Svátek má Vlastislav
Všestranně podporujeme nestátní neziskové organizace z Olomouckého kraje a pomáháme jim. Vytváříme trvalý prostor pro komunikaci a spolupráci neziskovek mezi sebou i vůči jiným sektorům společnosti.

Novinky z neziskovek

Jednání Přerovské sekce

Autor: Redakce UNO. Sobota 15. září 2012.

Vážení přátelé,

dovolujeme si Vás pozvat na další jednání Přerovské sekce UNO dne 20. září 2012 v 15 hodin v klubovně Alfa handicap , Náměstí Svobody 1963/4, Přerov.

celý článek

 

Pozvánka na III. společenský ples

Autor: Redakce UNO. Středa 11. ledna 2012.

ples-2012Regionální pracoviště TyfloCentra Olomouc o.p.s. v Prostějově si Vás dovoluje pozvat na III. společenský ples, který proběhne dne 28. ledna 2012 od 20. hodin v prostorách restaurace Haná v Prostějově.

Hraje skupina CASIOBAND. Vstupné 90 Kč.

 

Březnový program v Heřmánku je opět pestrý

Autor: Redakce UNO. Neděle 05. března 2017.

rc heřmánekRodinné centrum Heřmánek si připravilo na měsíc březen pestrý a zajímavý program. Kromě tradičních akcí se můžete těšit na autorské čtení fejetonistky Magdaleny Strejčkové, zahájení kurzu angličtiny pro děti ve věkových skupinách 3-5 a 6-8 let, přednášky a besedy s odbornicemi z oblasti psychlogie a Montessori pedagogiky. Filmový klub v březnu nabízí estonský film Co se nenosí. Podrobný program centra je k dispozici na tomto odkazu.

   

Pouť lidí dobré vůle na Štolnavu

Autor: Redakce UNO. Úterý 14. června 2016.

msesvata-poutstolnavaVšichni lidé dobré vůle jsou srdečně zváni na již 3. pouť na Štolnavu - Prameny u Žárové, která se uskuteční v sobotu 25. června 2016 od 15 hodin. Program ve výroční den kostela sv. Jana a Pavla na Štolnavě zahájí mše svatá, pokračovat bude koncertem scholy a setkáním s bývalými obyvateli a jejich potomky. Pro děti je připravena možnost vyzkoušet si jízdu na koni. Poutní den ukončí závěrečné požehnání v 17 hodin. Pěší poutníci se mohou vydat společně ve 13:00 od fary z Velkých Losin nebo ve 13:30 od kostela z Rejchartic. Na pouť srdečně zve spolek Obnova kulturního dědictví údolí Desné. Pozvánka ke stažení.

 

Úspěšně proběhla noční soutěž v požárním útoku v Bolelouci

Autor: Administrator. Sobota 30. dubna 2016.

noční útok 3Noční soutěž v požárním útoku v Bolelouci začala 23. dubna v 18:30 za pěkného počasí. Závody zahájila ukázka požárního útoku nejmenších Dráčků. Po ukončení prvních útoků sice začalo pršet, to ale závodníkům neubralo na dobré náladě. Soutěž byla ukončena nástupem ve 23 hodin. Na bohatém ocenění se podíleli místní sponzoři z řad podnikatelů. Přes nepřízeň počasí přišlo závodníky podpořit mnoho diváků z řad veřejnosti. Akce byla realizována v rámci CSR projektu Moravské vysoké školy Olomouc a její zisk půjde na činnost mladých hasičů.

Foto z požárního útoků Dráčků k prohlédnutí zde.

Foto ze soutěže k prohlédnutí zde.

Výsledková listina

   

Strana 10 z 60