16. října 2011.

Olomoucký kraj ke dni 3. října vyhlašuje Program podpory kultury a památkové péče v Olomouckém kraji v roce 2012. Ten se skládá ze tří dílčích programů a to z programu „Obnova kulturních památek v Olomouckém kraji", "Obnova staveb drobné architektury místního významu v Olomouckém kraji " a "Podpora kulturních aktivit v Olomouckém kraji". Žádosti je možné podávat do 30. listopadu 2011. Vyhlášení, zásady a žádosti k jednotlivým programům jsou umístěny na webových stránkách Olomouckého kraje.

   

Bílé tóny 2011

Autor: Redakce UNO. Neděle 16. října 2011.

Read moreTyfloCentrum Olomouc srdečně zve na již 8. benefiční koncert  BÍLÉ TÓNY 2011. Koncert se uskuteční v Redutě - sále Moravské filharmonie Olomouc ve středu 9. listopadu 2011, začátek v 19 hodin.>

Tentokráte vystoupí královna českého country Věra Martinová společně s britským zpěvákem a kytaristou Jamie Marshallem a doprovodnou skupinou. Hostem koncertu bude nevidomý slovenský zpěvák Marian Bango a operní a muzikálový zpěvák Petr Dopita. Program moderuje ředitel Českého rozhlasu Olomouc Pavel Hekela.

Výtěžek koncertu bude použit ve prospěch zrakově postižených klientů TyfloCentra Olomouc.

celý článek

   

Pozvánka na seminář „DOTACE Z OLOMOUCKÉHO KRAJE a jiné“

Autor: Redakce UNO. Sobota 15. října 2011.

Unie nestátních neziskových organizací Olomouckého kraje si dovoluje Vás nebo Vaše zástupce z neziskových organizací pozvat na celodenní seminář zaměřený na získání neinvestičního příspěvku 25.000,- Kč z rozpočtu Olomouckého kraje a na výklad pravidel poskytování příspěvků z rozpočtu města Jeseník. Seminář se uskuteční v rámci významného projektu „Pomáháme neziskovkám“ za finanční podpory Olomouckého kraje.

celý článek

   

Pozvánka na seminář "Zpracování a úprava digitální fotografie" - Olomouc

Autor: Redakce UNO. Pátek 14. října 2011.

Unie nestátních neziskových organizací si Vás dovoluje opět pozvat na seminář zaměřený na zpracování a úpravu digitální fotografie, který se uskuteční v rámci významného projektu „Pomáháme neziskovkám“ za finanční podpory Olomouckého kraje.

celý článek

   

Pozvánka na seminář "Zpracování a úprava digitální fotografie" - Jeseník

Autor: Redakce UNO. Čtvrtek 13. října 2011.

Unie nestátních neziskových organizací si Vás dovoluje opět pozvat na dvoudenní seminář zaměřený na zpracování a úpravu digitální fotografie, který se uskuteční v rámci významného projektu „Pomáháme neziskovkám“ za finanční podpory Olomouckého kraje.

celý článek

   

Prohlídka Muzea harmonik

Autor: Redakce UNO. Čtvrtek 13. října 2011.

Read moreMuzejní společnost Litovelska, občanské sdružení, pořádá komentovanou prohlídku 1. soukromého muzea harmonik. Provede Vás Jiří Sedláček, majitel sbírky.

Sraz účastníků bude v sobotu 22. října 2011 ve 14, 15, 16, příp. 17 hodin před vstupem do muzea (rohový dům Javoříčské a Lidické ulice v Litovli).

celý článek

   

Strana 203 z 231