Svátek má Dalibor
Všestranně podporujeme nestátní neziskové organizace z Olomouckého kraje a pomáháme jim. Vytváříme trvalý prostor pro komunikaci a spolupráci neziskovek mezi sebou i vůči jiným sektorům společnosti.

Představujeme neziskovku

Rodinné centrum Provázek Olomouc

Autor: Administrator. Pondělí 11. února 2013.

Read moreZačali jsme s činností pro rodiče a rodiny už v roce 2001, aktivity byly realizovány na dobrovolné bázi pět let. Od roku 2006 se postupně rodinné centrum profesionalizovalo a zvýšila se i nabídka programů a aktivizačních služeb pro rodiny.

celý článek

 

Mateřské centrum Žirafa

Autor: Redakce UNO. Úterý 19. června 2012.

Read moreMateřské centrum Žirafa je zaměřeno na aktivity pro rodiče s nejmenšími dětmi a nastávající maminky. Nabízí pravidelnou hernu s hlídáním dětí, organizovaný program i volné setkávání rodičů s dětmi. Kromě pravidelného programu připravuje i jednorázové a příležitostné akce.

Na plánování programu a jeho realizaci se z velké části podílejí samotní rodiče (samozřejmě se svými dětmi) a vychází především z jejich potřeb.

celý článek

 

Dispečerky na Olomoucku - I v našem městě máme „dispečerky“ pro řemeslníky

Autor: Jitka Němcová. Pondělí 07. února 2011.

Read moreTaké v našem městě a jeho širokém okolí působí už přes rok občanské sdružení Dispečerka, jejímž programem je podpora a pomoc řemeslníkům. Pomoc řemeslníkům je konkrétní a přímá. Probíhá v několika projektech, které jsou průběžně připravovány a spouštěny.

celý článek

   

Jeseníky - Sdružení cestovního ruchu

Autor: Administrator. Pondělí 16. srpna 2010.

Read moreSdružení usiluje o dobré jméno a rozvoj kvality služeb cestovního ruchu v oblasti Jeseníků a o zvyšování schopnosti přijímat domácí a zahraniční turisty na odpovídající mezinárodní úrovni.

celý článek

 

Klub Čtyřlístek v Šumperku

Autor: Administrator. Středa 11. srpna 2010.

Asociace rodičů a přátel zdravotně postižených dětí v ČR, o.s. je otevřeným, nepolitickým občanským sdružením s právní subjektivitou. Asociace má celorepublikovou působnost a prostřednictvím svých klubů sdružuje všechny, kteří chtějí aktivně pomoci zdravotně postiženým dětem, mládeži a jejich rodinám.

celý článek

   

Strana 6 z 9