Svátek má Hana
Všestranně podporujeme nestátní neziskové organizace z Olomouckého kraje a pomáháme jim. Vytváříme trvalý prostor pro komunikaci a spolupráci neziskovek mezi sebou i vůči jiným sektorům společnosti.

Novinky z neziskovek

DOTACE PRO VÝJEZDOVÉ JEDNOTKY OK

Autor: Redakce UNO. Pátek 06. ledna 2012.

Stáhněte si Pravidla pro poskytnutí příspěvku na pořízení, rekonstrukci, opravu požární techniky a nákup věcného vybavení jednotek sboru dobrovolných hasičů obcí Olomouckého kraje v roce 2012.

Žádosti o poskytnutí příspěvku musí být fyzicky nebo datovou schránkou doručeny na podatelnu KÚOK do 16. 1. 2012 do 16 hodin. Rozhodující je záznam o doručení.

 

Onko klub Slunečnice Olomouc a Český den proti rakovině 2016

Autor: Administrator. Čtvrtek 26. května 2016.

Read moreÚčast na celonárodní sbírce Českého dne proti rakovině je jednou z významných činností našeho Onko klubu Slunečnice od jeho založení před 15 lety. Nebylo tomu jinak ani při letošním jubilejním 20. ročníku sbírky, jejímž symbolem je žlutý kvítek měsíčku lékařského. Prodejem kytiček získává Liga proti rakovině prostředky na plnění svého poslání, tj. boj proti rakovině, především na nádorovou prevenci, zlepšení kvality života onkologických pacientů, podporu onkologické výuky, výzkumu a vybavení onkologických center. A při naplňování cílů sbírky nemohou chybět ani členky našeho klubu, které samy prodělaly onkologické onemocnění prsu. Na účast se náš klub připravoval již od března. Na základě možností členek byl stanoven počet kytiček, které by klub měl nabízet k zakoupení. Po jejich obdržení byly předány členkám a očekávaly jsme letošní den „D“, kterým byl 11. květen.

celý článek

 

Letní hasičský tábor

Autor: Marcela Vystrčilová. Středa 04. ledna 2012.

Read moreVšechny děti od 7 do 16 let mohou vyrazit na letní hasičský tábor konaný v Ústřední hasičské škole Jánské koupele od neděle 15. 7. do středy 25. 7. 2012. Připraven je bohatý program nejen s hasičskou tématikou! V okolí máme řeku Moravici na koupání i k jízdě na raftech, lesy k výletům, hrám, soutěžím, přežití či poznávání, louky na opalování, hry, uzlování, lezení po lanech atd.

celý článek

   

V neděli oslavíme Mezinárodní den biologické rozmanitosti

Autor: Administrator. Pátek 20. května 2016.

Read moreVíkendovým výletem do přírody mohou lidé oslavit svátek její pestrosti a bohatství. Mezinárodní den biologické rozmanitosti letos připadá právě na neděli 22. května. Vyhlásila jej OSN jako připomínku a výzvu k zachování rostlinných a živočišných druhů na Zemi [1]. Letošní rok je věnován trvalé udržitelnosti – vlivu zemědělství, lesnictví, turismu a dalších lidských činností na přírodní systémy.

celý článek

 

Hasičský ples SDH Dolní Libina a dětský maškarní bál

Autor: Redakce UNO. Středa 04. ledna 2012.

znak-sdhSDH Dolní Libina Vás srdečně zve na hasičský ples, který se koná v sobotu 7. ledna 2012. Začátek je ve 20:00 hodin. K poslechu a tanci Vám bude hrát skupina Fofrovanka. Občerstvení a bohatá tombola bude zajištěno.

Zároveň ve spolupráci s MŠ Libina zve na dětský maškarní bál, který se koná v neděli 8. ledna 2012 v KD Libina. Začátek je v 15:00 hodin. Soutěže, občerstvení a věcné ceny pro všechny děti zajištěny. Srdečně zvou pořadatelé.

   

Strana 66 z 75