Svátek má Jan
Všestranně podporujeme nestátní neziskové organizace z Olomouckého kraje a pomáháme jim. Vytváříme trvalý prostor pro komunikaci a spolupráci neziskovek mezi sebou i vůči jiným sektorům společnosti.

Mládež v akci - newsletter 30. týden

Autor: Redakce UNO. Čtvrtek 28. července 2011.

Závěrečná zpráva z Kluatého stolu EDS ke stažení!, Malta opět v programu!!!

Aktuální newsletter programu Mládež v akci ke stažení ZDE

 

SPORTOVNÍ HAPPENING

Autor: Redakce UNO. Čtvrtek 28. července 2011.

SPORTOVNI-HAPPENINGRádi byste se podívali na ukázky in-line bruslení, bojových sportů, aerobních pohybových aktivit, skákání na trampolínkách nebo například cvičení s flexi-barem?

Přijďte v sobotu 6. srpna 2011 od 9 hodin do Rudolfovy aleje ve Smetanových sadech na Sportovní Happening. Potkáte se s olympijskou vítězkou Evou Kacanu!

Leták ke stažení ZDE

 

   

Výzva k připomínkování pravidel pro poskytování podpor města Olomouce

Autor: Hynek Pečinka. Čtvrtek 28. července 2011.

Na setkání se zástupci statutárního města Olomouce, které proběhlo 27. června, jsme dostali možnost připomínkovat pravidla pro poskytování podpor z rozpočtu města.

Oslovujeme tedy všechny z vás, kteří žádáte o podporu z rozpočtu města Olomouce nebo se orientujete v problematice grantového řízení. Napište nám prosím své návrhy doplnění či úprav Pravidel pro poskytování podpor statutárním městem Olomoucí. Přijímáme všechny konstruktivní připomínky k pravidlům realizace, administrativy grantů, k uznatelným výdajům i oblastem podpory, k časovému harmonogramu realizace, způsobům psaní a podávání žádostí i vyúčtování, ke zveřejňování výzev i vyhodnocení žádostí.

celý článek

   

V. ročník „Olomouckého draka“

Autor: Redakce UNO. Úterý 26. července 2011.

Read moreSdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska okresu Olomouc se Statutárním městem Olomouc, Úřadem Olomouckého kraje, ve spolupráci HZS Olomouckého kraje, ÚO Olomouc s Městskou policií Olomouc, Výstavištěm Flora Olomouc a hasičskou sekcí Unie nestátních neziskových organizací OK si Vás dovolují pozvat na V. ročník „Olomouckého draka“ - soutěž jednotlivců mladých hasičů v kategoriích starší, mladší, smíšené a přípravka.

Soutěž se koná v sobotu 3. září 2011 v Olomouci ve Smetanových sadech.

celý článek

   

Venkovské noviny 9/2011

Autor: Redakce UNO. Pondělí 25. července 2011.

Přečtěte si aktuální číslo Venkovských novin, které vydává Centrum pro komunitní práci.

Druhé vydání v měsíci červenci ke stažení ZDE

   

V Olomouci se sešli nevidomí esperantisté z Evropy a Japonska

Autor: Jan Příborský. Pondělí 25. července 2011.

Read moreV Olomouci se ve dnech 14. až 21. července 2011 uskutečnil 77. Mezinárodní kongres nevidomých esperantistů. Mezinárodního setkání se zúčastnilo celkem 56 hostů ze dvanácti zemí (Česko, Bulharsko, Finsko, Itálie, Německo, Chorvatsko, Maďarsko, Polsko, Srbsko, Rakousko, Rusko, Japonsko).

celý článek

   

Festival staré hudby Bärn 2011

Autor: Redakce UNO. Neděle 24. července 2011.

hanelova-spolecnostV době od 14. 8. do 28. 9. 2011 se v Moravském Berouně a okolí uskuteční Festival staré hudby "Bärn 2011" na téma"Moudrost našich předků". Pořádá jej Hanelova společnost o.s. pod záštitou náměstka Olomouckého kraje Ing. Pavla Horáka.

Plakát s programem ke stažení ZDE

   

15 let CARITAS - Vyšší odborné školy sociální Olomouc

Autor: Mgr. Martin Bednář, Ph.D.. Neděle 24. července 2011.

Read moreCARITAS - Vyšší odborná škola sociální Olomouc srdečně zve na oslavu 15. výročí zahájení výuky na CARITAS – Vyšší odborné škole sociální Olomouc, která se uskuteční ve čtvrtek 15. září 2011.

Celodenní setkání zahájíme v 10:00 mší svatou v olomouckém chrámu Panny Marie Sněžné, kterou bude celebrovat Mons. Josef Hrdlička, pomocný biskup olomoucký.

Po mši svaté následuje setkání absolventů v aule školy.

celý článek

   

O pohár SDH Lipová

Autor: Redakce UNO. Neděle 24. července 2011.

Znak-SDH-LipovaSDH Lipová Vás srdečně zve na soutěž v požárním sportu „O pohár SDH Lipová“, která se koná k příležitosti 80. výročí sboru. Soutěž se uskuteční na hřišti za KD v sobotu dne 13.srpna 2011 v Lipové. Soutěžit se bude v kategoriích: muži, ženy.

Po skončení soutěže následuje DISCO s DJ KOMÁR.

Podrobné informace o soutěži naleznete na pozvánce ZDE

   

Letní tábor v Jestřabí se vydařil

Autor: Marcela Vystrčilová. Pátek 22. července 2011.

Jestrabi_KOUPANILetní tábor, který jsme letos "rozbalili" v rekreačním zařízení Jestřabí, opět nezklamal. Děti si kromě tradičních táborových radovánek, jako je koupání či opékání špekáčků, vyzkoušely i další zajímavé aktivity, například střelbu ze vzduchovek, uzlování nebo přežití v lese. Svou zdatnost prověřily v táborové olympiádě, na výletech navštívily nová místa a spoustu zábavy přinesl také karneval na téma "lesní skřítci".

Vybrané momenty z tábora najdete ve fotogalerii ZDE

Děkujeme za milé reakce rodičů, které si můžete přečíst ZDE

   

Strana 203 z 221