Svátek má Soňa
Všestranně podporujeme nestátní neziskové organizace z Olomouckého kraje a pomáháme jim. Vytváříme trvalý prostor pro komunikaci a spolupráci neziskovek mezi sebou i vůči jiným sektorům společnosti.

Semináře pro nno

OK4EU zve na seminář Programu EU pro zaměstananost

Autor: Hynek Pečinka. Čtvrtek 21. května 2015.

ok4eu-v-czSdružení OK4EU zve na seminář Programu EU pro zaměstnanost a sociální inovace, který se uskuteční v pondělí 1. června 2015 od 10:30 v Kongresovém sále Krajského úřadu Olomouckého kraje.

Cílem semináře je představit nový Program EU pro zaměstnanost a sociální inovace. Jedná se o celoevropský nástroj financování, který přímo spravuje Evropská komise a který podporuje zaměstnanost, sociální politiku a mobilitu pracovních sil v rámci EU.

Podrobný program akce naleznete v příloze.

 

Olomoucký kraj zve na seminář o přeshraničním partnerství

Autor: Administrator. Pondělí 18. května 2015.

Read moreOlomoucký kraj, oddělení regionálního rozvoje Krajského úřadu Olomouckého kraje pořádá ve středu 3. června seminář pro žadatele k novému programu přeshraniční spolupráce Česká republika – Polsko 2014-2020(INTERREG V-A ČR – Polsko). Cílem semináře je informovat budoucí žadatele programu o možnostech přeshraniční spolupráce v novém období 2014 - 2020.

celý článek

 

Naučte se základy komunikace se sluchově postiženými

Autor: Hynek Pečinka. Pondělí 04. května 2015.

Deaf disability awarenessOblastní unie neslyšících Olomouc zve na akreditovaný seminář na téma Základy komunikace s osobami se sluchovým postižením. Uskuteční se 18. května v prostorách Unie na Jungmannově ul. 25 v Olomouci od 9 hodin. Přednášejí Svatava Panská, Jana Menšová, Martin Chupík a Jana Quittová. 

Přihlášky nejlépe online nebo zasílejte na  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript  do 11. května. Leták ke stažení zde...

   

Květnový seminář naučí, jak zaujmout novináře

Autor: Redakce UNO. Úterý 28. dubna 2015.

olomoucky kraj 2Olomoucký kraj pořádá pro zájemce z řad nestátních neziskových organizací seminář „Mediální propagace NNO aneb Jak zaujmout novináře?“ pod vedením Martiny Vysloužilové 6. května v Šumperku a 19. května v Olomouci.

Bývalá novinářka a současná specialistka v oblasti public relations vás seznámí s chodem redakcí a vysvětlí, jak redaktoři a editoři jednotlivých médií pracují. Naučí vás napsat stručnou, ale výstižnou tiskovou zprávu a uspořádat tiskovou konferenci. Získáte představu o významu sociálních sítí a na vlastní kůži si zkusíte vystoupit před kamerou. Odnesete si kontakty na jednotlivá média v regionu.

Účast je zdarma. Hlaste se do 4. 5. na mail  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Bližší informace najdete zde.

 

Kraj zve na semináře Základů projektového řízení

Autor: Redakce UNO. Čtvrtek 12. března 2015.

snajdrovaOlomoucký kraj připravil pro zájemce z neziskových organizací semináře "Základy projektového řízení" pod vedením Milady Šnajdrové. Dozvíte se na nich základní principy a informace k psaní žádostí do všech zdrojů dotací, od nadačního fondu po operační programy. První část proběhne od 14. do 22. dubna v Šumperku, Přerově, Jeseníku a Olomouci. Bude se věnovat základním principům, hledání zdrojů financí, nastavení rozpočtu a harmonogramu projektu.

Pozvánku s podrobnostmi a informaci, jak a kam se přihlásit, najdete na webu Olomouckého kraje.

   

Strana 8 z 29