Svátek má Ludvík
Všestranně podporujeme nestátní neziskové organizace z Olomouckého kraje a pomáháme jim. Vytváříme trvalý prostor pro komunikaci a spolupráci neziskovek mezi sebou i vůči jiným sektorům společnosti.

Semináře pro nno

Květnový seminář naučí, jak zaujmout novináře

Autor: Redakce UNO. Úterý 28. dubna 2015.

olomoucky kraj 2Olomoucký kraj pořádá pro zájemce z řad nestátních neziskových organizací seminář „Mediální propagace NNO aneb Jak zaujmout novináře?“ pod vedením Martiny Vysloužilové 6. května v Šumperku a 19. května v Olomouci.

Bývalá novinářka a současná specialistka v oblasti public relations vás seznámí s chodem redakcí a vysvětlí, jak redaktoři a editoři jednotlivých médií pracují. Naučí vás napsat stručnou, ale výstižnou tiskovou zprávu a uspořádat tiskovou konferenci. Získáte představu o významu sociálních sítí a na vlastní kůži si zkusíte vystoupit před kamerou. Odnesete si kontakty na jednotlivá média v regionu.

Účast je zdarma. Hlaste se do 4. 5. na mail  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Bližší informace najdete zde.

 

Kraj zve na semináře Základů projektového řízení

Autor: Redakce UNO. Čtvrtek 12. března 2015.

snajdrovaOlomoucký kraj připravil pro zájemce z neziskových organizací semináře "Základy projektového řízení" pod vedením Milady Šnajdrové. Dozvíte se na nich základní principy a informace k psaní žádostí do všech zdrojů dotací, od nadačního fondu po operační programy. První část proběhne od 14. do 22. dubna v Šumperku, Přerově, Jeseníku a Olomouci. Bude se věnovat základním principům, hledání zdrojů financí, nastavení rozpočtu a harmonogramu projektu.

Pozvánku s podrobnostmi a informaci, jak a kam se přihlásit, najdete na webu Olomouckého kraje.

 

Olomoucký kraj pořádá seminář o společenské odpovědnosti NNO

Autor: Administrator. Pondělí 16. února 2015.

seminare kuokOlomoucký kraj připravil pro zástupce nestátních neziskových organizací seminář na téma „Společenská odpovědnost neziskových organizací v praxi“, kterým provedou Ing. Alena Chalupová, MBA a Mgr. et Mgr. Zdenka Vymětalová. Seminář proběhne ve třech okresních městech kraje - v Olomouci, Přerově a Šumperku. Účast je zdarma.

• Šumperk 11. 3., zasedací místnost MěÚ, Jesenická 31 (vchod z ulice Rooseveltova)

• Přerov 18. 3., Alfa handicap, nám. Svobody 4

• Olomouc 25. 3., zasedací místnost KÚOK č. 320, Jeremenkova 40a

• (Olomouc – v případě zájmu i 4. 3., zasedací místnost KÚOK v 10. patře RCO, Jeremenkova 40b)

Čas konání: od 9.00 – 15.15 hodin

Své přihlášky zašlete do 25. února na mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , pro informace volejte pí Šnajdrovou, tel. 776 133 372.

   

OK4EU připravilo seminář evropských dotačních programů

Autor: Hynek Pečinka. Úterý 10. února 2015.

ok4eu-v-czSdružení OK4EU zve na Seminář evropských dotačních programů. Akce se uskuteční dne 19. 2. 2015 v Kongresovém sále Krajského úřadu Olomouckého kraje. Do prezentovaných programů se mohou zapojit i organizace občanské společnosti. Seminář představí dotační tituly EU a ostatních donorů, které mohou obce a další organizace využít pro své projekty mezinárodní spolupráce. Prezentace budou doprovázeny praktickou ukázkou vyplňování projektových žádostí.

Termín konání: čtvrtek 19. 2. 2015

Místo konání: Kongresový sál Krajského úřadu Olomouckého kraje, Jeremenkova 40a, Olomouc

Účast na semináři je bezplatná.

Podrobnosti najdete na webu OK4EU.

 

Un Dia: profesionálové darují neziskovkám svůj jeden den

Autor: Hynek Pečinka. Čtvrtek 29. ledna 2015.

Read moreNezisková organizace radost 3.0, která předává zkušenosti z byznysu do neziskové sféry, pořádá společně s profesionály z byznysu workshopy Un Dia – Daruji jeden den. Vzdělávací program je určen pro management neziskových organizací z České republiky bez ohledu na zaměření a region. Praktické workshopy s konkrétními výstupy použitelnými hned v praxi vedou dobrovolníci z byznysu, špičky ve svém oboru. Pro účastníky je pouze za administrativní poplatek. Uzávěrka přihlášek do jarního kola je 20. února.

celý článek

   

Strana 10 z 31