Svátek má Naděžda
Všestranně podporujeme nestátní neziskové organizace z Olomouckého kraje a pomáháme jim. Vytváříme trvalý prostor pro komunikaci a spolupráci neziskovek mezi sebou i vůči jiným sektorům společnosti.

Pozvánka na pracovní setkání zástupců nestátních neziskových organizací Olomouckého kraje

Autor: Redakce UNO. Úterý 22. listopadu 2011.

V úterý 29. 11. 2011 od 16:30 – 18:00 hodin se v Kongresovém sále na krajském úřadu Olomouckého kraje (Jeremenkova 40a, Olomouc) uskuteční pracovní setkání zástupců nestátních neziskových organizací Olomouckého kraje.

celý článek

 

Zabijačka a Mikuláš v Oplocanech

Autor: Redakce UNO. Neděle 20. listopadu 2011.

Pozvanka-zabijacka-Mikulas-2011Přátelé zdravé stravy pořádají v Oplocanech v místní škole v sobotu 3.12. 2011 Zabijačkové hody. Zabijačkové speciality můžete ochutnat od 9 hodin po celý den, od 14 do 17 hodin i za doprovodu harmoniky.

Pro děti i dospělé bude poté od 17 hodin připravena Mikulášská nadílka - rozsvěcení vánočního stromu, návštěva z nebe i pekla, taneční zábava.

   

Návštěva z Haiti

Autor: Redakce UNO. Neděle 20. listopadu 2011.

Read moreHostem Arcidiecézní charity Olomouc bude v následujících dvou týdnech P. Rodolphe Balthazar. Tento haitský kněz přiletí do České republiky, aby poznal fungování české Charity a to nejen v oblasti zahraniční pomoci, ale také sociální práce na našem území. Cílem této návštěvy je posílení spolupráce Arcidiecézní charity Olomouc a haitských farností Baie de Henne a Mole St. Nicolas, které P. Balthazar spravuje.

P. Balthazar se narodil na severu Haiti, několik let svého studentského i pracovního života prožil v Kanadě a v USA, získal zkušenosti a vrátil se do svého rodného kraje, aby pomáhal lidem překonávat obtíže života v nejchudší zemi západní polokoule.

celý článek

   

Seminář na zpracování a úpravu digitální fotografie

Autor: Redakce UNO. Sobota 19. listopadu 2011.

Read moreNadační ústav regionální spolupráce o.p.s. vyjednal oprávnění užívat licenci programu Zoner Photo Studio 13 od firmy ZONER software, a.s. Díky tomu mohla Unie nestátních neziskových organizací Olomouckého kraje pořádat dvoudenní seminář ve dnech 4. a 5. 11. 2011 zaměřený na úpravu fotografií v prostorách Hotelové školy Vincence Priessnitze v Jeseníku.

celý článek

   

Olomoucký kraj posiluje komunikaci s Evropskou unií

Autor: Olomoucký kraj. Čtvrtek 17. listopadu 2011.

Zastoupení Olomouckého kraje při Evropské unii pod názvem OK4EU odstartovalo svou aktivní činnost. Sdružení OK4 EU založilo 11 právnických osob za účelem zastupování zájmů regionu - Olomouckého kraje v institucích Evropské unie.

celý článek

   

Akce RC Heřmánek na prosinec 2011

Autor: Redakce UNO. Čtvrtek 17. listopadu 2011.

rc hermanekZDE si můžete stáhnout program akcí Rodinného centra Heřmánek na měsíc prosinec 2011.

   

Mládež v akci - newsletter 46. týden

Autor: Redakce UNO. Čtvrtek 17. listopadu 2011.

Kulatý stůl pro VO a HO EDS, Budoucnost programu Mládež v akci.

Aktuální newsletter programu Mládež v akci ke stažení ZDE


   

Přijďte na první olomoucký předvánoční blešák!

Autor: Redakce UNO. Čtvrtek 17. listopadu 2011.

Read moreChcete se zbavit starých nepotřebných věcí? Potřebujete za babku nakoupit vánoční dárky? Chcete darovat či vyměnit staré oblečení? Máte doma přebytečné knihy, vinyly nebo hudební nástroje? Přijďte na první olomoucký předvánoční blešák!

První prosincovou sobotu 3. 12. od 9:00 do 16:00 hod. + večerní program budete moci v S-cube na třídě 17. listopadu 43 prodat či nakoupit staré, nepotřebné věci, které se vám válí doma a překáží, aby uvolnily místo jiným starým, nebo naopak „novým“ starým věcem.

celý článek

   

Cimbálová muzika dětí ze Záhoří dostala nové kroje z evropského programu Leader

Autor: Tomáš Šulák. Středa 16. listopadu 2011.

Read moreDěti z cimbálové muziky ZUŠ A. Dvořáka v Lipníku nad Bečvou dostaly nové záhorské kroje. Získaly je díky projektu občanského sdružení Záhoří podpořeného z evropského programu LEADER. Za necelý půl rok je dokázala ušít i vyšít švadlena z Uničova Iva Pohajdová.

celý článek

   

Pozvánky na akce Charity Zábřeh - výstavy, dobrovolníci, koncert

Autor: Redakce UNO. Úterý 15. listopadu 2011.

Read morePODZIM A ANDĚLÉ

Zdá se to být nesourodé spojení, ale v tomto případě se jedná o témata výstav dvou středisek Charity Zábřeh.

První pozvání je na PODZIMNÍ VÝSTAVU, která se uskuteční ve středu 16.11.2011 v Denním stacionáři Okýnko v Mohelnici na Zámecké ulici č.11 od 10 hodin. Práce, díla a výrobky uživatelů si návštěvníci budou moci nejen prohlédnout, ale i zakoupit a přispět tak na pořízení dalšího materiálu na terapie a tak zároveň podpořit klienty v další činnosti.

celý článek

   

Strana 199 z 231