Svátek má Milena
Všestranně podporujeme nestátní neziskové organizace z Olomouckého kraje a pomáháme jim. Vytváříme trvalý prostor pro komunikaci a spolupráci neziskovek mezi sebou i vůči jiným sektorům společnosti.

Semináře pro nno

Zákon o sociálních službách sociální reforma 2012

Autor: Administrator. Úterý 20. září 2011.

Vzdělávací centrum MORAVA, si Vás dovoluje pozvat na akreditovaný seminář "Zákon o sociálních službách sociální reforma 2012",který se uskuteční 18. října 2011 v Brně od 9:00 hod.
místo konání : Dům odborových svazů, Malinovského nám. 4
Přednáší : JUDr. Eva Rážová –  MPSV ČR

celý článek

 

AKTUÁLNÍ PROBLEMATIKA ÚČTOVÁNÍ U PŘÍSPĚVKOVÝCH ORGANIZACÍ

Autor: Redakce UNO. Pondělí 19. září 2011.

Vzdělávací centrum MORAVA, si Vás dovoluje pozvat na akreditovaný seminář "Aktuální problematika účtování u příspěvkových organizací",který se uskuteční v úterý 4. října  2011 v Brně od 9:00 hod.

celý článek

 

Pozvánka na seminář „Základní principy psaní žádostí o dotace a granty“

Autor: Redakce UNO. Sobota 10. září 2011.

Občanské sdružení INspiro a Unie nestátních neziskových organizací Vás zvou na cyklus seminářů „Naučme se lépe řídit projekty“ pod vedením lektorky Milady Šnajdrové.

Témata jsou rozdělena do jednotlivých seminářů, které na sebe volně navazují. Přesto nemusíte absolvovat všechny, ale můžete si vybrat libovolné téma, které Vás zaujme. Kurzy jsou vedeny odlehčenou prožitkovou formou, účastníci se aktivně zapojují vlastními postřehy a zkušenostmi, témata jsou doplňována o praktické zkušenosti.

celý článek

   

Pozvánka na seminář "Sociální firmy - nový fenomén v oblasti podnikání"

Autor: Redakce UNO. Středa 07. září 2011.

Olomoucký kraj srdečně zve na seminář s názvem „Sociální firmy – nový fenomén v oblasti podnikání“. Seminář pro zájemce z Olomoucka a okolí se bude konat  dne 19. 9. 2011 od 13:00 v Kongresovém sále Krajského úřadu Olomouckého kraje a seminář pro zájemce z Šumperska a Jesenicka proběhne dne 20. 9. 2011od 9:00 hod v zasedací místnosti Městského úřadu Šumperk.

celý článek

 

Daňový řád – daňové řízení nově a jinak!?

Autor: Redakce UNO. Pondělí 05. září 2011.

Právnická fakulta Univerzity Palackého v Olomouci - Centrum dalšího vzdělávání si Vás dovoluje pozvat na odborný seminář: "Daňový řád – daňové řízení nově a jinak!?", který se koná 9. září 2011 na Právnické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci, tř. 17. listopadu 8, v budově A – sále ROTUNDA.

celý článek

   

Strana 31 z 37