Svátek má Dana
Všestranně podporujeme nestátní neziskové organizace z Olomouckého kraje a pomáháme jim. Vytváříme trvalý prostor pro komunikaci a spolupráci neziskovek mezi sebou i vůči jiným sektorům společnosti.

Novinky z neziskovek

V Pňovicích se konal dobový lukostřelecký turnaj

Autor: Redakce UNO. Středa 02. srpna 2017.

Read morePňovice - Do obce Pňovice nedaleko Litovle se v sobotu 29. července dostavili lukostřelci na sedmý ročník Lukostřeleckého dobového turnaje obce, který se udál v odpoledních hodinách na obecním hřišti. Hlavním pořadatelem byl zdejší Historický spolek Kirri. Fotbalové hřiště se proměnilo na středověký tábor z 15. století. V lukostřelbě soutěžili dospělí, ale i děti. Celkem bylo 15 možností na umístění a následné vybrání ceny ze stolu hojnosti, přičemž nejlepší lukostřelci soutěžili o titul král a královna turnaje.

celý článek

 

33. ročník Memoriálu Františka Vogla ve sportovní soutěži hasičských družstev

Autor: Redakce UNO. Úterý 07. června 2016.

hasiči myslechoviceSbor dobrovolných hasičů Myslechovice zve na 33. ročník Memoriálu Františka Vogla ve sportovní soutěži hasičských družstev. Soutěž se koná 11. června ve 14:00 hodin a mohou se jí zúčastnit družstva všech kategorií starších 15ti let. Startovné 150,- Kč, ženy zdarma. Po ukončení soutěže bude hrát k tanci i poslechu hudební skupina Happy End. Bohaté občerstvení během celé akce zajištěno. Propozice soutěže a pozvánka ke stažení.

 

Týden rané péče bude i v Olomouci

Autor: Administrator. Pondělí 02. listopadu 2015.

Read moreOd pondělí 9. listopadu bude probíhat Týden rané péče pořádaný Společností pro ranou péči. Podpoří službu rané péče, která je v České republice poskytována již 25 let. Pod mottem "Domov je doma" se skrývá poslání podpořit rodiče v obtížné životní situaci v péči o dítě se speciálními potřebami tak, aby mohlo zůstat tam, kde je mu nejlépe, doma v rodičovské náruči.

celý článek

   

Školička Anička

Autor: Administrator. Čtvrtek 19. června 2014.

Školička Anička je speciální program RC Heřmánek určený rodinám s dětmi od 2,5 roku. Má jim pomoci usnadnit přípravu na nástup do mateřské školy, připravit děti na separaci od rodičů a navazování vztahů s vrstevníky v malé skupině v bezpečném prostředí.

celý článek

 

Seminář: Transformace občanských sdružení na o.p.s.

Autor: Administrator. Úterý 30. dubna 2013.

Seminář se uskuteční dne 16.5.2013 v 15 hodin v klubovně Alfa handicap , Náměstí Svobody 1963/4, Přerov.

Přednášející JUDr. Hynek Pečinka
Seminář je bezplatný, organizovaný v rámci seminářů UNO OK

Účast prosím potvrďte na tel: 739 504 512

 

   

Strana 8 z 69