Svátek má Lýdie
Všestranně podporujeme nestátní neziskové organizace z Olomouckého kraje a pomáháme jim. Vytváříme trvalý prostor pro komunikaci a spolupráci neziskovek mezi sebou i vůči jiným sektorům společnosti.

Venkovské noviny 12/2011

Autor: Redakce UNO. Pondělí 12. září 2011.

Přečtěte si aktuální číslo Venkovských novin, které vydává Centrum pro komunitní práci.

První vydání v měsíci září ke stažení ZDE

 

Olomoucký kraj pokračuje ve spolupráci s mládežnickými organizacemi regionu Würzburg

Autor: Redakce UNO. Neděle 11. září 2011.

Olomoucký kraj pokračuje i nadále ve spolupráci s mládežnickými organizacemi regionu Würzburg. Hledáme mládežnické organizace, spolky, kroužky a zájmové útvary, které by měly vážný zájem o mezinárodní spolupráci.

celý článek

   

Netradiční hasičská soutěž v Bělkovicích - Lašťanech

Autor: Redakce UNO. Neděle 11. září 2011.

Belkovice-soutezSDH Bělkovice Lašťany si Vás dovoluje pozvat na 4.ročník „NETRADIČNÍ HASIČSKÉ SOUTĚŽE“ v upraveném požárním útoku, která se koná v sobotu 17. září 2011 od 10.00 hon na koupališti v Bělkovicích - Lašťanech.

Soutěžit se bude v kategoriích muži, ženy.

Podrobné informace na pozvánce ZDE

   

Program Rodinného centra Provázek od 1. 9. do 31. 12. 2011

Autor: Redakce UNO. Neděle 11. září 2011.

Provazek-o.s.ZDE si můžete stáhnout program Rodinného centra Provázek od 1. 9. do 31. 12. 2011.

   

Mládež v akci - newsletter 36. týden

Autor: Redakce UNO. Neděle 11. září 2011.

Mezinárodní kontaktní seminář pro akci 1.3; EDS Tour na Vysočině; Zapojte se do Strukturovaného dialogu!; Ex-tra meeting.

Aktuální newsletter programu Mládež v akci ke stažení ZDE

   

Pozvánka na seminář „Základní principy psaní žádostí o dotace a granty“

Autor: Redakce UNO. Sobota 10. září 2011.

Občanské sdružení INspiro a Unie nestátních neziskových organizací Vás zvou na cyklus seminářů „Naučme se lépe řídit projekty“ pod vedením lektorky Milady Šnajdrové.

Témata jsou rozdělena do jednotlivých seminářů, které na sebe volně navazují. Přesto nemusíte absolvovat všechny, ale můžete si vybrat libovolné téma, které Vás zaujme. Kurzy jsou vedeny odlehčenou prožitkovou formou, účastníci se aktivně zapojují vlastními postřehy a zkušenostmi, témata jsou doplňována o praktické zkušenosti.

celý článek

   

Září s Malou liškou - turistika v Jeseníkách a indiánské korálky

Autor: Redakce UNO. Pátek 09. září 2011.

Read moreKlub přátel přírody Malá liška připravil na září dvě zajímavé akce pro své členy i veřejnost.

Sobota 17. 9. : JESENICKÝ VÝŠLAP ŽELEZNIČÁŘŮ - Přidáváme se k osvědčenému pochodu s více než 30letou tradicí, vybrali jsme trasu 16 km z Velkých Losin do Vikýřovic. Pozdní léto v Jeseníkách bývá nádherné, přijeďte se přesvědčit s námi! Více: http://www.malaliska.cz/sluzby/zari/

celý článek

   

Pozvánka na seminář "Sociální firmy - nový fenomén v oblasti podnikání"

Autor: Redakce UNO. Středa 07. září 2011.

Olomoucký kraj srdečně zve na seminář s názvem „Sociální firmy – nový fenomén v oblasti podnikání“. Seminář pro zájemce z Olomoucka a okolí se bude konat  dne 19. 9. 2011 od 13:00 v Kongresovém sále Krajského úřadu Olomouckého kraje a seminář pro zájemce z Šumperska a Jesenicka proběhne dne 20. 9. 2011od 9:00 hod v zasedací místnosti Městského úřadu Šumperk.

celý článek

   

Pozvánka na schůzku hasičské sekce

Autor: Redakce UNO. Středa 07. září 2011.

Vážení hasiči a hasičky, členové i nečlenové hasičské sekce UNO OK!

Na čtvrtek 15. září 2011 na 17 hodin svolávám schůzku hasičské sekce UNO. Místo schůzky - kancelář MBG Czech, Tř. Svobody 2, Olomouc, 1.patro, parkování na Kollárově nám. nebo TRAM má zastávku přímo před vchodem.

celý článek

   

Využijte poslední možnost akreditovaných seminářů ZDARMA

Autor: Redakce UNO. Úterý 06. září 2011.

Občanské sdružení o.s. Kappa-help Vás srdečně  zve na zajímavé semináře, které pořádá ve spolupráci s Člověkem v tísni o. p. s. Semináře jsou díky spolufincování Evropským sociálním fondem (ESF) a Ministerstvem školství a ministerstvem tělovýchovy (MŠMT) pro účastníky ZDARMA.

celý článek

   

Strana 191 z 214

Projekt „Pomáháme neziskovkám" v roce 2017 finančně podpořilo město Šumperk. Jedná se především o finanční podporu činnosti koordinačních pomocníků v regionu, webu UNO-OK.cz, podporu akcí v regionu a činnost sekce.