Svátek má Teodor
Všestranně podporujeme nestátní neziskové organizace z Olomouckého kraje a pomáháme jim. Vytváříme trvalý prostor pro komunikaci a spolupráci neziskovek mezi sebou i vůči jiným sektorům společnosti.

Novinky z neziskovek

Netradiční hasičská soutěž v Bělkovicích - Lašťanech

Autor: Redakce UNO. Neděle 11. září 2011.

Belkovice-soutezSDH Bělkovice Lašťany si Vás dovoluje pozvat na 4.ročník „NETRADIČNÍ HASIČSKÉ SOUTĚŽE“ v upraveném požárním útoku, která se koná v sobotu 17. září 2011 od 10.00 hon na koupališti v Bělkovicích - Lašťanech.

Soutěžit se bude v kategoriích muži, ženy.

Podrobné informace na pozvánce ZDE

 

Nadace Malý Noe zve na další z řady úspěšných benefičních koncertů

Autor: Administrator. Středa 04. listopadu 2015.

Read moreNadace Malý Noe zve na další z řady svých úspěšných a oblíbených benefičních koncertů. Koná se v pátek 6. listopadu 2015 v 19 hodin v olomoucké Redutě (Mozartův sál). Atraktivní program v podobě hudebně-recitačního vystoupení nabídne zajímavý kulturní zážitek a zaručí příjemně strávený večer v dobré společnosti známých hvězd. Po skončení koncertu zvou organizátoři na tradiční společenské setkání.

celý článek

 

Pozvánka na schůzku hasičské sekce

Autor: Redakce UNO. Středa 07. září 2011.

Vážení hasiči a hasičky, členové i nečlenové hasičské sekce UNO OK!

Na čtvrtek 15. září 2011 na 17 hodin svolávám schůzku hasičské sekce UNO. Místo schůzky - kancelář MBG Czech, Tř. Svobody 2, Olomouc, 1.patro, parkování na Kollárově nám. nebo TRAM má zastávku přímo před vchodem.

celý článek

   

TANEČNÍ GALASHOW aneb olomoucké hvězdy tančí…

Autor: Administrator. Pátek 16. října 2015.

Read moreDvě hodiny plné tance, různé taneční žánry v podání nejlepších tanečníků olomouckých tanečních škol a klubů. To vše slibuje 5. ročník prestižní přehlídky, kterou bude hostit v sobotu 24. října od 19 hodin sál Pegasus v Regionálním centru Olomouc (RCO). "Můžete se těšit na nejlepší tanečníky olomouckého regionu, kteří Vám předvedou tanec ve všech jeho podobách. Show ve standardních a latinskoamerických tancích, balet, flamenco, street dance, hiphop a jiné," sdělila členka realizačního týmu Jitka Opravilová.

celý článek

 

II.setkání mopedů se spanilou jízdou v Ludéřově

Autor: Redakce UNO. Úterý 06. září 2011.

Setkani-mopedu-Luderov-2011SDH Ludéřov zve na II.setkání mopedů se spanilou jízdou v Ludéřově, které se koná v sobotu 17. září 2011. Začátek akce je ve 13.00 hodin. Občerstvení zajištěno, hasiči se těší na Vaši účast.

Pozvánka s programem ke stažení ZDE

   

Strana 70 z 76