Svátek má Čeněk
Všestranně podporujeme nestátní neziskové organizace z Olomouckého kraje a pomáháme jim. Vytváříme trvalý prostor pro komunikaci a spolupráci neziskovek mezi sebou i vůči jiným sektorům společnosti.

Novinky z neziskovek

Centrum Amelie hledá spolupracovníky

Autor: Administrator. Pátek 05. srpna 2016.

Read moreCentrum Amelie v Olomouci hledá koordinátora dobrovolníků pro práci s dobrovolníky v Centru a nemocnici v Olomouci a asistenta pro Centrum v Olomouci. Výběrová řízení budou ukončena 15. srpna 2016 a pohovory s vybranými kandidáty proběhnou v olomouckém Centru Amelie 24. srpna 2016. Nástup od 1. září 2016.

celý článek

 

Noční soutěž Nasobůrky

Autor: Redakce UNO. Čtvrtek 15. září 2011.

Nocni-soutez--NasoburkySbor dobrovolných hasičů Nasobůrky zve na XII. Noční soutěž hasičských sborů, která proběhne 24. září 2011 od 18:00 hod. na hřišti v Nasobůrkách. Soutěžit se bude v kategoriích muži, ženy.

Podrobné informace na pozvánce ZDE

 

Čápi v Břestu dostali novou webkameru

Autor: Administrator. Pátek 05. srpna 2016.

Read morePo letošním neúspěšném hnízdění čápů v Záhlinicích, které bylo možno sledovat webkamerou na internetu, byla pro veřejnost spuštěna další webkamera na čapím hnízdě v Břestu. Kameru provozuje nezisková společnost Cyrilek ve spolupráci s obcí Břest. Čápi v Břestu hnízdí řadu let na komínu mateřské školy a nyní mají dvě plně vzrostlá mláďata. Pokud se jim bude dařit jako dosud, tak opustí své hnízdo asi během srpna a vydají se na dlouhou cestu na jih Afriky. Podívat se na ně můžete na zde.

celý článek

   

Pozvánka na finálový závod Tohatsu fire cup

Autor: Redakce UNO. Čtvrtek 15. září 2011.

Read moreSdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska okresu Olomouc ve spolupráci s hejtmanem Olomouckého kraje Ing. Martinem Tesaříkem a poslancem ČR Ing. Romanem Váňou, s firmou TOHATSU a ZHT Group Slavíč, si Vás dovolují pozvat na II. ročník soutěže hasičských družstev v požárním útoku - O PUTOVNÍ POHÁR HEJTMANA OLOMOUCKÉHO KRAJE ING. MARTINA TESAŘÍKA v kategorii muži a O PUTOVNÍ POHÁR POSLANCE PARLAMENTU ČR ING. ROMANA VÁŇI v kategorii ženy.

celý článek

 

Onko klub Slunečnice Olomouc představuje svou činnost

Autor: Administrator. Pátek 15. července 2016.

Read moreAktivity v jarních měsících jubilejního patnáctého roku činnosti našeho Onko klubu Slunečnice byly bohatší než jiná léta. Přispěla k tomu skutečnost, že klub je od začátku tohoto roku i jedním z olomouckých klubů seniorů. Máme tak možnost účasti na akcích, které pro kluby seniorů pořádá olomoucký magistrát. O pravidelných akcích jen stručně. Součástí dubnové členské schůze bylo vystoupení paní Věry Přikrylové, týkající se tréninku paměti, květnovou navštívila předsedkyně Krajské rady seniorů paní Milena Hesová a informovala nás o aktivitách, které rada pro seniory připravuje, červnová byla spojena s posezením a večeří. Nechyběla pravidelná cvičení s hudbou, jóga, akvagymnastika…

celý článek

   

Strana 70 z 80