Svátek má Dalibor
Všestranně podporujeme nestátní neziskové organizace z Olomouckého kraje a pomáháme jim. Vytváříme trvalý prostor pro komunikaci a spolupráci neziskovek mezi sebou i vůči jiným sektorům společnosti.

Zprávy z předsednictva

Prezentace UNO na konferenci k projektu Měníme věci kolem nás Praha 11. 10.2013

Autor: Mgr. Hana Kroupová. Pondělí 14. října 2013.

Read more„Měníme věci kolem nás“ je název projektu, kterého se od srpna minulého roku jako jeden z partnerů účastnilo olomoucké o. s. OLiVy. „V rámci projektu se uskutečnily čtyři semináře, které lektorsky vedli partnerské organizace z projektu - Dobrovolnické centrum Ústí nad Labem, Náš kraj Liberec, Centrum rozvoje česká Skalice a Trialog Brno - na témata PR pro NNO, ekologické programy pro děti, dobrovolnictví i spolupráce neziskových organizací s firmami a státní správou. Na každé téma navazovala PR akce pro veřejnost, na které se podílela řada dobrovolníků z Olomouce“, řekla jednatelka sdružení Hana Kroupová.

celý článek

 

V Olomouci se uskuteční XIV. krajský sněm UNO

Autor: Administrator. Úterý 19. února 2013.

Read moreV sobotu 23. února 2013 od 9.30 hod. se ve Velkém zasedacím sále Magistrátu města Olomouce uskuteční již XIV. krajský sněm Unie nestátních neziskových organizací Olomouckého kraje (UNO). Akce se koná pod záštitou hejtmana Olomouckého kraje Ing. Jiřího Rozbořila.

celý článek

 

Na návštěvě u senátora Ing. Martina Tesaříka

Autor: Administrator. Úterý 22. ledna 2013.

Read moreV pátek 18. ledna 2013 se zástupci Unie nestátních neziskových organizací ve složení předseda Ing. Marek Podlaha a jeho místopředsedové Mgr. Marcela Vystrčilová a Ing. Jiří Rudolf sešli krátce s panem senátorem Ing. Martinem Tesaříkem. Hlavním cílem této návštěvy bylo poděkování za dlouhodobou a vzájemnou spolupráci s UNO OK a finanční podporu z významných projektů OK. Právě díky této podpoře může UNO pomáhat neziskovým organizacím v našem kraji v posílení elektronické komunikace, organizovat semináře potřebné pro činnost NO nebo prezentovat svoji činnost NO v bulletinu či na www.uno-ok.cz . Ještě jednou opravdu jménem neziskových organizací děkujeme a vážíme si Vaší podpory!

celý článek

   

DOTAZNÍK - Spokojenost s Bulletinem UNO

Autor: Redakce UNO. Pondělí 20. srpna 2012.

Read moreVážení,
i když je ještě léto v plném proudu, prosíme Vás, najděte si chviličku u počítače a pomozte! Snažíme se vylepšit náš i Váš Bulletin UNO a potřebujeme vědět i Váš názor! Obracíme se proto na Vás s dotazníkem, jak jste spokojeni se současnou podobou bulletinu.

celý článek

 

Cesta srdce Michala a Veroniky

Autor: Redakce UNO. Úterý 19. června 2012.

svatebni-oznameniSrdečně gratulujeme pomocnici pro neziskové organizace na Jesenicku a člence sekce Dobromysl a NOSSJ Veronice Sokolové, která dne 22. června 2012 vstoupí do svazku manželského.

   

Strana 7 z 12