Svátek má Lucie
Všestranně podporujeme nestátní neziskové organizace z Olomouckého kraje a pomáháme jim. Vytváříme trvalý prostor pro komunikaci a spolupráci neziskovek mezi sebou i vůči jiným sektorům společnosti.

Asociace veřejně prospěšných organizací ČR zve na seminář „Aktivní neziskovky důvěryhodné pro dárce a partnery“

avpo cr logoAsociace veřejně prospěšných organizací ČR Vás zve na seminář Aktivní neziskovky důvěryhodné pro dárce a partnery. Seminář proběhne v úterý 30. května 2017 od 10 do 12 hodin v bezbariérových prostorách Oblastní unie neslyšících Olomouc z. s. (Jungmannova 972/25). Obsahem setkání bude představení činnosti Asociace veřejně prospěšných organizací ČR (AVPO ČR) a diskuze o aktuálních tématech, která se týkají neziskových organizací.

Program:

• Co dárci a partneři očekávají od neziskovek?
• Mýty o neziskovkách a jak je bořit
• Aktuálně řešená témata (legislativa aj.)
• Jak pomáhá AVPO ČR a proč být jejími členy?
• Značka spolehlivosti jako záruka pro dárce a nástroj rozvoje NNO

AVPO ČR byla založena v roce 2010. Jejím posláním je přispívat k vytváření transparentního, spolehlivého a moderního neziskového sektoru. Svým členským organizacím poskytuje AVPO ČR konzultační a vzdělávací služby, pravidelně je informuje o novinkách týkajících se neziskového sektoru a aktivně hájí jejich zájmy. Od roku 2014 AVPO ČR nabízí neziskovým organizacím možnost ucházet se o značku Spolehlivá veřejně prospěšná organizace.

Přijďte se podívat, co může AVPO ČR udělat pro Vás! Setkání je určeno pro zástupce neziskových organizací. Vstup volný. Pro registraci vyplňte formulář zde.

Projekt „Pomáháme neziskovkám" v roce 2017 finančně podpořilo město Šumperk. Jedná se především o finanční podporu činnosti koordinačních pomocníků v regionu, webu UNO-OK.cz, podporu akcí v regionu a činnost sekce.