Svátek má Miloslava
Všestranně podporujeme nestátní neziskové organizace z Olomouckého kraje a pomáháme jim. Vytváříme trvalý prostor pro komunikaci a spolupráci neziskovek mezi sebou i vůči jiným sektorům společnosti.

Novinky z neziskovek

WALDORFSKÉ MATEŘSKÉ CENTRUM WALDÍK - program na červen

Autor: Administrator. Čtvrtek 15. května 2014.

Každou středu (8.30 – 11.00 hod.)
Od září 2013 se na vás těšíme v prostorách Herny Mraveniště, ul. U botanické zahrady 4, Olomouc.
Rodičům s malými dětmi nabízíme společné povídání, hraní a tvoření v souladu s rytmem ročních dob a lidovými tradicemi.

celý článek

 

Jednání Přerovské sekce

Autor: Redakce UNO. Sobota 15. září 2012.

Vážení přátelé,

dovolujeme si Vás pozvat na další jednání Přerovské sekce UNO dne 20. září 2012 v 15 hodin v klubovně Alfa handicap , Náměstí Svobody 1963/4, Přerov.

celý článek

 

Pozvánka na III. společenský ples

Autor: Redakce UNO. Středa 11. ledna 2012.

ples-2012Regionální pracoviště TyfloCentra Olomouc o.p.s. v Prostějově si Vás dovoluje pozvat na III. společenský ples, který proběhne dne 28. ledna 2012 od 20. hodin v prostorách restaurace Haná v Prostějově.

Hraje skupina CASIOBAND. Vstupné 90 Kč.

   

Podáváme ruce – závislým i jejich blízkým. Olomoucké Centrum komplexní péče otevírá tři nové skupiny

Autor: Administrator. Pátek 02. listopadu 2018.

Read moreCentrum komplexní péče na Dolním náměstí v Olomouci poskytuje anonymní a bezplatnou pomoc hned pro několik skupin klientů. Jedna je určena pro všechny, kdo mají jakoukoliv (přímou i nepřímou) zkušenost se závislostí, druhá pro hazardní hráče a třetí pro rodiče nebo blízké osoby uživatelů drog nebo patologických hráčů. Lidem jsou k dispozici tři psychologové ze Společnosti Podané ruce.

Sázkaři, workoholici i uživatelé drog

Nízkoprahová skupina je otevřena pro hazardní hráče, sázkaře, uživatele drog, jejich osoby blízké i osoby s jiným typem nelátkové závislosti jako jsou workoholismus, netolismus, patologické nakupování či online sázení. Klienti se nezavazují k dlouhodobému docházení, mohou přijít pouze jednou, nebo jak uznají za vhodné. Náplň je flexibilní podle jejich potřeb.

celý článek

 

Advent plný křídlení 2017: dobročinná dražba

Autor: Administrator. Středa 15. listopadu 2017.

Read moreKŘÍDLENÍ nadační fond je spoluorganizátorem projektu Advent plný KŘÍDLENÍ. Dražíme na podporu zapojených místních neziskových organizací vzácná díla, která vznikla v dílnách, z rukou klientů, spřízněných duší a kreativců. Každý předmět je výjimečný a má svůj příběh... objevte je a hlasujte o těch, které se představí na pódiu během slavnostního večera. Obraz Modrý anděl věnovala do dražby ve prospěch KŘÍDLENÍ nadačního fondu výtvarnice a designérka paní Gréta Sartori. Pivovar Koníček nabídl již tradičně 15-ti litrový soudek toho nejlepšího svátečního piva. Obojí léčivé a krásné. Děkujeme!

celý článek

   

Strana 10 z 78