Svátek má Naděžda
Všestranně podporujeme nestátní neziskové organizace z Olomouckého kraje a pomáháme jim. Vytváříme trvalý prostor pro komunikaci a spolupráci neziskovek mezi sebou i vůči jiným sektorům společnosti.

Výběrové řízení koordinátor-lektor

Autor: Redakce UNO. Středa 11. ledna 2012.

Hledáme 8 nových pracovníků na pozici lektor-koordinátor pro nový projekt „Síť multikulturních otevřených klubů“ - prevence rizikového chování žáků a podpora pozitivního sociálního chování“, reg. č. CZ.1.07/1.2.00/27.0040, který je financován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky. V rámci projektu potřebujeme obsadit pozice ve všech krajích České republiky.

celý článek

 

Ples SDH Troubelice

Autor: Redakce UNO. Úterý 10. ledna 2012.

Ples-SDH-TroubeliceSDH Troubelice Vás srdečně zve na Tradiční hasičský ples, který se uskuteční v pátek 20. ledna 2012 od 20.00 hodin v sále Orlovny v Troubelicích.

K tanci a poslechu hraje hudební skupina FORMULE III.
Vstupné 100,- Kč včetně místenky.

   

Bulletin UNO 1/2012

Autor: Zdeněk Beil. Úterý 10. ledna 2012.

Read moreVážení čtenáři,
lednové vydání bulletinu UNO informuje o průběhu udělování cen Křesadlo a GOAL dobrovolníkům a obsahuje na straně 1, 3 a 4 velmi zajímavé příspěvky o dobrovolnické práci od NNO JIKA a Amelie. Dále se v bulletinu dočtete na 5 straně o připravované změně právní subjektivity UNO, o které budou rozhodovat účastníci na sněmu UNO 21.1.2012 v Olomouci.
Na straně 7 se dozvíte na které bezplatné kurzy v sociálně právní oblasti se do 16.1.2012 můžete přihlásit.

Tradičně informujeme o aktivitách rodinných center a Malé lišky, a to na straně 2, 6, 7 a 8. Organizace pracující se sluchově postiženými bude zajímat pozvánka na straně 2.

celý článek

   

Informace o dotacích z Olomouckého kraje pro rok 2012

Autor: Redakce UNO. Neděle 08. ledna 2012.

Informujte se o možnostech čerpání krajských příspěvků a dotací v roce 2012.

Finanční příspěvky do výše 30 tis. Kč  
Významné projekty

Příspěvky v oblasti sportu

celý článek

   

Mládež v akci - newsletter 1. týden

Autor: Redakce UNO. Sobota 07. ledna 2012.

Appetiser, Nastupte do jedničky 2012, Get Involved, Roma Inclusion TC, Prezentace úspěšných projektů zástupcům tisku, Pozice ČRDM k Erasmu pro všechny.

Aktuální newsletter programu Mládež v akci ke stažení ZDE

   

Významné instituce v Olomouci navštíví koledníci

Autor: Redakce UNO. Pátek 06. ledna 2012.

Read moreV pátek 6. ledna tříkráloví koledníci Charity navštíví významné instituce sídlící v Olomouci. S koledníky se tak setká hejtman Olomouckého kraje Martin Tesařík, primátor statutárního města Olomouce Martin Novotný a jejich náměstci. Koledníci své páteční putování po olomouckých institucích zahájí u rektora Univerzity Palackého v Olomouci Miroslava Mašláně, navštíví také ředitele Úřadu práce a ředitele Městské policie Olomouc. Jejich koledování pak bude ukončeno u olomouckého arcibiskupa Jana Graubnera.

celý článek

   

Vzdělávání pro pracovníky NNO působící v sociálně právní oblasti a lektory

Autor: Redakce UNO. Pátek 06. ledna 2012.

V rámci projektu Vývoj, ověření a realizace systému dalšího vzdělávání v sociálně právní oblasti si Vás PPŠ – institut celoživotního vzdělávání Přerov, s.r.o. dovoluje informovat o zahájení realizace VZDĚLÁVACÍCH PROGRAMŮ s následujícími kurzy:

celý článek

   

Letní hasičský tábor

Autor: Marcela Vystrčilová. Středa 04. ledna 2012.

Read moreVšechny děti od 7 do 16 let mohou vyrazit na letní hasičský tábor konaný v Ústřední hasičské škole Jánské koupele od neděle 15. 7. do středy 25. 7. 2012. Připraven je bohatý program nejen s hasičskou tématikou! V okolí máme řeku Moravici na koupání i k jízdě na raftech, lesy k výletům, hrám, soutěžím, přežití či poznávání, louky na opalování, hry, uzlování, lezení po lanech atd.

celý článek

   

Hasičský ples SDH Dolní Libina a dětský maškarní bál

Autor: Redakce UNO. Středa 04. ledna 2012.

znak-sdhSDH Dolní Libina Vás srdečně zve na hasičský ples, který se koná v sobotu 7. ledna 2012. Začátek je ve 20:00 hodin. K poslechu a tanci Vám bude hrát skupina Fofrovanka. Občerstvení a bohatá tombola bude zajištěno.

Zároveň ve spolupráci s MŠ Libina zve na dětský maškarní bál, který se koná v neděli 8. ledna 2012 v KD Libina. Začátek je v 15:00 hodin. Soutěže, občerstvení a věcné ceny pro všechny děti zajištěny. Srdečně zvou pořadatelé.

   

Pozvánka na konfereneci KOMUNIKACE S VEŘEJNOSTÍ / O lidech s lidmi - Cena za podporu místní demokracie

Autor: Redakce UNO. Pondělí 02. ledna 2012.

Dne 24. ledna 2012 proběhne za podpory US Embassy v Americkém centru v Praze konference KOMUNIKACE S VEŘEJNOSTÍ  / O lidech s lidmi - Cena za podporu místní demokracie.

celý článek

   

Strana 194 z 231