Svátek má Milena
Všestranně podporujeme nestátní neziskové organizace z Olomouckého kraje a pomáháme jim. Vytváříme trvalý prostor pro komunikaci a spolupráci neziskovek mezi sebou i vůči jiným sektorům společnosti.

Semináře pro nno

Seminář práce na PC pro zahrádkáře

Autor: Marcela Kropáčová. Pondělí 29. listopadu 2010.

Read moreVe středu 23.11.2010 se konal v Jeseníku seminář zaměřený na základní obsluhu práce na PC pro členy Českého zahrádkářského svazu v Jeseníku. Pod vedením Bc. Kamila Hégra se 13 členů mohlo zdokonalit a seznámit s prací na PC, naučit se základy a snad je budou moci využít i ve své neziskové organizaci.

celý článek

 

NEBOJTE SE PARTNERSKÝCH PROJEKTŮ

Autor: Marcela Kropáčová. Pátek 15. října 2010.

Koalice nevládek Pardubicka, o. s. ve spolupráci s Unií nestátních neziskových Olomouckého kraje vás zve na informační seminář konaný v rámci projektu Communem Reddere NEBOJTE SE PARTNERSKÝCH PROJEKTŮ.

Termín konání: 9. listopadu 2010 (Oblastní unie neslyšících Olomouc, Jungmannova 25, Olomouc), začátek semináře: v 14:30 hod.

 

 

celý článek

 

Nové semináře UNO

Autor: Marcela Kropáčová. Pátek 15. října 2010.

Na tomto odkazu naleznete pozvánky na 3 nové semináře UNO.

   

Nové semináře UNO

Autor: Administrator. Čtvrtek 14. října 2010.

Na tomto odkazu naleznete nabídku nových seminářů pořádaných Unií neziskových organizací.

 

„KLÍČOVÉ DOVEDNOSTI aneb Naučme se lépe komunikovat“

Autor: Administrator. Sobota 09. října 2010.

Občanské sdružení INspiro a Unie nestátních neziskových organizací Vás zvou na cyklus seminářů „KLÍČOVÉ DOVEDNOSTI aneb Naučme se lépe komunikovat“ pod vedením lektorky Milady Šnajdrové.

Klíčové dovednosti jsou rozděleny do jednotlivých seminářů, které na sebe volně navazují. Přesto nemusíte absolvovat všechny, ale můžete si vybrat libovolné téma, které Vás zaujme.

celý článek

   

Strana 35 z 37