Svátek má Oto
Všestranně podporujeme nestátní neziskové organizace z Olomouckého kraje a pomáháme jim. Vytváříme trvalý prostor pro komunikaci a spolupráci neziskovek mezi sebou i vůči jiným sektorům společnosti.

Novinky z neziskovek

Zpráva o činnosti Olomoucké sekce v roce 2011

Autor: Redakce UNO. Pondělí 23. ledna 2012.

Read moreOlomoucká sekce UNO má v současné době 38 členů z řad neziskových organizací z Olomouce a okolí. Jedním z důležitých úspěchů je možnost propagace aktivit NNO na souborném letáku vyvěšovaném jednou měsíčně ve vozech MHD Olomouc.

Členové si počátkem května 2011 zvolili nové předsednictvo, které se sešlo 8x na pravidelných pracovních setkáních. Jako organizaci, přes kterou se bude vyúčtovávat činnost sekce, bylo zvoleno o.s.INspiro. Po vytvoření aktuálního seznamu členů provedlo předsednictvo průzkum pronajímatelů i zájemců o krátkodobý pronájem prostor.

celý článek

 

Soutěž mladých hasičů v Bělkovicích - Lašťanech

Autor: Redakce UNO. Čtvrtek 15. září 2011.

znak-sdhSDH Bělkovice-Lašťany si Vás dovoluje pozvat na Soutěž mladých hasičů v požárním útoku, která proběhne 18. září 2011 na koupališti v Bělkovicích-Lašťanech. Zahájení soutěže proběhne v 9:00 hod.

Soutěž je zařazena do Okresní ligy mladých hasičů.

Další informace na pozvánce ZDE
 

Olomoučtí Přátelé přírody se scházejí na posedu

Autor: Redakce UNO. Úterý 07. února 2012.

Read moreUž více než rok má i středomoravská Olomouc svůj klub Přátel přírody. Jmenuje se Malá liška a na začátku roku 2012 má přes 40 členů - především dospělých všeho věku. V rámci klubu pracuje ale i sekce pro děti a mládež. Pro všechny tyto cílové skupiny se pořádají výlety a zájezdy do přírody i za památkami, výtvarné dílny a hudební posezení. Klub navázal i mezinárodní spolupráci s německými Přáteli přírody z Metzingenu v Bádensku-Württembersku.

celý článek

   

Netradiční soutěž Ješov

Autor: Redakce UNO. Úterý 13. září 2011.

znak-sdhSBOR DOBROVOLNÝCH HASIČŮ JEŠOV si Vás dovoluje pozvat na 3. ročník netradiční hasičské soutěže veteránů, který se uskuteční 17. září 2011 v Ješově.

Začátek soutěže je ve 13:00 hodin. Po skončení soutěže následuje taneční zábava.

Další informace na pozvánce ZDE

 

Malá liška - Aktivity v lednu 2012 pro dospělé a taky jejich děti či vnoučata

Autor: Redakce UNO. Pátek 16. prosince 2011.

Read moreKlub přátel přírody Malá liška z Olomouce pořádá i v novém roce, v lednu, několik zajímavých akcí pro všechny fajn lidi. Přijďte nasát atmosféru cestovatelského večera, do kterého můžete sami přispět, projděte se s celou rodinou (nebo i sólo) noční přírodou na hrad Helfštýn, vyrobte si keramickou lampu v naší výtvarné dílně.

celý článek

   

Strana 68 z 73