Svátek má Květa
Všestranně podporujeme nestátní neziskové organizace z Olomouckého kraje a pomáháme jim. Vytváříme trvalý prostor pro komunikaci a spolupráci neziskovek mezi sebou i vůči jiným sektorům společnosti.

Zprávy z předsednictva

ZPRÁVA Z AKCE Předvolební Kotlík UNO ze dne 11. května 2010

Autor: Administrator. Středa 11. srpna 2010.

Tradiční Předvolební Kotlík UNO se konal 11. května 2010 jako setkání zástupců NNO a veřejnosti s lídry politických stran kandidujícími do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR ve volbách v květnu 2010.

Byli pozváni zástupci všech 18 politických stran, které v Olomouckém kraji kandidují do voleb. Oslovili jsme lídry, tedy kandidáty na prvním místě kandidátní listiny, a přehled zúčastněných najdete níže:

celý článek

 

Spolupráce UNO a Hospodářské komory ČR

Autor: Administrator. Středa 11. srpna 2010.

Read moreVážení přátelé, dovolte mi, abych vás informovala o dalším průběhu spolupráce UNO a Hospodářské komory ČR.
Na jaře 2010 přešla Databáze projektových námětů do kompetence Unie neziskových organizací Olomouckého kraje. Zástupci UNO se v této souvislosti setkali s řediteli Hospodářských komor, a to nejen Krajské, ale i Okresních HK v Olomouci, Jeseníku, Šumperku, Prostějově a Přerově.
Se všemi řediteli jsme uzavřeli dohodu o spolupráci s neziskovým sektorem. Dohodli jsme se na propagaci Databáze vašich projektových námětů na stránkách Hospodářských komor a také nám jednotliví ředitelé nabídli možnost rozesílat svým členům - podnikatelům pozvánky na některé akce NNO v regionu.

celý článek

   

Strana 12 z 12