Svátek má Zdeňka
Všestranně podporujeme nestátní neziskové organizace z Olomouckého kraje a pomáháme jim. Vytváříme trvalý prostor pro komunikaci a spolupráci neziskovek mezi sebou i vůči jiným sektorům společnosti.

Novinky z neziskovek

Amelie zve na benefiční bazárek

Autor: Administrator. Pondělí 19. října 2015.

bba plakatSrdečně vás zveme na Benefiční bazárek Amelie, který vypukne ve středu 21. října od 16 hodin v Centru Amelie Olomouc. Těšit se můžete především na šperky, oblečení, ruční výrobky, knihy i všelijaké milé drobnosti za symbolické ceny. Přijďte si udělat radost a zároveň tím podpořit naše aktivity!

 

Příměstské tábory v RC Provázek

Autor: Administrator. Sobota 03. května 2014.

Read moreRC Provázek nabízí během prázdnin 8 tématicky zaměřených příměstských táborů.

Některé jsou pro maminky s dětmi a zavedou nás zpravidla do pohádky a dobrodružných příběhů.

Většina je pro větší děti, o které je třeba se o prázdninách postarat, když jsou rodiče v práci.

Tábory mají kvalitní a poutavý program, preferujeme individuální a citlivý přístup k dětem, proto pořádáme příměstské tábory v menším počtu účastníků.

celý článek

 

Zpráva o činnosti Přerovské sekce

Autor: Iva Sibrová. Čtvrtek 31. ledna 2013.

Read moreDne 25.ledna se uskutečnila první schůzka členů UNO   pro obnovení činnosti Přerovské sekce, která stagnovala v činnosti.Prvního jednání se zúčastnilo 10 zástupců NNO. Jednání vedla členka předsednictva paní Milada Šnajdrová. Byl prezentován účel činnosti této sekce, odhadnut okruh zájmů a byly navzájem představeny jednotlivé organizace.

celý článek

   

Dobrovolnictví od začátku do konce

Autor: Redakce UNO. Úterý 04. října 2011.

Read moreV rámci Evropského roku dobrovolnictví uspořádalo v pátek 16. září Informační centrum pro mládež Prostějov ve spolupráci s Prostějovskou koalicí neziskových organizací (PRKNO) akci na podporu dobrovolnictví. Prostějovské organizace pracující s dobrovolníky zde pomocí různých aktivit prezentovaly svoji činnost a možnosti zapojení veřejnosti do svých programů. Akci podpořila Unie neziskových organizací Olomouckého kraje (UNO), město Prostějov i Olomoucký kraj a MŠMT.

celý článek

 

V rámci festivalu "Dny umění nevidomých na Moravě" vystoupí se svým recitálem nevidomý zpěvák a klavírista Honza Mareš

Autor: Administrator. Pátek 05. května 2017.

Read moreSjednocená organizace nevidomých a slabozrakých ČR, z. s. Oblastní odbočka Olomouc pořádá v rámci 23. ročníku festivalu Dny umění nevidomých na Moravě recitál nevidomého klavíristy a zpěváka Honzy Jareše. Recitál se koná v Divadle hudby (Muzeum umění, Denisova 47, Olomouc) v úterý 6. června 2017 od 18 hodin. Honza Jareš jako první nevidomý student absolvoval obor populární zpěv a klavír na Pražské státní konzervatoři. Své sólové koncerty nebo program s doprovodem skvělých instrumentalistů uvádí po celé České republice. V jeho programu s názvem Veď mě dál, cesto má… zazní písně ze zlatého fondu naší národní kultury.  

celý článek

   

Strana 9 z 63

Projekt „Pomáháme neziskovkám" v roce 2017 finančně podpořilo město Šumperk. Jedná se především o finanční podporu činnosti koordinačních pomocníků v regionu, webu UNO-OK.cz, podporu akcí v regionu a činnost sekce.