Svátek má Daniel
Všestranně podporujeme nestátní neziskové organizace z Olomouckého kraje a pomáháme jim. Vytváříme trvalý prostor pro komunikaci a spolupráci neziskovek mezi sebou i vůči jiným sektorům společnosti.

Novinky z neziskovek

Pozvánka na tradiční ples SDH Červenka

Autor: Redakce UNO. Úterý 17. ledna 2012.

ples-CervenkaSbor dobrovolných hasičů Červenka Vás srdečně zve na HASIČSKÝ PLES, který se koná v sobotu 28. ledna 2012 od 20.00 hodin v sokolovně v Července.

K tanci a poslechu hraje skupina Pandora. Vystoupí i taneční skupina Caster.

Vstupné je 60 Kč.

 

Centrum Amelie hledá spolupracovníky

Autor: Administrator. Pátek 05. srpna 2016.

Read moreCentrum Amelie v Olomouci hledá koordinátora dobrovolníků pro práci s dobrovolníky v Centru a nemocnici v Olomouci a asistenta pro Centrum v Olomouci. Výběrová řízení budou ukončena 15. srpna 2016 a pohovory s vybranými kandidáty proběhnou v olomouckém Centru Amelie 24. srpna 2016. Nástup od 1. září 2016.

celý článek

 

Zpráva o činnosti hasičské sekce UNO za období 1-12/2011

Autor: Marcela Vystrčilová. Pátek 13. ledna 2012.

Read moreČinností hasičské sekce UNO je již téměř pátým rokem především rozvoj a podpora činnosti aktivit nejen mladých hasičů v našem kraji.  Kromě toho jsme se aktivně podíleli i na přípravě a organizaci více než 7 seminářů ve spolupráci s hasičskou sekcí UNO zaměřených na vzdělávání vedoucích, rozhodčích, vedoucích pracovníků a funkcionářů či pokladníků a hospodářů. Informovali jsme o možnosti získání a správného zpracování vyúčtování příspěvků z rozpočtu Olomouckého kraje, propagovali jsme na všech seminářích, soutěžích či významných akcích mezi sbory dobrovolných hasičů z celého kraje bohatou činnost UNO a především to, co UNO může malým neziskovým organizacím nabídnout.

celý článek

   

Čápi v Břestu dostali novou webkameru

Autor: Administrator. Pátek 05. srpna 2016.

Read morePo letošním neúspěšném hnízdění čápů v Záhlinicích, které bylo možno sledovat webkamerou na internetu, byla pro veřejnost spuštěna další webkamera na čapím hnízdě v Břestu. Kameru provozuje nezisková společnost Cyrilek ve spolupráci s obcí Břest. Čápi v Břestu hnízdí řadu let na komínu mateřské školy a nyní mají dvě plně vzrostlá mláďata. Pokud se jim bude dařit jako dosud, tak opustí své hnízdo asi během srpna a vydají se na dlouhou cestu na jih Afriky. Podívat se na ně můžete na zde.

celý článek

 

Ples SDH Troubelice

Autor: Redakce UNO. Úterý 10. ledna 2012.

Ples-SDH-TroubeliceSDH Troubelice Vás srdečně zve na Tradiční hasičský ples, který se uskuteční v pátek 20. ledna 2012 od 20.00 hodin v sále Orlovny v Troubelicích.

K tanci a poslechu hraje hudební skupina FORMULE III.
Vstupné 100,- Kč včetně místenky.

   

Strana 66 z 77