Svátek má Michal
Všestranně podporujeme nestátní neziskové organizace z Olomouckého kraje a pomáháme jim. Vytváříme trvalý prostor pro komunikaci a spolupráci neziskovek mezi sebou i vůči jiným sektorům společnosti.

Bulletin 4/2011

Autor: Redakce UNO. Pondělí 28. března 2011.

Read moreVážení čtenáři,

dubnové vydání bulletinu OKNO začíná setkáním zástupců olomouckých NNO organizovaných v sekcích s vedením města Olomouce ze dne 15.března 2011. Toto setkání může být určitým návodem, jak by se mělo postupovat minimálně ve všech bývalých okresních městech.
Na straně 2 a 3 jsou pozvánky na Velikonoční jarmark Jitra, přednášky ARPOK a Obce křesťanů, velikonoční setkání Duhy Velké medvědice a pozvánka k vynášení Morany v Jeseníku.
Na straně 4 a 5 představujeme druhou část nových či staronových a znovuzvolených členů předsednictva UNO, společně s jejich záměry v roce 2011. Dále jsou zde informace z činnosti Rodinného centra v Holici a k projektu Debatování napříč osnovami.

celý článek

 

TERAsport - výprodej skladu - vitríny, nástěnné tabule

Autor: Redakce UNO. Pátek 25. března 2011.

nastenna tabule terasportFirma TERAsport přichází se zajímavou březnovou akcí, v jejímž rámci nabízí designově atraktivní nástěnné vitríny, nástěnné tabule a další výrobky za skvělé ceny se slevou až 30%. Uvažujete-li o praktickém zařízení a zároveň zkrášlení kanceláří či budovy Vaší organizace, můžete využít tento tip na nákup. Záruka na veškeré výrobky je 5 let.

Informace o akčních výrobcích naleznete ZDE

 

   

Mládež v akci - newsletter 12. týden

Autor: Redakce UNO. Čtvrtek 24. března 2011.

Formela Teoprax 2011, IntergenerACTION!, Kulatý stůl pro vysílající a hostielské organizace ve spojení s tématem "inclusion", Dobrovolník EDS se rozhodl předčasně opustit projekt, Výsledky grantového řízení R1/2011.

Aktuální newsletter programu Mládež v akci ke stažení ZDE

 

   

Humanitární sbírka jaro 2011

Autor: Redakce UNO. Čtvrtek 24. března 2011.

Read moreV minulém týdnu od středy 16.3. do soboty 19.3. proběhla v Zábřehu a v Mohelnici materiální sbírka pořádaná zábřežskou Charitou. Konala se ve spolupráci s městem Zábřeh již po deváté a v partnerství s městem Mohelnice po šesté. Tradičně pak byl vysbíraný materiál určen pro broumovskou Diakonii.

celý článek

   

Záznam ze setkání zástupců UNO s radními města Olomouce

Autor: Redakce UNO. Středa 23. března 2011.

setkani-predstavitelu-mesta-se-zastupci-unofoto-blanka-martinovskaV úterý 15. března 2011 se v zasedací místnosti primátora na olomoucké radnici uskutečnilo setkání představitelů města se zástupci Unie nestátních neziskových organizací Olomouckého kraje (UNO). Záznam z tohoto jednání odvysílala ve čtvrtek 17. března R1 MORAVA na stanici TV PRIMA pro Olomoucký kraj v pořadu Téma týdne - Olomouc.

Záznam pořadu naleznete ZDE

 

   

BRUM 1–3/2011

Autor: Redakce UNO. Středa 23. března 2011.

velmedlogoV novém vydání časopisu Brum si můžete přečíst o aktivitách a plánech Duhy Velké Medvědice – sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesi. Zároveň můžete využít pozvánek na akce, které sdružení pořádá. Časopis Brum bude v tomto roce vycházet jako občasník. První letošní číslo naleznete ZDE

   

Spolek pro obnovu venkova Olomouckého kraje zvolil nového předsedu, chce větší podporu venkova od kraje

Autor: Tomáš Šulák. Pátek 18. března 2011.

Read moreSpolek pro obnovu venkova Olomouckého kraje má nového předsedu – na volební valné hromadě v Ústí na Hranicku se jím stal Leoš Hannig, starosta obce Vápenná na Jesenicku, který je zároveň krajským zastupitelem.

celý článek

   

Mládež v akci - newsletter 11.týden

Autor: Administrator. Čtvrtek 17. března 2011.

Školení pro zájemce o téma "inclusion", Discover what is possible,take your chance, Hledáme koordinátora školicích aktivit, Formela Teoprax 2011, Školení Be In 2011.

Aktuální newsletter programu Mládež v akci ke stažení ZDE

   

Pozvánka na seminář - Zpracování a úprava digitální fotografie

Autor: Administrator. Čtvrtek 17. března 2011.

Vážení,
dovolujeme si Vás pozvat na dvoudenní seminář, který pro Vás připravila Unie
nestátních neziskových organizací.
Seminář se uskuteční v rámci významného projektu „Pomáháme neziskovkám“ za
finanční podpory Olomouckého kraje.

celý článek

   

Radní se setkali se zástupci Unie nestátních neziskových organizací

Autor: Redakce UNO. Středa 16. března 2011.

Read moreV úterý 15. března 2011 se v zasedací místnosti primátora na olomoucké radnici uskutečnilo setkání představitelů města se zástupci Unie nestátních neziskových organizací Olomouckého kraje (UNO). Ta na území města Olomouce sdružuje přes 110 neziskových organizací a město její fungování vnímá jako velice přínosné.

celý článek

   

Strana 232 z 236