Svátek má Jan
Všestranně podporujeme nestátní neziskové organizace z Olomouckého kraje a pomáháme jim. Vytváříme trvalý prostor pro komunikaci a spolupráci neziskovek mezi sebou i vůči jiným sektorům společnosti.

Semináře pro nno

Potřebujete získat nebo obnovit oprávnění zdravotníka zotavovacích akcí? Možnost je v dubnu

Autor: Redakce UNO. Úterý 26. ledna 2016.

1529-zza-1-06Dům dětí a mládeže Olomouc zve na akreditovaný dvouvíkendový kurz Zdravotník zotavovacích akcí, který se uskuteční v termínu 8. – 10. a 15. – 17. dubna 2016. První víkend proběhne na turistické základně DDM Olomouc v Ochoze u Konice, druhý víkend přímo v Olomouci.

Pro členy a pracovníky NNO se organizátorům podařilo zajistit dotovanou cenu ve výši 1400 Kč (včetně stravování a ubytování). Podrobnosti a přihlášky najdete zde.

 

Lednové semináře Olomouckého kraje představí nejen dotační tituly

Autor: Administrator. Středa 06. ledna 2016.

Read moreS příchodem nového roku připravil Olomoucký kraj pro zájemce z řad členů a zaměstnanců neziskových organizací seminář na téma Vnitřní směrnice a stanovy NNO. Zápis do veřejného rejstříku. Dotační tituly Olomouckého kraje 2016.

Uskuteční se v Olomouci, Přerově a Jeseníku. Lektorkou je Milada Šnajdrová, poradkyně hejtmana pro neziskový sektor.

celý článek

 

Nadace Neziskovky.cz zve na účetní a daňové kurzy

Autor: Administrator. Sobota 19. prosince 2015.

Read moreVážení zájemci o problematiku účetnictví z řad nestátních neziskových organizací, rádi bychom Vás informovali, že kurzy Nadace Neziskovky.cz na první pololetí jsou již k nalezení na webových stránkách www.neziskovky.cz. Na první čtvrtletí roku 2016 jsme zařadili řadu osvědčených účetních kurzů i novinky.

Vyberte si a přihlaste se.

celý článek

   

Eurocentrum pořádá seminář k výzvám IROP

Autor: Administrator. Čtvrtek 03. prosince 2015.

logo iropEurocentrum Olomouc, regionální koordinátor informačních aktivit o Evropské unii, pořádá seminář pro žadatele v rámci IROP výzvy č. 14 a 15 Infrastruktura pro předškolní vzdělávání. Na programu budou i základní funkcionality monitorovacího systému MS2014+ a dodržení pravidel při zadávání veřejných zakázek.

Seminář se uskuteční v úterý 15. 12. 2015  od 9.30 hod. v prostorách Kongresového sálu Krajského úřadu Olomouckého kraje, Jeremenkova 40a Olomouc, (1. patro). Jednotlivé výzvy představí pracovníci Centra pro regionální rozvoj České republiky.

Bližší informace o programu akce  budou zveřejněny na webových stránkách CRR. Na akci se prosím registrujte na  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

Konference se zaměří na péči o bývalé vojenské prostory

Autor: Redakce UNO. Čtvrtek 12. listopadu 2015.

Read moreSpolek Naše příroda, o.s., který mimo jiné vydává stejnojmenný časopis, srdečně zve na 1. ročník Konference Naše příroda představující téma „Péče o bývalé vojenské prostory“, která se uskuteční v úterý 1. prosince 2015 v Olomouci. Nad konferencí převzaly záštitu ministerstva obrany a životního prostředí a Agentura ochrany přírody a krajiny ČR.

celý článek

   

Strana 10 z 34