Svátek má Jan
Všestranně podporujeme nestátní neziskové organizace z Olomouckého kraje a pomáháme jim. Vytváříme trvalý prostor pro komunikaci a spolupráci neziskovek mezi sebou i vůči jiným sektorům společnosti.

Přehled seminářů pro NO - listopad-prosinec 2011

Autor: Redakce UNO. Středa 09. listopadu 2011.

ZDE naleznete ucelený přehled pořádaných seminářů pro neziskové organizace v Olomouckém kraji.

Podrobné pozvánky, informace a možnost se na seminář přihlásit  i on-line naleznete na našem webu www.uno-ok.cz v banneru semináře UNO, kde jsou jednotlivé semináře uvedeny.

 

Hm.. to je dobrý nápad!

Autor: Redakce UNO. Úterý 08. listopadu 2011.

Read moreTakto zní název pořádané akce v Olomouckém Jazz Tibetu Clubu na podporu olomouckého občanského sdružení InternetPoradna.cz, které slaví desáté narozeniny. V Jazz Tibetu 10.11.2011 ve 20 hodin vystoupí kapela Hm.., návštěvníci budou informování o činnosti sdružení a budou si moci zakoupit výrobky z chráněných dílen.

celý článek

   

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ V TYFLOCENTRU

Autor: Redakce UNO. Úterý 08. listopadu 2011.

Read morePři příležitosti dne nevidomých, který připadá na 13. listopad, si vás dovolujeme pozvat na den otevřených dveří v TyfloCentru Olomouc, který proběhne 14. Listopadu od 8:00 do 16:00 hod. v TyfloCentru Olomouc, o.p.s., I.P.Pavlova 69 (areál Jalta).

celý článek

   

Slavnostní otevření MC Medvídek

Autor: Redakce UNO. Úterý 08. listopadu 2011.

medvidek-pozvankaMC Medvídek zve na slavnostní otevření mateřského centra v Moravském Berouně, Dvořákova 349 (sál v budově ZUŠ), které proběhne dne 11. listopadu 2011 v 11:00 hodin.

   

RODINA ODVEDLE - ZAŽIJTE NEOPAKOVATELNÝ ZÁŽITEK A PŘIHLASTE SE UŽ TEĎ!

Autor: Redakce UNO. Pondělí 07. listopadu 2011.

Read moreRádi byste zasedli ke společnému nedělnímu obědu s cizinci, kteří žijí v ČR, ochutnali netradiční jídlo a dověděli se něco o jiných kulturách? Máte jedinečnou možnost!

Zažité stereotypy a předsudky vůči cizincům se asi nejlépe překonávají navázáním osobních setkání. A právě proto občanské sdružení Slovo 21 již osmým rokem realizuje projekt Rodina Odvedle, jehož cílem je umožnit poznávání prostřednictvím přímého kontaktu mezi rodinami cizinců a českými rodinami.

celý článek

   

OBNOVA LÁSKY V RODINĚ aneb POZITIVNÍ RODIČOVSTVÍ

Autor: Redakce UNO. Pondělí 07. listopadu 2011.

Read moreMotto: „ Naším záměrem je pomoci rozvíjet lásku v rodinách a poukázat na to, co tomu brání“

Mateřské centrum Vikýrek pořádá přednášku na téma Obnova lásky v rodině aneb Pozitivní rodičovství podle metody známé přední psycholožky PhDr. Jiřiny Prekopové.

Přednáška bude zaměřena na rodinné systémy a jejich vlivy na atmosféru v rodině, doplňující poznatky k výchově a řešení konfliktů, pozitivní komunikaci v rodině s praktickými cvičeními.

celý článek

   

Jak se domluvit se zaměstnavatelem

Autor: Redakce UNO. Neděle 06. listopadu 2011.

Read moreTisková zpráva projektu OKRAJ „Systémová podpora pracovního uplatnění cizinců a azylantů žijících na území Olomouckého kraje.“

 

celý článek

   

Z pošty: Čtyřlístek píše o vydařené akci

Autor: Redakce UNO. Neděle 06. listopadu 2011.

Read moreSe Čtyřlístkem na víkenďáku s drakama jako čarodějové

Ve čtvrtek 27. 10. 2011 začal super víkenďák „BÁREVNÝ VÍKEND NA DRAKA“, pořádaný Asociací rodičů a přátel zdravotně postižených dětí v ČR, Klub ČTYŘLÍSTEK ve spolupráci  s Radiem Haná a Urdiamantem.

celý článek

   

Mládež v akci - newsletter 44. týden

Autor: Redakce UNO. Sobota 05. listopadu 2011.

Formela Teoprax, Věříme v Mládež v akci, Týden dobrovolnictví, On-arrival pro mentory 2011 - školení pro mentory dobrovolníků EDS, Veletrh Gaudeamus v Brně.

Aktuální newsletter programu Mládež v akci ke stažení ZDE

   

Pozvánka na seminář „Rozpočet a harmonogram projektu“

Autor: Redakce UNO. Čtvrtek 03. listopadu 2011.

Občanské sdružení INspiro a Unie neziskových organizací Vás zvou na cyklus seminářů „Naučme se lépe řídit projekty“ pod vedením lektorky Milady Šnajdrové.

celý článek

   

Strana 191 z 221