Svátek má Darina
Všestranně podporujeme nestátní neziskové organizace z Olomouckého kraje a pomáháme jim. Vytváříme trvalý prostor pro komunikaci a spolupráci neziskovek mezi sebou i vůči jiným sektorům společnosti.

Novinky z neziskovek

Olomoucká sekce UNO v prosinci 2010

Autor: Hynek Pečinka. Čtvrtek 06. ledna 2011.

Konec roku byl ve znamení valných hromad, hodnocení, plánování, psaní a vyúčtovávání projektů. Pak jako by všechno utichlo a lidé se věnovali svým rodinám. Přišly Vánoce a zanedlouho i novoroční svátky. Zpravodajství nabízelo málo zpráv a když, tak nijak stresující. Přeji Vám, aby ten následující rok 2011 byl o něco méně hektický než ten právě minulý a abychom se na jeho konci všichni ve zdraví potkali.

 

Hanácká extraliga 2011

Autor: Redakce UNO. Pondělí 20. června 2011.

hanacka-extraligaSbor dobrovolných hasičů Střelice Vás zve na IX.ročník soutěže hasičských družstev mužů a žen v požárním útoku "O putovní pohár exsenátora MUDr. Vítězslava Vavrouška", který se koná 25. 6. 2011 v hasičském areálu v Dětřichově. Soutěž je zařazena do Hanácké extraligy 2011.

Podrobné informace na pozvánce ZDE

 

Olomoucká sekce v říjnu a listopadu 2010

Autor: Hynek Pečinka. Pondělí 29. listopadu 2010.

Read morePřátelé, říjen uběhl nějak rychle a přelil se do listopadu. Proto shrnujeme rovnou oba měsíce a přinášíme vám, co se událo v rámci Olomoucké sekce UNO. Mimochodem, říjen byl významný i tím, že proběhly komunální a senátní volby, které přinesly opět nějaké změny, tento rok už podruhé. Při této příležitosti blahopřejeme kolegovi Mgr. Milanu Langerovi ze spolku Trend vozíčkářů, jenž byl s mnoha preferenčními hlasy zvolen olomouckým zastupitelem.

celý článek

   

Krajské kolo v požárním sportu v Ostravě - Vítkovicích

Autor: Redakce UNO. Středa 08. června 2011.

Krajská sdružení hasičů Moravskoslezského a Olomouckého kraje ve spolupráci s Hasičským záchranným sborem Moravskoslezského a Olomouckého kraje a Okresním sdružením hasičů Ostrava pořádají krajské kolo Soutěže družstev sborů dobrovolných hasičů SH ČMS Moravskoslezského a Olomouckého kraje v požárním sportu 2011.

celý článek

 

Olomoucká sekce na Facebooku!

Autor: Hynek Pečinka. Středa 20. října 2010.

 

Přátelé, dáváme na vědomí, že kromě svého webu má Olomoucká sekce i svou stránku na Facebooku. Najdete ji na http://www.facebook.com/pages/Olomoucka-sekce-UNO/145850355459218?v=wall

Prostřednictvím stránky můžete získat další fanoušky svých aktivit, které na stránce můžete propagovat. Dozvíte se vždy včas, co se děje kolem Vás a kam se přidat na zajímavou akci.

Dejte si stránku mezi své oblíbené, šiřte ji mezi své členy a příznivce.

S pozdravem

Hynek Pečinka, člen předsednictva sekce

   

Strana 73 z 75