Svátek má Zlata
Všestranně podporujeme nestátní neziskové organizace z Olomouckého kraje a pomáháme jim. Vytváříme trvalý prostor pro komunikaci a spolupráci neziskovek mezi sebou i vůči jiným sektorům společnosti.

Novinky z neziskovek

VIDEO Z BRANNÉHO ZÁVODU V POHOŘANECH

Autor: Redakce UNO. Úterý 08. listopadu 2011.

Pokud chcete vidět krátkou videoreportáž z branného závodu v Pohořanech, klikněte ZDE

 

Dramacentrum Vás zve… tentokrát na klauniádu!

Autor: Administrator. Středa 04. května 2016.

Read moreNebaví Vaše děti v divadle jenom sedět? Chtějí být také součástí příběhu? Mají chuť ovlivňovat děj na jevišti? Teď máte společně skvělou příležitost - interaktivní divadlo je tu pro Vás! 8. května v 16 hodin je na programu Konkurz do Cirkusu Pižďuch – klauniáda. Klaun Hubert (Jan Šprynar) to roztočí, roztočte to s ním! Zábava zaručena! Vhodné pro děti od 3 let.

Dramacentrum najdete na tř. 17. listopadu 43 v Olomouci, levý skleněný vchod vedle S-cube. Akci pořádá Sdružení D, spolek. Z dalšího programu Dramacentra:

celý článek

 

Maškarní halloweenská párty

Autor: Redakce UNO. Sobota 08. října 2011.

Halloween plakatSDH Kolšov srdečně zve všechny dospělé a hlavně děti na Maškarní Halloweenskou párty, která se uskuteční dne 22. 10. 2011 od 14:00 hodin v Kulturním domě v Kolšově.

Pro děti budou připraveny hry, soutěž o nejkrásnější dýni a masku, občerstvení, diskotéka, TOMBOLA. Každá maska bude odměněna. Hraje DJ Nesquik.

   

Muzejní společnost Litovelska zve na nejbližší akce

Autor: Redakce UNO. Středa 04. května 2016.

Read moreMuzejní společnost Litovelska si na květen a červen přichystala zajímavý program pro širokou veřejnost. Na své si přijdou milovníci přírody i kultury. 8. května amatérský ornitolog Jan Vidlař povede vycházku "Vítání ptačího zpěvu v CHKO Litovelské Pomoraví". 14. května následuje prohlídka litovelského hřbitova s odborným výkladem Marie Hrubé, členky Výboru Muzejní společnosti Litovelska a Letopisecké komise Městského úřadu Litovel. Využít lze také nabídky autobusového zájezdu do šumperského Vlastivědného muzea a Muzea silnic ve Vikýřovicích v sobotu 18. června. Vlastivědný autobusový zájezd pořádá i Muzeum Mohelnicka, 21. května má na programu návštěvu místních venkovských muzejí a tradičních statků. Podrobnosti níže:

celý článek

 

Jednotka SDH Bohuňovice v soutěži RWE Dobrovolní hasiči roku

Autor: Redakce UNO. Středa 28. září 2011.

Read moreJednotka SDH Bohuňovice, postoupila mezi tři finalisty v soutěži RWE o nejlepší jednotku sboru dobrovolných hasičů pro oblast SEVER.

Do soutěže byl přihlášen zásah při záchraně osob zavalených spadlým štítem rodinného domu v ulici Lhotka v Bohuňovicích ze dne 28. července 2010.

celý článek

   

Strana 67 z 75