Svátek má Miloslava
Všestranně podporujeme nestátní neziskové organizace z Olomouckého kraje a pomáháme jim. Vytváříme trvalý prostor pro komunikaci a spolupráci neziskovek mezi sebou i vůči jiným sektorům společnosti.

Představujeme neziskovku

Dispečerky na Olomoucku - I v našem městě máme „dispečerky“ pro řemeslníky

Autor: Jitka Němcová. Pondělí 07. února 2011.

Read moreTaké v našem městě a jeho širokém okolí působí už přes rok občanské sdružení Dispečerka, jejímž programem je podpora a pomoc řemeslníkům. Pomoc řemeslníkům je konkrétní a přímá. Probíhá v několika projektech, které jsou průběžně připravovány a spouštěny.

celý článek

 

Jeseníky - Sdružení cestovního ruchu

Autor: Administrator. Pondělí 16. srpna 2010.

Read moreSdružení usiluje o dobré jméno a rozvoj kvality služeb cestovního ruchu v oblasti Jeseníků a o zvyšování schopnosti přijímat domácí a zahraniční turisty na odpovídající mezinárodní úrovni.

celý článek

 

Klub Čtyřlístek v Šumperku

Autor: Administrator. Středa 11. srpna 2010.

Asociace rodičů a přátel zdravotně postižených dětí v ČR, o.s. je otevřeným, nepolitickým občanským sdružením s právní subjektivitou. Asociace má celorepublikovou působnost a prostřednictvím svých klubů sdružuje všechny, kteří chtějí aktivně pomoci zdravotně postiženým dětem, mládeži a jejich rodinám.

celý článek

   

Denní stacionář Pamatováček (DSP)

Autor: Administrator. Středa 11. srpna 2010.

Posláním DSP je vytvářet takové podmínky, které umožní osobám s Alzheimerovou chorobou žít aktivní a důstojný život v přirozeném prostředí a zabránit tak předčasné institucionalizaci těchto osob. Cílem je poskytovat ambulantní službu v bezpečném prostředí pro osoby se sníženou soběstačností trpící Alzheimerovou chorobou, která odpovídá potřebám a nárokům péče.

celý článek

 

Pony klub -Corazon o.s.

Autor: Administrator. Středa 11. srpna 2010.

Název našeho sdružení je  Corazon - což ve španělštině znamená srdce. Je to proto, že Španělé mají pro koně  důležité  místo a to i v dnešní moderní době.Udržují tradice a ví,že koně naše životy dokáží neuvěřitelně obohatit.
Náš pony klub s čtyřletou historií změnil místo působení a přestěhoval se z Křelovského FORTU XVII do velkého Týnce na pozemek pod Skálou směrem na Čechovice.

celý článek

   

Strana 6 z 9