Svátek má Ludvík
Všestranně podporujeme nestátní neziskové organizace z Olomouckého kraje a pomáháme jim. Vytváříme trvalý prostor pro komunikaci a spolupráci neziskovek mezi sebou i vůči jiným sektorům společnosti.

Novinky z neziskovek

Jednání Přerovské sekce

Autor: Redakce UNO. Sobota 15. září 2012.

Vážení přátelé,

dovolujeme si Vás pozvat na další jednání Přerovské sekce UNO dne 20. září 2012 v 15 hodin v klubovně Alfa handicap , Náměstí Svobody 1963/4, Přerov.

celý článek

 

Pozvánka na III. společenský ples

Autor: Redakce UNO. Středa 11. ledna 2012.

ples-2012Regionální pracoviště TyfloCentra Olomouc o.p.s. v Prostějově si Vás dovoluje pozvat na III. společenský ples, který proběhne dne 28. ledna 2012 od 20. hodin v prostorách restaurace Haná v Prostějově.

Hraje skupina CASIOBAND. Vstupné 90 Kč.

 

Programová nabídka RC Heřmánek na červen určitě nezklame. Spousta akcí na Vás čeká každý týden, dokonce i o víkendech

Autor: Administrator. Neděle 04. června 2017.

Heřmánek 2017 06 obrázekČerven je tady! Léto začíná nabývat reálné obrysy a sním i příslib více slunce a světla, jednoho z šesti S, které uvolňují stres. Které jsou ty další? Kromě světla je to i spánek, sex, sport, smích a strava, tedy dobrá strava! Jednoznačně nic nečekaného, ale na druhou stranu, kdo z nás si těchto antistresorů dopřeje do sytosti? Team Heřmánku všem přeje, ať na Vás stres nemůže; ostatně k tomu určitě přispěje i programová nabídka centra na měsíc červen. Věříme, že ani tentokrát nezklame, protože každý týden, dokonce i o víkendech je toho dost. Úplnou nabídku si můžete prohlédnout zde.

   

Benefiční ples Charity podpoří zahradní terapii klientů Domovinky

Autor: Redakce UNO. Čtvrtek 23. února 2017.

Read morePobavení a podporu dobré věci přinesl letošní sedmnáctý ples Charity Zábřeh. Výtěžek večera, který znásobí Nadace Divoké husy, použije Charita na pořízení vyvýšených záhonků, mobilních truhlíků pro zahradní terapii klientů a úpravu terénu denního stacionáře Domovinka. Benefičním večerem, který proběhl v pátek 3. února v Katolickém domě, navázala Charity na předchozí tradici využít výtěžek k další pomoci. Loni jím podpořila studenty zábřežského gymnázia v jejich snažení pomáhat hendikepovanému Kubíkovi. Letos vyplní přání uživatelům Domovinky - seniorům, lidem s demencí a osobám upoutaným na invalidní vozík – na smysluplnou a vítanou práci na zahradě, která byla doposud takřka nemožná.

celý článek

 

Úspěšně proběhla noční soutěž v požárním útoku v Bolelouci

Autor: Administrator. Sobota 30. dubna 2016.

noční útok 3Noční soutěž v požárním útoku v Bolelouci začala 23. dubna v 18:30 za pěkného počasí. Závody zahájila ukázka požárního útoku nejmenších Dráčků. Po ukončení prvních útoků sice začalo pršet, to ale závodníkům neubralo na dobré náladě. Soutěž byla ukončena nástupem ve 23 hodin. Na bohatém ocenění se podíleli místní sponzoři z řad podnikatelů. Přes nepřízeň počasí přišlo závodníky podpořit mnoho diváků z řad veřejnosti. Akce byla realizována v rámci CSR projektu Moravské vysoké školy Olomouc a její zisk půjde na činnost mladých hasičů.

Foto z požárního útoků Dráčků k prohlédnutí zde.

Foto ze soutěže k prohlédnutí zde.

Výsledková listina

   

Strana 10 z 64