Svátek má Lumír
Všestranně podporujeme nestátní neziskové organizace z Olomouckého kraje a pomáháme jim. Vytváříme trvalý prostor pro komunikaci a spolupráci neziskovek mezi sebou i vůči jiným sektorům společnosti.

MAS – Partnerství Moštěnka podpoří 18 nových projektů za 9 milionů. Vznikne i muzeum zemědělské techniky

Autor: Redakce UNO. Pondělí 27. února 2012.

Read moreMístní akční skupina – Partnerství Moštěnka rozhodla koncem února o rozdělení dalších více než devíti milionů korun z programu Leader pro místní žadatele z regionu. Ve své sedmé výzvě vybrala 18 projektů z 20 předložených.

celý článek

 

Výzva pro odborníky na hodnocení projektů

Autor: Redakce UNO. Neděle 26. února 2012.

Read moreOK4EU informuje o výzvě pro odborníky na hodnocení projektů v oblastech vzdělání a odborná příprava, kultura, mládež, audiovizuální program. Výzva je průběžná a pravidelně jsou vyhlašovány nové pozice.

celý článek

   

Venkovské noviny 1/2012

Autor: Redakce UNO. Neděle 26. února 2012.

Stáhněte si aktuální číslo elektronického vydání Venkovských novin. Jedná se o souhrnné vydání za měsíce leden a únor 2012. Na přelomu roku prošly VN inovací a nyní můžete novinky z českého a moravského venkova najít každý den přímo na webu www.venkovskenoviny.cz.  Souhrn informací z on-line portálu Venkovských novin bude rozesílán abonentům ve formě PDF zpravidla jednou za 3 týdny až měsíc, tedy tak jak byli dosud zvyklí. V blízké budoucnosti bude možné využívat i RSS kanál.

   

Mládež v akci - newsletter 8. týden

Autor: Redakce UNO. Sobota 25. února 2012.

1. ples programu Mládeže v akci, MůŽeMe! měnit svět kolem sebe, Tbilisi Takeoff, Meet in Diversity - CMS for Youth Exchanges, Let´s participate.

Aktuální newsletter programu Mládež v akci ke stažení ZDE

   

Hledá se partner - Výzva z programu Health

Autor: Redakce UNO. Sobota 25. února 2012.

ok4euOK4EU informuje o nabídce pro potenciální partnery pro podání žádosti aktuální výzvy programu Health.

Zde naleznete další informace v českém překladu, v anglickém originálu a originál výzvy. Výzvy 2. akčního komunitního programu v oblasti zdravotnictví si lze stáhnou ZDE.

   

Přátelé přírody 2/2012

Autor: Redakce UNO. Sobota 25. února 2012.

2012-02-pratele prirody1ZDE najdete únorový bulletin asociace Přátelé přírody ČR (www.pratele-prirody.cz) informující o tom, co se v našem hnutí událo.

Pokud chcete cokoli poslat do březnového čísla bulletinu, pošlete ho posím na adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript do 14. 3. 2012. Zprávy o činnosti s několika fotografiemi klidně posílejte i průběžně. Rádi je uveřejníme na internetových stránkách www.pratele-prirody.cz  nebo na Facebooku.

   

Pozvánka na kurzy dalšího vzdělávání v cestovním ruchu v Jeseníkách

Autor: Redakce UNO. Sobota 25. února 2012.

ORE institut Olomouc, o.p.s., nabízí účast na třídenních pilotních vzdělávacích programech v rámci projektu dalšího vzdělávání v cestovním ruchu v Jeseníkách, které se budou konat v měsíci březnu a dubnu. Účast je bezplatná včetně zajištění ubytování a stravování . Uzávěrka přihlášek je 1.3.2012.
Více informací ZDE a na webu www.ore.cz 

   

Maškarní Karneval pro rodiče s dětmi

Autor: Redakce UNO. Čtvrtek 23. února 2012.

karneval- 2 Rodinné centrum PROVÁZEK zve na Maškarní Karneval pro rodiče s dětmi, který se koná 28. února 2012 v 16 hodin.

S sebou: Masku (mohou i rodiče), karnevalovou náladu, přezůvky
Místo: Štítného 10, prostory Slova Života
Co: Rej masek, soutěže, tanečky, tombola, odměny a ceny

Startovné pro dítě 20,- Kč

   

Akce RC Heřmánek na březen 2012

Autor: Redakce UNO. Čtvrtek 23. února 2012.

rc hermanekZDE si můžete stáhnout program akcí Rodinného centra Heřmánek na měsíc březen 2012.

   

Nepotřebná CD mohou lidé odevzdat v ekoporadně Hnutí DUHA Olomouc

Autor: Redakce UNO. Čtvrtek 23. února 2012.

Read moreHnutí DUHA Olomouc nabízí Olomoučanům novou službu - sběr již nepotřebných CD. Dříve lidem nezbývalo nic jiného, než házet disky do popelnice a smířit se s tím, že skončí na skládce.

celý článek

   

Strana 191 z 234