Svátek má Dana
Všestranně podporujeme nestátní neziskové organizace z Olomouckého kraje a pomáháme jim. Vytváříme trvalý prostor pro komunikaci a spolupráci neziskovek mezi sebou i vůči jiným sektorům společnosti.

Novinky z neziskovek

Amelie zve na benefiční bazárek

Autor: Administrator. Pondělí 19. října 2015.

bba plakatSrdečně vás zveme na Benefiční bazárek Amelie, který vypukne ve středu 21. října od 16 hodin v Centru Amelie Olomouc. Těšit se můžete především na šperky, oblečení, ruční výrobky, knihy i všelijaké milé drobnosti za symbolické ceny. Přijďte si udělat radost a zároveň tím podpořit naše aktivity!

 

WALDORFSKÉ MATEŘSKÉ CENTRUM WALDÍK - program na červen

Autor: Administrator. Čtvrtek 15. května 2014.

Každou středu (8.30 – 11.00 hod.)
Od září 2013 se na vás těšíme v prostorách Herny Mraveniště, ul. U botanické zahrady 4, Olomouc.
Rodičům s malými dětmi nabízíme společné povídání, hraní a tvoření v souladu s rytmem ročních dob a lidovými tradicemi.

celý článek

 

Zpráva o činnosti Přerovské sekce

Autor: Iva Sibrová. Čtvrtek 31. ledna 2013.

Read moreDne 25.ledna se uskutečnila první schůzka členů UNO   pro obnovení činnosti Přerovské sekce, která stagnovala v činnosti.Prvního jednání se zúčastnilo 10 zástupců NNO. Jednání vedla členka předsednictva paní Milada Šnajdrová. Byl prezentován účel činnosti této sekce, odhadnut okruh zájmů a byly navzájem představeny jednotlivé organizace.

celý článek

   

Dobrovolnictví od začátku do konce

Autor: Redakce UNO. Úterý 04. října 2011.

Read moreV rámci Evropského roku dobrovolnictví uspořádalo v pátek 16. září Informační centrum pro mládež Prostějov ve spolupráci s Prostějovskou koalicí neziskových organizací (PRKNO) akci na podporu dobrovolnictví. Prostějovské organizace pracující s dobrovolníky zde pomocí různých aktivit prezentovaly svoji činnost a možnosti zapojení veřejnosti do svých programů. Akci podpořila Unie neziskových organizací Olomouckého kraje (UNO), město Prostějov i Olomoucký kraj a MŠMT.

celý článek

 

Rodinné centrum Olivy zve na přednášku a workshop Nenásilná komunikace

Autor: Administrator. Čtvrtek 19. října 2017.

nenásilná komunikaceUmíte vyjádřit empatii? Jak vnímáte sdělení Vašich nejbližších? Daří se Vám v klidu komunikovat v konfliktních situacích? Na tyto a další otázky Vám odpoví přednáška a workshop Nenásilná komunikace s certifikovanou lektorkou Mgr. Ivanou Horákovou. Cílem nenásilné komunikace je podpora autentického setkání a zohlednění potřeb všech zúčastněných stran. Přednáška se koná v pátek 20. října, workshop 21. října v Rodinném centru Olivy. Podrobnosti naleznete ZDE.

Rodinné centrum Olivy pořádá vzdělávací, pravidelné i jednorázové akce pro rodiče a děti i širokou veřejnost. Pomocí vzdělávací činnosti přispívá ke vzdělanosti široké veřejnosti zejména v oblasti výchovy dětí, partnerských vztahů, specifických dovednostech souvisejících se zdravým životním stylem a uplatněním na trhu práce. Pořádá společné akce s aktivní účastí rodin s dětmi, podporuje rovné příležitosti, zdůrazňuje hodnoty rodiny, mezigeneračních vztahů, mateřství a otcovství. Podporuje mateřská a rodinná centra a jejich organizace. 

   

Strana 9 z 69