Svátek má Oto
Všestranně podporujeme nestátní neziskové organizace z Olomouckého kraje a pomáháme jim. Vytváříme trvalý prostor pro komunikaci a spolupráci neziskovek mezi sebou i vůči jiným sektorům společnosti.

Novinky z neziskovek

Jednání Přerovské sekce

Autor: Redakce UNO. Sobota 15. září 2012.

Vážení přátelé,

dovolujeme si Vás pozvat na další jednání Přerovské sekce UNO dne 20. září 2012 v 15 hodin v klubovně Alfa handicap , Náměstí Svobody 1963/4, Přerov.

celý článek

 

Pozvánka na III. společenský ples

Autor: Redakce UNO. Středa 11. ledna 2012.

ples-2012Regionální pracoviště TyfloCentra Olomouc o.p.s. v Prostějově si Vás dovoluje pozvat na III. společenský ples, který proběhne dne 28. ledna 2012 od 20. hodin v prostorách restaurace Haná v Prostějově.

Hraje skupina CASIOBAND. Vstupné 90 Kč.

 

Jaro a kulturní akce Dlažky? Pro každého něco

Autor: Administrator. Neděle 18. března 2018.

Dlažka DSBJ kapela studioV rámci projektu kulturní Dlažka a „100 akcí pro 100leté výročí republiky“ pořádá Duha Klub Dlažka četné akce – pro každého něco. Již 22. března 2018 vystoupí objev posledních sezón DAVID STYPKA & BANDJEEZ s písněmi z alba Neboj. Je otázkou, zda David Stypka o dva dny dříve promění tři nominace na Anděla ve skutečné ceny, ale i tak se na něj těšíme. Milovníci scrabble si zahrají kvalifikační turnaj na mistrovství ČR 22. března 2018. A 28. března 2018 vystoupí Jaroslav „Olin“ Nejezchleba s písničkami ze svého sólového alba spolu se svou kapelou Kybabu (mimo jiné kytarista Norbi Kovacs, s kterým hraje v triu s Ivanem Hlasem). Dubnovým akcím vévodí koncert Radůzy s kapelou 11. dubna 2018. O pár dní později uvidíme a hlavně uslyšíme koncert skvělého bluesrockového chicagského muzikanta Vince Agwady a to 17. dubna 2018.

   

V Pekařově se opět sejdou lidé na pouti - letos už po čtrnácté

Autor: Administrator. Pátek 28. července 2017.

Read moreUž po čtrnácté se v Pekařově sejdou lidé na pouti. Tenkrát dávno, poprvé, to byla jen hrstka lidí ochotných pro ono zapomenuté místo něco udělat. Sešli se v chátrající kapli Nanebevzetí Panny Marie, zvuk lesního rohu stoupal k nebi skrz propadlý strop a děravou střechu. Nějakou zvláštní shodou okolností (opravdu jen náhodou?) se to stalo 15. srpna 2003, v den svátku Nanebevzetí Panny Marie. A protože se díky Jejímu požehnání obnova tohoto místa zdařila, tak tam ve stejný létem provoněný čas můžete zavítat i letos. Třeba hned v pátek odpoledne 11. srpna - jen o kousek blíž a níž budou u Ruční papírny ve Velkých Losinách vyhrávat flašinety. Či totéž odpůldne zajděte na sklenku s geniem loci, který každoročně popíjí s flašinetáři před starobylým hostincem Na Rychtě v Hanušovicích. Jejich ručně malované kolovrátky se tam budou letos zrcadlit ve vycíděných kapotách nádherných historických vozidel.

celý článek

 

Sbor dobrovolných hasičů Oplocany zve na Oplockej kopeček 2016

Autor: Redakce UNO. Čtvrtek 26. května 2016.

hasicSbor dobrovolných hasičů Oplocany zve na netradiční závod – cros v požárním útoku Oplockej kopeček. Závod se koná v sobotu 11. června 2016 v Oplocanech na fotbalovém hřišti v kategoriích muži, ženy, mladí hasiči, starší hasiči a veteráni. Prezence od 8:00 do 8:30, zahájení nástupem družstev v 8:45, start závodu v 9:10 hodin. Od 17 hodin se uskuteční diskotéka. Bohaté občerstvení zajištěno. Ke stažení pozvánka na akci a propozice akce.

   

Strana 10 z 73