Svátek má Lumír
Všestranně podporujeme nestátní neziskové organizace z Olomouckého kraje a pomáháme jim. Vytváříme trvalý prostor pro komunikaci a spolupráci neziskovek mezi sebou i vůči jiným sektorům společnosti.

UNO OK - Unie nestátních neziskových organizací Olomouckého kraje

Roska v rádiu Prohlas

Autor: Zdeněk Beil. Středa 30. března 2011.

Ve studiu Radim byl 29. března 2011 odvysílán pořad, ve kterém předsedkyně neziskové organizace zaměřené na pomoc lidem postiženým roztroušenou sklerózou Roska Olomouc Jana Nakládalová a její členové hovořili o fungování organizace. Opakování pořadu se bude konat 4. dubna 2011 v 9.30 hodin nebo si jej můžete poslechnout ZDE

 

Burza práce pro osoby se zrakovým postižením

Autor: Redakce UNO. Úterý 29. března 2011.

Read moreV rámci Komplexního programu podpory zaměstnávání osob se zrakovým postižením, který probíhá celkem v pěti TyfloCentrech po celé ČR, a mezi něž patří i TyfloCentrum Olomouc, vznikl jedinečný webový portál www.prace-zp.cz „Burza práce pro osoby se zrakovým postižením“. Jak už samotný název napovídá, jedná se o inzertní a informační portál, který se zaměřuje na oblast pracovního uplatnění zrakově postižených.

celý článek

 

Olomoucké RCO hostí přehlídku tanečníků

Autor: Redakce UNO. Úterý 29. března 2011.

Read moreDvě hodiny plné tance. Různé taneční žánry v podání tanečníků olomouckých tanečních škol a klubů. To vše slibuje prestižní přehlídka, kterou bude hostit v neděli 3. dubna od 19 hodin sál Pegasus v Regionálním centru Olomouc (RCO).

„Milovníci tance se mohou těšit na nejlepší tanečníky olomouckého regionu, kteří všem předvedou tanec ve všech jeho podobách, jedinečné taneční show ve standardních a latinskoamerických tancích, jazz, balet, swing, charleston, locking, street dance, hiphop a jiné,“ sdělil organizátor akce Igor Opravil.

celý článek

   

Česko-německé Velikonoce pro přátele přírody naplánovány!

Autor: Hynek Pečinka. Úterý 29. března 2011.

Read moreSdružení dětí a mládeže Duha Velká Medvědice z Olomouce pořádá mimo pravidelné aktivity v přírodě i česko-německá setkávání mládeže. Během roku probíhají většinou dvě týdenní akce, z toho jedna v Česku a druhá v Německu. Tradiční partneři pro tyto akce jsou Mladí přátelé přírody z jihoněmeckého Württemberska.

Winds of Change je název už tradiční akce. Před třemi lety proběhly první česko-německé Velikonoce, na nichž jsme v Praze přivítali kluky a holky z jižního Německa. Loni jsme s nimi byli na Kokořínsku a letos, už na konci dubna, jsme zajistili základnu nedaleko středočeského Berouna. Kousek od Prahy, ale zároveň v krásné krajině Českého krasu, která našim německým přátelům připomíná jejich kraj.

celý článek

 

Akce RC Heřmánek na duben 2011

Autor: Redakce UNO. Pondělí 28. března 2011.

rc hermanekZDE si můžete stáhnout program akcí Rodinného centra Heřmánek na měsíc duben 2011.

   

Strana 461 z 467