Svátek má Ludvík
Všestranně podporujeme nestátní neziskové organizace z Olomouckého kraje a pomáháme jim. Vytváříme trvalý prostor pro komunikaci a spolupráci neziskovek mezi sebou i vůči jiným sektorům společnosti.

Semináře pro nno

Nebojte se být fundraiserem! Kraj zve na semináře pro neziskovky

Autor: Administrator. Středa 10. února 2016.

snajdrovaOlomoucký kraj po dvou letech opět nabízí zaměstnancům neziskových organizací zážitkový seminář "Nebojte se být fundraiserem" pod vedením Milady Šnajdrové. Proběhne v týdnu od 29. února do 4. března v Olomouci, Přerově a Jeseníku. Hlásit se můžete do 22. února na adrese  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Pozvánka s podrobnostmi je zde.

"Říci si o peníze není žádná hanba. Není to ani žádná věda, chce to jen ztratit ostych a neříkat si, že to nejde," přibližuje lektorka. "Získáte odvahu oslovovat dárce. Zjistíte, že fundraising není těžký, složitý ani ponižující. Naučíte se základní praktické triky pro vyjednávání nejen o penězích. Naučíte se správně pochlubit svými výsledky." zve Milada Šnajdrová na seminář fundraisingu.

 

Olomoucký kraj zve na seminář k Operačnímu programu Zaměstnanost

Autor: Administrator. Pátek 05. února 2016.

logo-olomoucky-krajOlomoucký kraj a Regionální stálá konference pro území Olomouckého kraje zvou zájemce (nejen) z řad neziskového sektoru na seminář Aktuální výzvy Operační program Zaměstnanost, který je určen potenciálním žadatelům a příjemcům podpory. Seminář proběhne ve dvou termínech, zúčastnit se můžete  ve středu 24. února od 12:30 do 14:30 hodin, nebo v úterý 1. března od 13:00 do 15:00 hodin. V obou termínech je místem konání Regionální centrum Olomouc.

Podrobnosti a přihláška jsou zde. Seminář je zdarma.

 

Škola hrou. Nevšední nápady a myšlenky získají instruktoři v Konici

Autor: Redakce UNO. Úterý 02. února 2016.

madarosDům dětí a mládeže Olomouc pořádá pro pedagogické pracovníky a pracovníky a dobrovolníky NNO, kteří se věnují zážitkové pedagogice pro děti a mládež, hravý prožitkový kurz Hry nevšedních nápadů a myšlenek, který se uskuteční v termínu od 28. dubna do 1. května 2016 na turistické základně v Ochozu u Konice. Připraveny jsou 4 dny inspirace nejrůznějších aktivit a her.

Kurz je akreditován jako další vzdělávání pedagogických pracovníků a lektorovat ho budou Bc. Zdeněk Krákora a Mgr. Radek Ježowicz. Letos se podařilo pro pedagogické pracovníky a pro pracovníky NNO zajistit dotovanou cenu 1 000 Kč za celý kurz (včetně ubytování a stravování). Podrobnosti a přihlášku najdete zde. 

   

Potřebujete získat nebo obnovit oprávnění zdravotníka zotavovacích akcí? Možnost je v dubnu

Autor: Redakce UNO. Úterý 26. ledna 2016.

1529-zza-1-06Dům dětí a mládeže Olomouc zve na akreditovaný dvouvíkendový kurz Zdravotník zotavovacích akcí, který se uskuteční v termínu 8. – 10. a 15. – 17. dubna 2016. První víkend proběhne na turistické základně DDM Olomouc v Ochoze u Konice, druhý víkend přímo v Olomouci.

Pro členy a pracovníky NNO se organizátorům podařilo zajistit dotovanou cenu ve výši 1400 Kč (včetně stravování a ubytování). Podrobnosti a přihlášky najdete zde.

 

Lednové semináře Olomouckého kraje představí nejen dotační tituly

Autor: Administrator. Středa 06. ledna 2016.

Read moreS příchodem nového roku připravil Olomoucký kraj pro zájemce z řad členů a zaměstnanců neziskových organizací seminář na téma Vnitřní směrnice a stanovy NNO. Zápis do veřejného rejstříku. Dotační tituly Olomouckého kraje 2016.

Uskuteční se v Olomouci, Přerově a Jeseníku. Lektorkou je Milada Šnajdrová, poradkyně hejtmana pro neziskový sektor.

celý článek

   

Strana 6 z 31