Svátek má Darina
Všestranně podporujeme nestátní neziskové organizace z Olomouckého kraje a pomáháme jim. Vytváříme trvalý prostor pro komunikaci a spolupráci neziskovek mezi sebou i vůči jiným sektorům společnosti.

Novinky z neziskovek

Malá liška - aktivity v červnu 2013

Autor: Administrator. Pátek 17. května 2013.

Read morePátek 7. června: Deskohraní – společenské hry pro každého
17:00 | Fox club (v prostorách klubu pro seniory), Javoříčská 2 – hned u zastávky tram 1, 4, 6 Okresní soud
Přijďte na setkání a posezení nad společenskými, deskovými i stolními hrami. Chcete si přijít jen tak zahrát nějakou hru, kterou znáte, s dalšími zkušenými hráči? Chcete přinést a zahrát si nějakou hru, kterou máte doma? Přijďte si to vyzkoušet. Akci vede Michal Štrajt.
Příspěvek na akci: členové klubu zdarma, hosté 20 Kč

celý článek

 

Z pohádky do pohádky za zvířátky

Autor: Administrator. Pondělí 05. listopadu 2012.

z-pohadky-do-pohadkysoutěžní dopoledne nejen pro děti všech velikostí a věku. Sobota 17. 11. 2012 v 10:30 ZOO Olomouc – Sv. Kopeček
Vydejte se společně s Malou liškou na putování z pohádky do pohádky a navštivte před zimním spánkem zvířátka v zoo. Za splnění pohádkových úkolů vás čeká nejen sladká odměna.
Startovné včetně vstupu do zoo: 40 Kč (děti do 15 let, studenti), 80 Kč dospělí.
Akce probíhá za každého počasí. Přijďte prosím včas! Více informací ZDE.

 

Malá liška – Aktivity v listopadu 2012 pro dospělé a taky jejich děti či vnoučata

Autor: Administrator. Úterý 16. října 2012.

Read morePátek 9. listopadu: Deskohraní – společenské hry pro každého
Místo konání: Klub pro seniory, Javoříčská 2 (naproti vazební věznice, tram 1, 4, 6, 7 „Okresní soud“)
Začátek: 17:00
Zveme vás na setkání a posezení nad společenskými, deskovými i stolními hrami. Že žádné hry neznáte a bojíte se, že to nebudete umět?

celý článek

   

Přátelé přírody 9/2012

Autor: Hynek Pečinka. Sobota 22. září 2012.

2012-09-pratele prirodyzáříjové vydání bulletinu Přátelé přírody přináší článek a fotografie z prvního setkání zástupců členů naší asociace v tomto století i tisíciletí. To se uskutečnilo 7. - 9. září v Krnově. Následují dvě reportáže z cest jabloneckých Přátel přírody, úvaha o tom, proč nás přitahují ruiny a hory a exkurz do historie mezinárodního hnutí Přátel přírody. Otiskujeme i pozvánky na několik zajímavých akcí.

Uzávěrka příštího bulletinu bude 14. října, říjnové vydání se objeví nejpozději 20. října. Bulletin můžete volně šířit dál a starší čísla si stáhnout z http://www.pratele-prirody.cz/materialy-ke-stazeni

Příjemný začátek podzimu přeje
Hynek Pečinka

 

Zpráva o činnosti Olomoucké sekce v roce 2011

Autor: Redakce UNO. Pondělí 23. ledna 2012.

Read moreOlomoucká sekce UNO má v současné době 38 členů z řad neziskových organizací z Olomouce a okolí. Jedním z důležitých úspěchů je možnost propagace aktivit NNO na souborném letáku vyvěšovaném jednou měsíčně ve vozech MHD Olomouc.

Členové si počátkem května 2011 zvolili nové předsednictvo, které se sešlo 8x na pravidelných pracovních setkáních. Jako organizaci, přes kterou se bude vyúčtovávat činnost sekce, bylo zvoleno o.s.INspiro. Po vytvoření aktuálního seznamu členů provedlo předsednictvo průzkum pronajímatelů i zájemců o krátkodobý pronájem prostor.

celý článek

   

Strana 71 z 75