Svátek má Vítězslav
Všestranně podporujeme nestátní neziskové organizace z Olomouckého kraje a pomáháme jim. Vytváříme trvalý prostor pro komunikaci a spolupráci neziskovek mezi sebou i vůči jiným sektorům společnosti.

Novinky z neziskovek

Ve Smetanových sadech soutěžili mladí hasiči

Autor: Redakce UNO. Úterý 06. září 2011.

Read moreSmetanovy sady v Olomouci patřily v sobotu 3. září 2011 mladým hasičům. Ti se zde sjeli na V. ročník tradiční hasičské soutěže „Olomoucký drak“. Přes dvě stovky závodníků nejen z Olomouckého kraje, ale i například ze Vsetínska, Ostravska nebo východních Čech, mohly poměřit síly v závodě na 60 m s překážkami  a hasičským nářadím.

celý článek

 

Aktuality z projektu Senioři bez hranic 2013

Autor: Administrator. Pátek 24. května 2013.

Read moreSlavnostní zahajovací den druhého ročníku projektu „Senioři bez hranic 2013“ proběhne v pátek 7. června 2013 v rámci veletrhu Flory Olomouc „Mezi námi“, který je v tento den zaměřen na seniory. Od 10 do 16 hodin budou neziskové organizace nabízet ukázky svých aktivit, v programu vystoupí sbor Zpěvanky a roztleskávačky s Domova pro seniory POHODA, ve 13 hodin pozvaní oficiální hosté slavnostně zahájí tříměsíční maraton aktivit pro seniory 55+.

„Senioři bez hranic“  jsou realizováni ve spolupráci s Olomouckou sekcí Unie nestátních neziskových organizací Olomouckého kraje, koordinátorem je o.s.INspiro. Od června do konce srpna budou v Olomouci a okolí probíhat například výtvarné kurzy a dílničky, semináře zájmového vzdělávání, výuka společenského tance i street dance, jízdy na in-line bruslích, rekondiční a rehabilitační pohybové aktivity, naučné vycházky, nordic walking  a návštěva atraktivních míst, vše pro seniory zdarma.

celý článek

 

Malá liška - aktivity v červnu 2013

Autor: Administrator. Pátek 17. května 2013.

Read morePátek 7. června: Deskohraní – společenské hry pro každého
17:00 | Fox club (v prostorách klubu pro seniory), Javoříčská 2 – hned u zastávky tram 1, 4, 6 Okresní soud
Přijďte na setkání a posezení nad společenskými, deskovými i stolními hrami. Chcete si přijít jen tak zahrát nějakou hru, kterou znáte, s dalšími zkušenými hráči? Chcete přinést a zahrát si nějakou hru, kterou máte doma? Přijďte si to vyzkoušet. Akci vede Michal Štrajt.
Příspěvek na akci: členové klubu zdarma, hosté 20 Kč

celý článek

   

Velká cena okresu Šumperk „HOLBA CUP 2011“

Autor: Redakce UNO. Úterý 30. srpna 2011.

znak-sdhVýkonný  výbor OSH Šumperk Vás zve na XVI. ročník soutěže Velká cena okresu Šumperk „HOLBA CUP 2011“ hasičských  družstev mužů, žen a veteránů v požárním útoku – závěrečné vyhodnocení „FINÁLE MISTRŮ“. Soutěž se koná v sobotu 10. září 2011 na hasičském areálu SDH Hrabišín (za KD). Finále se zúčastní nejlepší družstva letošního roku všech kategorií.

Pozvánka ke stažení ZDE

 

Z pohádky do pohádky za zvířátky

Autor: Administrator. Pondělí 05. listopadu 2012.

z-pohadky-do-pohadkysoutěžní dopoledne nejen pro děti všech velikostí a věku. Sobota 17. 11. 2012 v 10:30 ZOO Olomouc – Sv. Kopeček
Vydejte se společně s Malou liškou na putování z pohádky do pohádky a navštivte před zimním spánkem zvířátka v zoo. Za splnění pohádkových úkolů vás čeká nejen sladká odměna.
Startovné včetně vstupu do zoo: 40 Kč (děti do 15 let, studenti), 80 Kč dospělí.
Akce probíhá za každého počasí. Přijďte prosím včas! Více informací ZDE.

   

Strana 70 z 75