Svátek má Sandra
Všestranně podporujeme nestátní neziskové organizace z Olomouckého kraje a pomáháme jim. Vytváříme trvalý prostor pro komunikaci a spolupráci neziskovek mezi sebou i vůči jiným sektorům společnosti.

Novinky z neziskovek

Amelie zve na benefiční bazárek

Autor: Administrator. Pondělí 19. října 2015.

bba plakatSrdečně vás zveme na Benefiční bazárek Amelie, který vypukne ve středu 21. října od 16 hodin v Centru Amelie Olomouc. Těšit se můžete především na šperky, oblečení, ruční výrobky, knihy i všelijaké milé drobnosti za symbolické ceny. Přijďte si udělat radost a zároveň tím podpořit naše aktivity!

 

Příměstské tábory v RC Provázek

Autor: Administrator. Sobota 03. května 2014.

Read moreRC Provázek nabízí během prázdnin 8 tématicky zaměřených příměstských táborů.

Některé jsou pro maminky s dětmi a zavedou nás zpravidla do pohádky a dobrodružných příběhů.

Většina je pro větší děti, o které je třeba se o prázdninách postarat, když jsou rodiče v práci.

Tábory mají kvalitní a poutavý program, preferujeme individuální a citlivý přístup k dětem, proto pořádáme příměstské tábory v menším počtu účastníků.

celý článek

 

Zpráva o činnosti Přerovské sekce

Autor: Iva Sibrová. Čtvrtek 31. ledna 2013.

Read moreDne 25.ledna se uskutečnila první schůzka členů UNO   pro obnovení činnosti Přerovské sekce, která stagnovala v činnosti.Prvního jednání se zúčastnilo 10 zástupců NNO. Jednání vedla členka předsednictva paní Milada Šnajdrová. Byl prezentován účel činnosti této sekce, odhadnut okruh zájmů a byly navzájem představeny jednotlivé organizace.

celý článek

   

Dobrovolnictví od začátku do konce

Autor: Redakce UNO. Úterý 04. října 2011.

Read moreV rámci Evropského roku dobrovolnictví uspořádalo v pátek 16. září Informační centrum pro mládež Prostějov ve spolupráci s Prostějovskou koalicí neziskových organizací (PRKNO) akci na podporu dobrovolnictví. Prostějovské organizace pracující s dobrovolníky zde pomocí různých aktivit prezentovaly svoji činnost a možnosti zapojení veřejnosti do svých programů. Akci podpořila Unie neziskových organizací Olomouckého kraje (UNO), město Prostějov i Olomoucký kraj a MŠMT.

celý článek

 

Červnové pozvánky Muzejní společnosti Litovelska

Autor: Redakce UNO. Středa 07. června 2017.

velká muzejníMuzejní společnost Litovelska Vás zve na nejbližší akce, které se budou konat v Muzeu Litovel v sobotu 10. června a v úterý 13. června 2017. V sobotu 10. června 2017 od 13 do 16 hodin je připraven doprovodný program k výstavě Zmatené peníze. Velká muzejní loupež proběhne v rámci celoměstské akce Hanácké Benátky. Program je vhodný pro všechny soutěživé typy, pravidla soutěže naleznete zde. V úterý 13. června 2017 od 17 hodin se ve výstavním sále Muzea Litovel uskuteční přednáška Tajná poselství naší měny, vedená Davidem Křížanem.

   

Strana 9 z 64