Svátek má Dalibor
Všestranně podporujeme nestátní neziskové organizace z Olomouckého kraje a pomáháme jim. Vytváříme trvalý prostor pro komunikaci a spolupráci neziskovek mezi sebou i vůči jiným sektorům společnosti.

Mládež v akci - newsletter 23. týden

Autor: Redakce UNO. Pátek 10. června 2011.

Infokit pro dobrovolníky, Školení o Závěrečných zprávách Akce 1, Školení BiTriMulti v Řecku, Ozvěny Youthweeku.

Aktuální newsletter programu Mládež v akci ke stažení ZDE

 

Krajské kolo v požárním sportu v Ostravě - Vítkovicích

Autor: Redakce UNO. Středa 08. června 2011.

Krajská sdružení hasičů Moravskoslezského a Olomouckého kraje ve spolupráci s Hasičským záchranným sborem Moravskoslezského a Olomouckého kraje a Okresním sdružením hasičů Ostrava pořádají krajské kolo Soutěže družstev sborů dobrovolných hasičů SH ČMS Moravskoslezského a Olomouckého kraje v požárním sportu 2011.

celý článek

   

Venkovské noviny 6/2011

Autor: Redakce UNO. Úterý 07. června 2011.

Přečtěte si aktuální číslo Venkovských novin, které vydává Centrum pro komunitní práci.

Červnové číslo ke stažení ZDE

   

Pozvánka na konferenci „Strategické oblasti pro rozvoj Olomouckého kraje“

Autor: Redakce UNO. Úterý 07. června 2011.

Mladí konzervativci, o.s. a Katedra politologie a evropských studií FF UP si Vás dovolují pozvat na konferenci: „Strategické oblasti pro rozvoj Olomouckého kraje“. Konference se uskuteční v Kapli Božího Těla Uměleckého centra Univerzity Palackého v Olomouci a to ve dnech 13. – 15. června v čase od 8:30 do 14:30 hod. Každý den konference je věnován jednomu tématu z prioritních oblastí pro rozvoj Olomouckého kraje:

celý článek

   

Olomoucké neziskovky na červnovém letáku do MHD

Autor: Redakce UNO. Pondělí 06. června 2011.

letak-UNO-do-MHD-cervenOlomoucká sekce UNO opět vydala leták o aktivitách neziskového sektoru v Olomouci a okolí.

Červnovou podobu letáku, který bude do konce měsíce jezdit v olomouckých autobusech a tramvajích, si můžete stáhnout ZDE

   

Den dětí na kolečkových bruslích

Autor: Redakce UNO. Pondělí 06. června 2011.

Read morePřijďte se projet na kolečkových bruslích a užít si příjemné sportovní odpoledne. Freestyle skating klub o.s., TEMPISH in-line o.s. a Škola kolečkového bruslení LENE pořádají v sobotu 11. 6. 2011 od 13.00 hodin Den dětí na kolečkových bruslích. Na akci se můžete vypravit na asfaltový plácek před Letní scénou do Smetanových sadů.

Připraveny jsou pro vás hry, závody v dovednostních soutěžích, dětská diskotéka, exhibiční vystoupení v tanci na bruslích ad.

celý článek

   

Pozvánka na divadelní představení "Já jsem světlo světa"

Autor: Redakce UNO. Pondělí 06. června 2011.

Ja-jsem-svetlo-svetaDivadelní soubor MANDÁTUM působící při VIRTUS o.s. – Centru sebepoznání a tvořivosti v Jeseníku zve na divadelní představení "Já jsem světlo světa". Představení se koná v pátek 10. 6. 2011 ve 21:30 hodin v jesenickém kostele Nanebevzetí P. Marie.

Hra je postavena na textech evangelia a prostřednictvím dvou odlišných divadelních prvků – činohry a stínohry - nás zve do života Ježíše Krista.

Pozvánka ke stažení ZDE

   

Hasičská soutěž v Bezuchově

Autor: Redakce UNO. Neděle 05. června 2011.

znak-sdhSbor dobrovolných hasičů Bezuchov Vás zve na soutěž v požárním sportu "O pohár starosty SDH", která se koná v neděli 12. 6. 2011 na hřišti v Bezuchově.

Další informace na pozvánce ZDE

   

Pozvánka na konferenci „Sociální podnikání, předpoklady podnikání a příklady dobré praxe“

Autor: Redakce UNO. Neděle 05. června 2011.

Statutární město Přerov, Agentura pro sociální začleňování v romských lokalitách a Krajský úřad Olomouckého kraje zvou na konferenci s názvem „Sociální podnikání, předpoklady podnikání a příklady dobré praxe“. Konference se bude konat ve čtvrtek 23.6.2011 od 09:00 hodin ve školící místnosti Magistrátu města Přerov, dvorní trakt, ulice Smetanova 7a, Přerov.

celý článek

   

Další kolo Ligy mladých hasičů za námi

Autor: Marcela Vystrčilová. Čtvrtek 02. června 2011.

liga-drahlovV neděli 29. 5. 2011 se opět konalo další kolo Ligy mladých hasičů okresu Olomouc. Za krásného slunného počasí pořadatelé SDH Drahlov uvítali na dráze v požárním útoku 20 soutěžních kolektivů mladších a 12 družstev starších. Další týden nás čeká soutěž v Hlubočkách, tak uvidíme…

Fotografie z akce ZDE

   

Strana 221 z 235