Svátek má Soňa
Všestranně podporujeme nestátní neziskové organizace z Olomouckého kraje a pomáháme jim. Vytváříme trvalý prostor pro komunikaci a spolupráci neziskovek mezi sebou i vůči jiným sektorům společnosti.

Novinky z neziskovek

Jubilejní 10. ročník soutěže v netradičním požárním útoku

Autor: Redakce UNO. Čtvrtek 12. května 2016.

Radíkovská soutěž SDHNa základě úspěchů a kladného ohlasu se Sbor dobrovolných hasičů z Radíkova rozhodl uspořádat další ročník soutěže v Netradičním požárním útoku, letos již jubilejní desátý. Soutěž, vycházející z vlastních originálních pravidel, se bude konat v sobotu 18. června v Radíkově. Trať bude vyznačena již od čtvrtka 16. června, volné tréninky budou možné v pátek do 19 hodin. Vlastní soutěž proběhne v sobotu od 10 do 17 hodin. V rámci doprovodného programu se v pátek uskuteční posezení u hudby a seznámení soutěžících a v sobotu hasičská zábava s bohatým programem a občerstvením. Startovné na družstvo 100,- Kč, uzávěrka přihlášek v pátek 3. června. Podrobná pravidla soutěže naleznete na webu pořadatele, pozvánka a pokyny pro účastníky ke stažení zde, program soutěže zde.

 

Týden rané péče bude i v Olomouci

Autor: Administrator. Pondělí 02. listopadu 2015.

Read moreOd pondělí 9. listopadu bude probíhat Týden rané péče pořádaný Společností pro ranou péči. Podpoří službu rané péče, která je v České republice poskytována již 25 let. Pod mottem "Domov je doma" se skrývá poslání podpořit rodiče v obtížné životní situaci v péči o dítě se speciálními potřebami tak, aby mohlo zůstat tam, kde je mu nejlépe, doma v rodičovské náruči.

celý článek

 

WALDORFSKÉ MATEŘSKÉ CENTRUM WALDÍK - program na červen

Autor: Administrator. Čtvrtek 15. května 2014.

Každou středu (8.30 – 11.00 hod.)
Od září 2013 se na vás těšíme v prostorách Herny Mraveniště, ul. U botanické zahrady 4, Olomouc.
Rodičům s malými dětmi nabízíme společné povídání, hraní a tvoření v souladu s rytmem ročních dob a lidovými tradicemi.

celý článek

   

Zpráva o činnosti Přerovské sekce

Autor: Iva Sibrová. Čtvrtek 31. ledna 2013.

Read moreDne 25.ledna se uskutečnila první schůzka členů UNO   pro obnovení činnosti Přerovské sekce, která stagnovala v činnosti.Prvního jednání se zúčastnilo 10 zástupců NNO. Jednání vedla členka předsednictva paní Milada Šnajdrová. Byl prezentován účel činnosti této sekce, odhadnut okruh zájmů a byly navzájem představeny jednotlivé organizace.

celý článek

 

PRKNO - od sněmu do sněmu

Autor: Stanislava Rotterová. Pátek 13. ledna 2012.

Read moreTento rok byl pro členy prostějovské sekce – Prostějovské koalice neziskových organizací (PRKNO) zcela ve znamení Evropského roku dobrovolnictví (ERD). Na minulém krajském sněmu UNO jsme odstartovali putovní fotografickou výstavu "Různé tváře dobrovolnictví“. Vedle Prostějova, Olomouce, Kojetína, Přerova byla ke shlédnutí i ve vzdálené Lomnici nad Popelkou.

celý článek

   

Strana 8 z 59