Svátek má Liliana
Všestranně podporujeme nestátní neziskové organizace z Olomouckého kraje a pomáháme jim. Vytváříme trvalý prostor pro komunikaci a spolupráci neziskovek mezi sebou i vůči jiným sektorům společnosti.

Novinky z neziskovek

Noční soutěž Nasobůrky

Autor: Redakce UNO. Čtvrtek 15. září 2011.

Nocni-soutez--NasoburkySbor dobrovolných hasičů Nasobůrky zve na XII. Noční soutěž hasičských sborů, která proběhne 24. září 2011 od 18:00 hod. na hřišti v Nasobůrkách. Soutěžit se bude v kategoriích muži, ženy.

Podrobné informace na pozvánce ZDE

 

Pozvánka na finálový závod Tohatsu fire cup

Autor: Redakce UNO. Čtvrtek 15. září 2011.

Read moreSdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska okresu Olomouc ve spolupráci s hejtmanem Olomouckého kraje Ing. Martinem Tesaříkem a poslancem ČR Ing. Romanem Váňou, s firmou TOHATSU a ZHT Group Slavíč, si Vás dovolují pozvat na II. ročník soutěže hasičských družstev v požárním útoku - O PUTOVNÍ POHÁR HEJTMANA OLOMOUCKÉHO KRAJE ING. MARTINA TESAŘÍKA v kategorii muži a O PUTOVNÍ POHÁR POSLANCE PARLAMENTU ČR ING. ROMANA VÁŇI v kategorii ženy.

celý článek

 

Soutěž mladých hasičů v Bělkovicích - Lašťanech

Autor: Redakce UNO. Čtvrtek 15. září 2011.

znak-sdhSDH Bělkovice-Lašťany si Vás dovoluje pozvat na Soutěž mladých hasičů v požárním útoku, která proběhne 18. září 2011 na koupališti v Bělkovicích-Lašťanech. Zahájení soutěže proběhne v 9:00 hod.

Soutěž je zařazena do Okresní ligy mladých hasičů.

Další informace na pozvánce ZDE
   

Netradiční soutěž Ješov

Autor: Redakce UNO. Úterý 13. září 2011.

znak-sdhSBOR DOBROVOLNÝCH HASIČŮ JEŠOV si Vás dovoluje pozvat na 3. ročník netradiční hasičské soutěže veteránů, který se uskuteční 17. září 2011 v Ješově.

Začátek soutěže je ve 13:00 hodin. Po skončení soutěže následuje taneční zábava.

Další informace na pozvánce ZDE

 

Netradiční hasičská soutěž v Bělkovicích - Lašťanech

Autor: Redakce UNO. Neděle 11. září 2011.

Belkovice-soutezSDH Bělkovice Lašťany si Vás dovoluje pozvat na 4.ročník „NETRADIČNÍ HASIČSKÉ SOUTĚŽE“ v upraveném požárním útoku, která se koná v sobotu 17. září 2011 od 10.00 hon na koupališti v Bělkovicích - Lašťanech.

Soutěžit se bude v kategoriích muži, ženy.

Podrobné informace na pozvánce ZDE

   

Strana 67 z 71