Svátek má Ljuba
Všestranně podporujeme nestátní neziskové organizace z Olomouckého kraje a pomáháme jim. Vytváříme trvalý prostor pro komunikaci a spolupráci neziskovek mezi sebou i vůči jiným sektorům společnosti.

Představujeme neziskovku

Sdružení Lacerta

Autor: Administrator. Středa 11. srpna 2010.

Sdružení Lacerta je malá nezisková organizace, pracující ve stálém počtu čtyř osob. Jeho založení v roce 2002 bylo dlouho a pečlivě připravováno. Hlavní náplní činnosti sdružení je ochrana přírody a krajiny České republiky, především ochrana a mapování mokřadů, zatopených kamenolomů, pískoven a jiných zatopených jam vzniklých dobýváním hornin či nerostů. Cílem sdružení je co nejvíce takových lokalit na Jesenicku objevit a podrobně zmapovat.

celý článek

 

Škola Ju Jutsu

Autor: Administrator. Středa 11. srpna 2010.

Read moreŠkola Ju Jutsu se věnuje výuce tohoto bojového umění zejména pro děti a mládež. Chlapce i děvčata do osmnácti let. Přijímáme samozřejmě i dospělé, avšak děti mají přednost. Naši učitelé jsou kvalifikováni na tuto činnost.

celý článek

 

Duha Velká medvědice se představuje

Autor: Administrator. Středa 11. srpna 2010.

Read moreSpolek Duha Velká Medvědice se věnuje aktivitám kolem přírody, sportu a her a amatérského umění. Její členové uvítají i Vás na některé ze svých akcí - každý měsíc pořádájí aspoň jednu víkendovou nejčastěji někde na Moravě, ale i v Čechách a pár akcí už proběhlo i v zahraničí

celý článek

   

Strana 9 z 9