Svátek má Vlastislav
Všestranně podporujeme nestátní neziskové organizace z Olomouckého kraje a pomáháme jim. Vytváříme trvalý prostor pro komunikaci a spolupráci neziskovek mezi sebou i vůči jiným sektorům společnosti.

Novinky z neziskovek

Alfa Handicap zve na Společenský večer

Autor: Administrator. Čtvrtek 22. října 2015.

150730164658489 DSC 8135Přerovský spolek Alfa handicap srdečně zve na Společenský večer,  který proběhne v sobotu 14. listopadu v Městském domě v Přerově. Večer bude zahájen už v 16 hodin, plánovaný konec v 21 hodin, připraven je pestrý program i občerstvení. Nebude chybět bohatá tombola, do které mohou přispět i účastníci. K dobré pohodě a tanci bude hrát hudební skupina PROFI-L. Vstupenka s místenkou stojí v předprodeji 100 Kč, na místě o dvacet víc.

Srdečně zvou členové výkonného výboru Alfa handicap Přerov

 

Rodinné centrum Heřmánek je aktivní i v květnu

Autor: Hynek Pečinka. Čtvrtek 30. dubna 2015.

hermanek logoTýden pro rodinu, Týden respektu k porodu a oslavy devátého výročí spolu s Dnem otevřených dveří. To jsou hlavní lákadla z květnové činnosti Rodinného centra Heřmánek z Olomouce-Holice. Kromě toho probíhají v centru pravidelné aktivity s výjimkou pátků 1. a 8. května, kdy je z důvodu státních svátků centrum zavřeno.

Program květnových akcí: akce-na-kveten-2015.pdf

 

přerovské neziskovky zvou na DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Autor: Administrator. Pátek 15. listopadu 2013.

Read moreDen otevřených dveří neziskových organizací působících v Přerově a členů Přerovské sekce Unie Nestátních Neziskových Organizací Olomouckého kraje se uskuteční v klubových prostorách organizace Alfa handicap,
Náměstí Svobody 1963/4, Přerov (dvorní trakt) ve středu 21.11. 2012 od 9.00 do 17.00 hodin.

celý článek

   

Dobrovolnická akce Ukliďme svět, ukliďme Česko vypukne už za týden!

Autor: Redakce UNO. Pátek 31. března 2017.

Read moreHlavní termín dobrovolnické akce Ukliďme svět, ukliďme Česko je připraven na sobotu 8. dubna. Zúčastní se ho 1% našich spoluobčanů, což je pro letošek cílem organizátorů? Každopádně půjde o největší environmentálně zaměřenou akci v dějinách České republiky. Udělat dobrý skutek, nejen pro přírodu, ale i pro sousedy, pro své děti, pro čisté životní prostředí, pro svůj pocit odpovědnosti tak může opravdu každý.

celý článek

 

V krásném podhůří Jeseníků se letos opět uskuteční Rejchartická pouť. Zúčastníte se také?

Autor: Redakce UNO. Čtvrtek 22. září 2016.

rejchartice 2Patrona rejchartického kostela sv. Michaela v nově zrestaurovaném interiéru si jako každoročně můžete připomenout nejenom mší svatou spojenou s průvodem ke kapli Panny Marie, ale i odpolednem plným hudby a atrakcí pro děti. Také si můžete prohlédnout Andělskou louku osazenou novými dřevěnými sochami. Pouť zahájí slavnostní mše ve 13:00 hodin za hodebního doprovodu Chrámového sboru Rapotín. Ve 13:45 se průvod vydá k pomníku a ke kapli Panny Marie, kde poutníci dostanou závěrečné požehnání. Bohatý doprovodný program obstará vystoupení Drum Orchestra s kapelou Shamania Mania, pro příznivce country a folku zahrají Ticho buď, večer bude k poslechu a tanci v sále Kulturního domu hrát Pohoda. Zajištěny jsou také atrakce pro děti. Na Rejchartickém rynku budou k dispozici stánky s řemeslnými výrobky a občerstvením. Podrobný program akce ke stažení. Na akci srdečně zve Obnova kulturního dědictví údolí Desné z. s.

   

Strana 6 z 60