Svátek má Soňa
Všestranně podporujeme nestátní neziskové organizace z Olomouckého kraje a pomáháme jim. Vytváříme trvalý prostor pro komunikaci a spolupráci neziskovek mezi sebou i vůči jiným sektorům společnosti.

Novinky z neziskovek

Pozvánka na III. společenský ples

Autor: Redakce UNO. Středa 11. ledna 2012.

ples-2012Regionální pracoviště TyfloCentra Olomouc o.p.s. v Prostějově si Vás dovoluje pozvat na III. společenský ples, který proběhne dne 28. ledna 2012 od 20. hodin v prostorách restaurace Haná v Prostějově.

Hraje skupina CASIOBAND. Vstupné 90 Kč.

 

Onko klub Slunečnice Olomouc v závěru roku 2016

Autor: Redakce UNO. Pondělí 16. ledna 2017.

Read moreUplynul patnáctý, jubilejní rok činnosti našeho Onko klubu Slunečnice a první rok, kdy se stal i klubem seniorů, jejichž zřizovatelem je olomoucký magistrát. I v posledních dvou měsících roku 2016 pokračovala bohatá nabídka činností našeho klubu, magistrátu či krajské rady seniorů. Každá z nás, členek klubu, si mohla vybrat dle svého zájmu, ať již šlo o aktivity kulturní, tělovýchovné a další. Dotknu se jen některých z nich.

celý článek

 

Pouť lidí dobré vůle na Štolnavu

Autor: Redakce UNO. Úterý 14. června 2016.

msesvata-poutstolnavaVšichni lidé dobré vůle jsou srdečně zváni na již 3. pouť na Štolnavu - Prameny u Žárové, která se uskuteční v sobotu 25. června 2016 od 15 hodin. Program ve výroční den kostela sv. Jana a Pavla na Štolnavě zahájí mše svatá, pokračovat bude koncertem scholy a setkáním s bývalými obyvateli a jejich potomky. Pro děti je připravena možnost vyzkoušet si jízdu na koni. Poutní den ukončí závěrečné požehnání v 17 hodin. Pěší poutníci se mohou vydat společně ve 13:00 od fary z Velkých Losin nebo ve 13:30 od kostela z Rejchartic. Na pouť srdečně zve spolek Obnova kulturního dědictví údolí Desné. Pozvánka ke stažení.

   

V Bolelouci proběhne noční soutěž v požárním útoku

Autor: Administrator. Úterý 19. dubna 2016.

1jarninocnisoutez20160423Sbor dobrovolných hasičů Dub nad Moravou ve spolupráci s Moravskou vysokou školou Olomouc zve na 1. jarní noční soutěž v požárním útoku. Akce v rámci CSR projektu „Night firefighting competition“ se koná pod záštitou poslance Parlamentu Ing. Romana Váni ve sportovním areálu v Bolelouci v sobotu 23. dubna od 18:30 hodin. 

Program akce, propozice a přihlášky ke stažení:  Pozvánka   Propozice   Přihláška

 

Přijďte se seznámit se světem nevidomých

Autor: Redakce UNO. Pondělí 12. října 2015.

Read moreSjednocená organizace nevidomých a slabozrakých ČR – oblastní odbočka a Prodejna Tyflopomůcek, TyfloCentrum Olomouc, o.p.s. a Tyfloservis, o.p.s. Olomouc pořádají u příležitosti Dne nevidomých v pátek 13. listopadu 2015 od 9:00 do 16:00 hodin v objektu I. P. Pavlova 69, Olomouc (v areálu Jalta) DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ. Zveme širokou veřejnost, žáky, studenty a pedagogy škol a obzvláště Vás, kdo špatně vidíte a nevíte si občas rady, jak řešit některé situace.

celý článek

   

Strana 10 z 59