Svátek má Teodor
Všestranně podporujeme nestátní neziskové organizace z Olomouckého kraje a pomáháme jim. Vytváříme trvalý prostor pro komunikaci a spolupráci neziskovek mezi sebou i vůči jiným sektorům společnosti.

granty

3. Výzva Nadace Partnerství v rámci Programu švýcarsko-české spolupráce

Autor: Redakce UNO. Pondělí 16. července 2012.

Read moreZprostředkovatel Blokového grantu – Fondu pro nestátní neziskové organizace Nadace Partnerství vyhlásil dne 10. 7. 2012 již 3. výzvu k předkládání žádostí o grant. Stejně jako v předcházejících dvou výzvách jsou vhodnými příjemci grantu nestátní neziskové organizace Olomouckého, Moravskoslezského a Zlínského kraje působící v oblasti poskytování sociálních služeb nebo zabývající se problematikou životního prostředí.

celý článek

 

Česko-polské fórum - vyhlášení dotačního řízení na rok 2013

Autor: Redakce UNO. Úterý 26. června 2012.

Read moreMZV ČR vyhlásilo dne 26.6.2012  v rámci dotačního titulu Česko-polské fórum výběrové dotační řízení na podporu nových a rozvoj stávajících neziskových projektů směřujících k posilování česko-polských vztahů. Jsou podporovány pouze projekty vypracované a realizované společně s polským partnerem. Musí se uskutečnit v roce 2013. Lhůta pro podávání návrhů projektů byla stanovena do 1.10.2012.

celý článek

   

3. Výzva Blokového grantu - Fondu pro nestátní neziskové organizace

Autor: Redakce UNO. Úterý 26. června 2012.

Olomoucký kraj upozorňuje na připravovanou 3. výzvu v rámci Blokového grantu – Fondu pro nestátní neziskové organizace Programu švýcarsko-české spolupráce. Zprostředkovatel grantu Nadace Partnerství předpokládá vyhlášení výzvy ve druhém týdnu měsíce července 2012 a stejně jako v uplynulých dvou výzvách budou vhodnými příjemci grantu nestátní neziskové organizace Olomouckého, Moravskoslezského a Zlínského kraje působící v oblasti poskytování sociálních služeb nebo zabývající se problematikou životního prostředí. Celková alokace pro 3. výzvu bude činit celkem 35,4 mil. Kč, z toho pro projekty v oblasti sociální bude uvolněno 18,2 mil. Kč a pro projekty v oblasti environmentální 17,2 mil. Kč.

celý článek

   

Výzva LIFE +

Autor: Redakce UNO. Pátek 16. března 2012.

ok4euOK4EU informuje o o vyhlášené výzvě komunitárního programu LIFE+ na tento rok.

Více informací ZDE a ZDE

   

Hledá se partner - Výzva z programu Health

Autor: Redakce UNO. Sobota 25. února 2012.

ok4euOK4EU informuje o nabídce pro potenciální partnery pro podání žádosti aktuální výzvy programu Health.

Zde naleznete další informace v českém překladu, v anglickém originálu a originál výzvy. Výzvy 2. akčního komunitního programu v oblasti zdravotnictví si lze stáhnou ZDE.

   

Strana 9 z 10