Svátek má Bernard
Všestranně podporujeme nestátní neziskové organizace z Olomouckého kraje a pomáháme jim. Vytváříme trvalý prostor pro komunikaci a spolupráci neziskovek mezi sebou i vůči jiným sektorům společnosti.

Semináře pro nno

Škola hrou. Nevšední nápady a myšlenky získají instruktoři v Konici

Autor: Redakce UNO. Úterý 02. února 2016.

madarosDům dětí a mládeže Olomouc pořádá pro pedagogické pracovníky a pracovníky a dobrovolníky NNO, kteří se věnují zážitkové pedagogice pro děti a mládež, hravý prožitkový kurz Hry nevšedních nápadů a myšlenek, který se uskuteční v termínu od 28. dubna do 1. května 2016 na turistické základně v Ochozu u Konice. Připraveny jsou 4 dny inspirace nejrůznějších aktivit a her.

Kurz je akreditován jako další vzdělávání pedagogických pracovníků a lektorovat ho budou Bc. Zdeněk Krákora a Mgr. Radek Ježowicz. Letos se podařilo pro pedagogické pracovníky a pro pracovníky NNO zajistit dotovanou cenu 1 000 Kč za celý kurz (včetně ubytování a stravování). Podrobnosti a přihlášku najdete zde. 

 

Potřebujete získat nebo obnovit oprávnění zdravotníka zotavovacích akcí? Možnost je v dubnu

Autor: Redakce UNO. Úterý 26. ledna 2016.

1529-zza-1-06Dům dětí a mládeže Olomouc zve na akreditovaný dvouvíkendový kurz Zdravotník zotavovacích akcí, který se uskuteční v termínu 8. – 10. a 15. – 17. dubna 2016. První víkend proběhne na turistické základně DDM Olomouc v Ochoze u Konice, druhý víkend přímo v Olomouci.

Pro členy a pracovníky NNO se organizátorům podařilo zajistit dotovanou cenu ve výši 1400 Kč (včetně stravování a ubytování). Podrobnosti a přihlášky najdete zde.

 

Lednové semináře Olomouckého kraje představí nejen dotační tituly

Autor: Administrator. Středa 06. ledna 2016.

Read moreS příchodem nového roku připravil Olomoucký kraj pro zájemce z řad členů a zaměstnanců neziskových organizací seminář na téma Vnitřní směrnice a stanovy NNO. Zápis do veřejného rejstříku. Dotační tituly Olomouckého kraje 2016.

Uskuteční se v Olomouci, Přerově a Jeseníku. Lektorkou je Milada Šnajdrová, poradkyně hejtmana pro neziskový sektor.

celý článek

   

Nadace Neziskovky.cz zve na účetní a daňové kurzy

Autor: Administrator. Sobota 19. prosince 2015.

Read moreVážení zájemci o problematiku účetnictví z řad nestátních neziskových organizací, rádi bychom Vás informovali, že kurzy Nadace Neziskovky.cz na první pololetí jsou již k nalezení na webových stránkách www.neziskovky.cz. Na první čtvrtletí roku 2016 jsme zařadili řadu osvědčených účetních kurzů i novinky.

Vyberte si a přihlaste se.

celý článek

 

Eurocentrum pořádá seminář k výzvám IROP

Autor: Administrator. Čtvrtek 03. prosince 2015.

logo iropEurocentrum Olomouc, regionální koordinátor informačních aktivit o Evropské unii, pořádá seminář pro žadatele v rámci IROP výzvy č. 14 a 15 Infrastruktura pro předškolní vzdělávání. Na programu budou i základní funkcionality monitorovacího systému MS2014+ a dodržení pravidel při zadávání veřejných zakázek.

Seminář se uskuteční v úterý 15. 12. 2015  od 9.30 hod. v prostorách Kongresového sálu Krajského úřadu Olomouckého kraje, Jeremenkova 40a Olomouc, (1. patro). Jednotlivé výzvy představí pracovníci Centra pro regionální rozvoj České republiky.

Bližší informace o programu akce  budou zveřejněny na webových stránkách CRR. Na akci se prosím registrujte na  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

   

Strana 10 z 34