Svátek má Ljuba
Všestranně podporujeme nestátní neziskové organizace z Olomouckého kraje a pomáháme jim. Vytváříme trvalý prostor pro komunikaci a spolupráci neziskovek mezi sebou i vůči jiným sektorům společnosti.

Novinky z neziskovek

Přednáška o prevenci rakoviny prsu pod vedením koordinátorky Mamma HELP centra Olomouc

Autor: Administrator. Čtvrtek 25. srpna 2016.

vysetreni prsuJiž ve středu 14. září od 16.30 hodin se v Centru Amelie Olomouc uskuteční v rámci projektu Tematické měsíce 2016 přednáška o prevenci rakoviny prsu pod vedením paní Karly Otavové, koordinátorky Mamma HELP centra Olomouc. V rámci akce si lze vyzkoušet i samovyšetřování na fantomovém modelu. Vstup na přednášku je bezplatný. Více informací o projektu Tematických měsíců 2016 lze nalézt na tomto odkaze.

 

Letní hasičský tábor

Autor: Marcela Vystrčilová. Středa 04. ledna 2012.

Read moreVšechny děti od 7 do 16 let mohou vyrazit na letní hasičský tábor konaný v Ústřední hasičské škole Jánské koupele od neděle 15. 7. do středy 25. 7. 2012. Připraven je bohatý program nejen s hasičskou tématikou! V okolí máme řeku Moravici na koupání i k jízdě na raftech, lesy k výletům, hrám, soutěžím, přežití či poznávání, louky na opalování, hry, uzlování, lezení po lanech atd.

celý článek

 

Do Sluňákova za nočním dobrodružstvím i na dožínky

Autor: Redakce UNO. Neděle 14. srpna 2016.

Read morePrázdniny se dávno přehouply do své druhé poloviny a tak už můžeme vybírat z akcí, které na září připravil Sluňákov / Dům přírody Litovelského Pomoraví. Nejen milovníci přírody si jistě vyberou z mnoha zajímavých aktivit. První z nich se uskuteční hned 2. září, kdy je pro děti a rodiče přichystána dobrodružná cesta za večerním životem areálu domu přírody. 9. září následuje další večerní vycházka, tentokrát za netopýry s přístrojovým poslechem netopýřích hlasů. Z dalších programů vybíráme zážitkové prohlídky areálu domu přírody 10. září, sluňákovské dožínky 17. září a svatováclavskou vycházku na houby 28. září.

celý článek

   

Hasičský ples SDH Dolní Libina a dětský maškarní bál

Autor: Redakce UNO. Středa 04. ledna 2012.

znak-sdhSDH Dolní Libina Vás srdečně zve na hasičský ples, který se koná v sobotu 7. ledna 2012. Začátek je ve 20:00 hodin. K poslechu a tanci Vám bude hrát skupina Fofrovanka. Občerstvení a bohatá tombola bude zajištěno.

Zároveň ve spolupráci s MŠ Libina zve na dětský maškarní bál, který se koná v neděli 8. ledna 2012 v KD Libina. Začátek je v 15:00 hodin. Soutěže, občerstvení a věcné ceny pro všechny děti zajištěny. Srdečně zvou pořadatelé.

 

Centrum Amelie zve na výstavu a na arteterapeutický workshop „Najdi svého ochránce“

Autor: Redakce UNO. Pondělí 08. srpna 2016.

vnitřní ochránceDalší program v rámci projektu Tematické měsíce si připravilo olomoucké Centrum Amelie. Tentokrát půjde o arteterapeutický workshop pod vedením psycholožky a arteterapeutky Centra Amelie Olomouc, Mgr. et Mgr. Marie Pijáčkové. Prostřednictvím výtvarných a imaginativních technik přispějeme k vlastnímu sebepoznání a osobnímu růstu.Tématem je "hledání vlastního ochránce", což možná zní trochu složitě a záhadně, ale jde jen o to vyzkoušet a zjistit o sobě něco nového a to chce "jen" odvahu. Odvážným však štěstí přeje! Tyto neobvyklé zážitky zprostředkujeme v Centru Amelie ve čtvrtek 25. srpna od 16.30 hodin. Vstup na akci je bezplatný. Více o akci na tomto odkaze.

Nebo byste rádi navštívili výstavu, ale nechce se Vám samotným? Pojďte s námi a klidně s sebou vemte i někoho dalšího! Z Centra Amelie vyrazíme 10. srpna v 15 hodin a naším cílem bude Muzeum umění v Olomouci. Prohlédnout si budeme moci výstavu dosud neznámých fotografií Jindřicha Štreita či kolekci toho nejlepšího ze sbírky kresby olomouckého muzea.

   

Strana 67 z 78