Svátek má Naděžda
Všestranně podporujeme nestátní neziskové organizace z Olomouckého kraje a pomáháme jim. Vytváříme trvalý prostor pro komunikaci a spolupráci neziskovek mezi sebou i vůči jiným sektorům společnosti.

VZPOMÍNÁME NA SVÉ MLÁDÍ

Autor: Redakce UNO. Neděle 27. listopadu 2011.

Read more„Takové rádio jsme měli doma taky“ reagujeme při pohledu na známou věc z našeho mládí. Přesně to bylo cílem projektu „Živé vzpomínky“ – oprášit zapomenuté zážitky, vybavit si příjemné chvíle. Co se skrývá ve vzpomínkovém kufříku, osobním deníku a za dveřmi vzpomínkové místnosti zjistíte, když přijdete ve čtvrtek 8.12. od 14 do 16 hodin a v pátek 9.12. od 9 do 16 hodin do Denního stacionáře Domovinka (ul. Leštinská č.16) v Zábřehu. Starší návštěvníci zavzpomínají a na mladší dýchne trocha historie.

celý článek

 

Venkovské noviny 17/2011

Autor: Redakce UNO. Neděle 27. listopadu 2011.

Přečtěte si aktuální číslo Venkovských novin, které vydává Centrum pro komunitní práci.

Druhé vydání v měsíci listopadu ke stažení ZDE

   

Pozvánka na konferenci „Dobrovolnictví v sociálních službách“

Autor: Redakce UNO. Pátek 25. listopadu 2011.

Olomoucký kraj ve spolupráci s organizacemi Maltézská pomoc, o. p. s. a Hestia, o. s. zve na konferenci konanou u příležitosti Evropského roku dobrovolnictví 2011 pod záštitou hejtmana Olomouckého kraje Ing. Martina Tesaříka „Dobrovolnictví v sociálních službách“, v rámci které se bude konat: První ročník slavnostního vyhlášení a předání ceny Křesadlo 2011 „Cena pro obyčejné lidi, kteří dělají neobyčejné věci“ a ceny GOAL 2011 „Ocenění dobrovolnické činnosti“. Konference se uskuteční 12. prosince 2011, v 9,30 hod., v sále Pegasus Regionálního centra Olomouc.

celý článek

   

Výzva pro přerovské NNO

Autor: Milada Šnajdrová. Pátek 25. listopadu 2011.

Vážení,

z pověření předsednictva UNO OK bychom chtěli oživit činnost již ustavené Přerovské sekce  a zveme Vás ke spolupráci. V příloze zasíláme dotazník, který laskavě vyplňte a zašlete na adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Chceme znát Vaše potřeby a podněty k činnosti této sekce.

celý článek

   

Nabídka práce - fundraiser

Autor: Redakce UNO. Čtvrtek 24. listopadu 2011.

Internet.Poradna.cz hledá mezi sebe nového kolegu nebo kolegyni na pozici FUNDRAISER. Jedná se o práci na zkrácený úvazek 0,3 na klasickou pracovní smlouvu. Nástup je od 1.1.2012.

Podrobné informace ZDE

   

„ZNÁTE NÁS“

Autor: Redakce UNO. Čtvrtek 24. listopadu 2011.

Znate-nas-1Vernisáží bude zahájena v pondělí 5.12.2011 ve 14 hodin v Duhové čajovně v Mohelnici (nám.Svobody 8) výstava obrazů uživatelů Denního stacionáře Okýnko Mohelnice. Díla vznikala během roku v rámci projektu „Znáte nás“ a klienti v nich různými výtvarnými technikami vyjadřují své pocity, nálady a prožitky. Výstava bude v čajovně ke zhlédnutí do konce letošního roku.  „Opravdu nás znáte? Přesvědčte se na vlastní oči.“

   

Pozvánka na seminář "Přínos NNO pro cestovní ruch v Olomouckém kraji"

Autor: Redakce UNO. Čtvrtek 24. listopadu 2011.

Asociace NNO v ČR ve spolupráci s Centrem pro komunitní práci Střední Morava a s podporou Olomouckého kraje si Vás dovolují pozvat na seminář "Přínos nestátních neziskových organizací pro cestovní ruch v Olomouckém kraji", který se uskuteční 2. prosince 2011 od 10 do 14.30 hodin v  Kongresovém sále budovy Olomouckého kraje, Jeremenkova  40a, Olomouc.

celý článek

   

Pozvánka na seminář "Zpracování a úprava digitální fotografie pro pokročilé" - Jeseník

Autor: Redakce UNO. Čtvrtek 24. listopadu 2011.

Unie nestátních neziskových organizací si Vás dovoluje opět pozvat na seminář zaměřený na zpracování a úpravu digitální fotografie pro pokročilé, který se uskuteční v rámci významného projektu „Pomáháme neziskovkám“ za finanční podpory Olomouckého kraje.

celý článek

   

Hlasujte pro školu JISTOTA

Autor: Redakce UNO. Úterý 22. listopadu 2011.

Read moreStřední škola, základní škola a mateřská škola JISTOTA,o.p.s. Tetín 1, Prostějov byla vybrána do projektu nejlepší česká škola. Tuto školu můžete podpořit svými hlasy na adresách www.nejlepsiceskaskola.cz a také www.domino.rozhlas.cz od 12,00 hod 24.11. do 12,00 hod. 1.12.2011. Hlasovat  můžete několikrát.

celý článek

   

JÁ BYCH RÁD K BETLÉMU - vernisáž výstavy

Autor: Redakce UNO. Úterý 22. listopadu 2011.

pozvanka-betlemyVlastivědné muzeum Jesenicka srdečně zve na výstavu "Já bych rád k betlému...", která se koná od 29.11. do 31.12. 2011 ve Výstavním sále Vodní tvrze Jeseník.

V rámci vernisáže, která proběhne 29. 11. v 18:00 hodin vystoupí skupina Paduana hispanica Na výstavě budou prezentovány betlémy ze spřátelených organizací a ze soukromých sbírek. Kurátorem výstavy je Mgr. Ludmila Dospivová.

   

Strana 198 z 231