Svátek má Radek
Všestranně podporujeme nestátní neziskové organizace z Olomouckého kraje a pomáháme jim. Vytváříme trvalý prostor pro komunikaci a spolupráci neziskovek mezi sebou i vůči jiným sektorům společnosti.

Slavnostní otevření zámeckého parku ve Veselíčku

Autor: Redakce UNO. Pondělí 13. června 2011.

Read moreZastupitelstvo obce Veselíčko zve na slavnostní otevření obnoveného zámeckého parku ve Veselíčku, které se uskuteční ve středu 15. června 2011 odpoledne. Rekonstrukce a obnova zeleně se mohla uskutečnit díky podpoře z Operačního programu Životní prostředí. Program rozvoje venkova LEADER zase umožnil vznik nové vodní plochy.

celý článek

 

Dříve narozené děti z celé republiky se sešly v Olomouci-Holici

Autor: Redakce UNO. Pondělí 13. června 2011.

Read morePrvní civilní setkání předčasně narozených dětí z celé České republiky proběhlo 3. května 2011 v Olomouci-Holici, v Rodinném centru (RC) Heřmánek. Na Párty s Nedoklubkem dorazilo šest desítek dětí a jejich rodičů, zúčastnili se i zdravotníci a zástupci organizací, kteří se o dříve narozené děti starají. Akci pořádalo občanské sdružení Nedoklubko ve spolupráci s olomouckým Rodinným centrem Heřmánek.

celý článek

   

MEZI NÁMI + DNY SENIORŮ

Autor: Mgr. Lenka Fasnerová. Pondělí 13. června 2011.

Read moreO.s. Centrum pohybu v rámci veletrhu Mezi námi a Dny seniorů, který proběhl ve dnech 9. - 11. 6. 2011 v Olomouci, mělo možnost prezentovat své pohybové aktivity zaměřené právě na skupinu seniorů a handicapovaných občanů.

Měli jsme možnost představit veřejnosti cvičení se speciální pružnou tyčí FLEXI-BAR, což je cvičení vhodné pro všechny věkové kategorie, pro všechny bez rozdílu fyzické kondice.

celý článek

   

Táta dneska frčí

Autor: Redakce UNO. Pátek 10. června 2011.

Read moreTátové a děti, ale i maminky, přijďte si společně pohrát! Rodinné centrum Provázek pro Vás připravilo ve čtvrtek 16. června od 16:00 hodin v Háječku na Nových Sadech pestré odpoledne. Na programu budou soutěže s odměnami, hry, maňáskové divadlo a čtení pohádkových knížek. Vyřádit se můžete ve skákacím hradu, táty čeká malování na obličej a děti pro ně mohou vyrobit dárečky.

celý článek

   

Mládež v akci - newsletter 23. týden

Autor: Redakce UNO. Pátek 10. června 2011.

Infokit pro dobrovolníky, Školení o Závěrečných zprávách Akce 1, Školení BiTriMulti v Řecku, Ozvěny Youthweeku.

Aktuální newsletter programu Mládež v akci ke stažení ZDE

   

Krajské kolo v požárním sportu v Ostravě - Vítkovicích

Autor: Redakce UNO. Středa 08. června 2011.

Krajská sdružení hasičů Moravskoslezského a Olomouckého kraje ve spolupráci s Hasičským záchranným sborem Moravskoslezského a Olomouckého kraje a Okresním sdružením hasičů Ostrava pořádají krajské kolo Soutěže družstev sborů dobrovolných hasičů SH ČMS Moravskoslezského a Olomouckého kraje v požárním sportu 2011.

celý článek

   

Venkovské noviny 6/2011

Autor: Redakce UNO. Úterý 07. června 2011.

Přečtěte si aktuální číslo Venkovských novin, které vydává Centrum pro komunitní práci.

Červnové číslo ke stažení ZDE

   

Pozvánka na konferenci „Strategické oblasti pro rozvoj Olomouckého kraje“

Autor: Redakce UNO. Úterý 07. června 2011.

Mladí konzervativci, o.s. a Katedra politologie a evropských studií FF UP si Vás dovolují pozvat na konferenci: „Strategické oblasti pro rozvoj Olomouckého kraje“. Konference se uskuteční v Kapli Božího Těla Uměleckého centra Univerzity Palackého v Olomouci a to ve dnech 13. – 15. června v čase od 8:30 do 14:30 hod. Každý den konference je věnován jednomu tématu z prioritních oblastí pro rozvoj Olomouckého kraje:

celý článek

   

Olomoucké neziskovky na červnovém letáku do MHD

Autor: Redakce UNO. Pondělí 06. června 2011.

letak-UNO-do-MHD-cervenOlomoucká sekce UNO opět vydala leták o aktivitách neziskového sektoru v Olomouci a okolí.

Červnovou podobu letáku, který bude do konce měsíce jezdit v olomouckých autobusech a tramvajích, si můžete stáhnout ZDE

   

Den dětí na kolečkových bruslích

Autor: Redakce UNO. Pondělí 06. června 2011.

Read morePřijďte se projet na kolečkových bruslích a užít si příjemné sportovní odpoledne. Freestyle skating klub o.s., TEMPISH in-line o.s. a Škola kolečkového bruslení LENE pořádají v sobotu 11. 6. 2011 od 13.00 hodin Den dětí na kolečkových bruslích. Na akci se můžete vypravit na asfaltový plácek před Letní scénou do Smetanových sadů.

Připraveny jsou pro vás hry, závody v dovednostních soutěžích, dětská diskotéka, exhibiční vystoupení v tanci na bruslích ad.

celý článek

   

Strana 214 z 228