Svátek má Ljuba
Všestranně podporujeme nestátní neziskové organizace z Olomouckého kraje a pomáháme jim. Vytváříme trvalý prostor pro komunikaci a spolupráci neziskovek mezi sebou i vůči jiným sektorům společnosti.

Semináře pro nno

Nadace rozvoje občanské společnosti zve na seminář Inkluzivní vzdělávání

Autor: Administrator. Pondělí 19. září 2016.

Read moreNadace rozvoje občanské společnosti zve na seminář Inkluzivní vzdělávání vedený PhDr. Lenkou Felcmanovou, Ph.D., místopředsedkyní České odborné společnosti pro inkluzivní vzdělávání. Seminář se uskuteční 26. září 2016 od 9:30 do 16:30 hodin ve Vzdělávacím středisku NROS Václavka (Na Václavce 1135/9, Praha 5. Na programu semináře budou témata:

celý článek

 

Sháníte finanční prostředky pro svou neziskovku? Seminář Základy fundraisingu, zaměřený na firemní dárce, je tu pro Vás

Autor: Redakce UNO. Pondělí 05. září 2016.

Read moreVíte, jaký je fundraisingový argument vaší organizace, chcete si vyzkoušet například telefonické sjednání schůzky s potencionálním dárcem? To vše a ještě další se dozvíte na semináři Základy fundraisingu zaměřené na firemní dárce, vedeném Ing. Pavlem Němečkem, ředitelem neziskové organizace Sdružení D v Olomouci a ředitelem konzultační a poradenské agentury InfoThea. Seminář pořádá Nadace rozvoje občanské společnosti 13. září 2016 od 9:30 do 16:30 hodin, koná se v prostorách Václavka – Vzdělávací středisko NROS (Na Václavce 1135/9, Praha 5).

celý článek

 

Seminář „Spolky: aktuální otázky a (staro)nové povinnosti“

Autor: Administrator. Čtvrtek 28. dubna 2016.

Read moreUnie nestátních neziskových organizací Olomouckého kraje pořádá v rámci projektu „Spojujeme a inspirujeme neziskovky 2016“ praktický seminář Spolky: aktuální otázky a (staro)nové povinnosti. Věnovat se bude aktuálním otázkám týkajícím se vymezení spolků a pobočných spolků v českém právu, jejich činnosti, vnitřní struktury a přehledu a rozboru povinností uložených spolkům zákony včetně termínů pro jejich splnění. Seminář povede JUDr. Hynek Pečinka, místopředseda UNO OK a právník dlouhodobě aktivní jako dobrovolník v neziskovém sektoru.

Seminář se koná ve čtvrtek 12. května v Divadelním sále ZŠ Šumperk, Sluneční 38.

celý článek

   

Nová nabídka účetních seminářů i pro neziskovky

Autor: Administrator. Sobota 16. dubna 2016.

Read moreSvaz účetních si Vás dovoluje pozvat na semináře, které pro vás připravil na nejbližší období. Především pro oblast neziskovou je velmi aktuální seminář zaměřený na účetnictví a daně této sféry. Pro rok 2016 jsou i pro tuto oblast nastavena nová pravidla pro účetnictví a výkaznictví. Lektorka  Ing. Nebuželská se specializuje na daně a účetnictví v nestátním neziskovém sektoru, je dlouholetou lektorkou,  auditorkou, členkou Komory auditorů ČR, účetní expertkou (nejvyšší stupeň systému certifikace účetní profese v ČR), CISA a členkou ISACA. Mimo jiné je i členkou Metodické rady pro neziskovou sféru při Svazu účetních ČR.

celý článek

 

Seminář o zaměstnanosti a sociálních inovacích proběhne v Olomouci

Autor: Administrator. Pondělí 11. dubna 2016.

ok4eu-v-czZájmové sdružení právnických osob OK4EU, které zastupuje zájmy Olomouckého kraje při EU, pořádá spolu s Ministerstvem práce a sociálních věcí a s Eurocentrem Olomouc seminář komunitárního Programu EU pro zaměstnanost a sociální inovace. Akce se uskuteční v pondělí 2. května od 12:30 v Kongresovém sále Krajského úřadu Olomouckého kraje. Jedná se o součást série informačních seminářů, které se v průběhu jara uskuteční ve většině krajských měst.

Více...

   

Strana 9 z 35