Svátek má Daniel
Všestranně podporujeme nestátní neziskové organizace z Olomouckého kraje a pomáháme jim. Vytváříme trvalý prostor pro komunikaci a spolupráci neziskovek mezi sebou i vůči jiným sektorům společnosti.

Novinky z neziskovek

RC Heřmánek hledá nové spolupracovníky

Autor: Administrator. Pondělí 19. září 2016.

Read moreRC Heřmánek hledá zájemce o následující pracovní pozice: Grafik / grafička, lektor / lektorka hudebních chvilek pro rodiče s dětmi ve věku 1-3 roky, zájemce o brigádu formou občasného hlídání dětí a hostesky ochotné zapojit se při prezentacích RC Heřmánek na nejrůznějších akcích v Olomouci a v nejbližším okolí.

celý článek

 

VYHLÁŠENÍ VZDĚLÁVACÍHO KURZU PRO HLAVNÍ VEDOUCÍ TÁBORŮ

Autor: Redakce UNO. Neděle 18. března 2012.

SH ČMS uspořádá na základě akreditace udělené MŠMT ČR pro zájemce zejména z řad vedoucích mládeže SH ČMS vzdělávací kurz, jehož výsledkem bude při úspěšném složení zkoušky osvědčení o kvalifikaci HLAVNÍ VEDOUCÍ TÁBORA.

celý článek

 

Muzejní společnost Litovelska zve na cyklovýlet s netradiční prohlídkou Novozámeckého areálu

Autor: Redakce UNO. Pondělí 12. září 2016.

cyklisté v parkuMuzejní společnost Litovelska, z. s. pořádá cyklistický výlet do jižní části Novozámeckého areálu. Akce se bude konat v neděli 18. září 2016, sraz cyklistů je ve 14.00 hodin u kostela sv. Marka v Litovli. Novozámeckým areálem účastníky provede Ing. Lenka Křesadlová, Ph. D., památkářka a zahradní architektka z Národního památkového ústavu, územního odborného pracoviště Kroměříž. Netradiční pojetí celého výletu a malé překvapení slibují originální zážitek. Předpokládaný návrat do Litovle bude mezi 16. a 17. hodinou. Akce se koná za každého počasí, vstupné je dobrovolné.

   

Miss Hasička 2012

Autor: Redakce UNO. Sobota 28. ledna 2012.

Read moreINTERACTIVITY, s.r.o. vyhlašuje další ročník soutěže o nejkrásnější hasičku ČR. Soutěž je určena pro dobrovolné i profesionální hasičky, které jsou členkami v některé zastřešující hasičské organizaci, například Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska, Česká asociace hasičských důstojníků, Profesní komora požární ochrany, Asociace velitelů HZS podniků atd. a to minimálně po dobu 12 měsíců.

celý článek

 

RC Heřmánek přináší zářijový program

Autor: Redakce UNO. Středa 07. září 2016.

Read moreKaždý nový školní rok je pro kolektiv RC Heřmánek výzvou ptát se, co rodičům a jejich dětem nabídnout, na co klást důraz, co přidat či změnit, aby se v centru cítili dobře. Již před 10 lety Heřmánci vykročili a drží směr vedoucí k rodině, k její podpoře a povzbuzení. Stále je pro ně důležité být místem setkání a sdílení, oázou, kde je možné nalézt vstřícnost a otevřenost, informace, aktivity pro celé rodiny, kamarády, či oddech od každodenních starostí.

Na září přináší svůj program a věří, že si v něm každý najde to své. Pro rodiče i všechny ostatní, kdo o výchově přemýšlejí a chtějí prožívat život s dětmi ve větší pohodě, vybíráme seminář „Jak být úspěšným rodičem aneb Základy efektivního rodičovství“, který se koná v pátek 16. září 2016 od 9:00 do 12:00 v prostorách herny RC Heřmánek. Speciální chlapecké problematice se bude věnovat seminář „Výchova kluků“, který se uskuteční tamtéž ve středu 21. září 2016 od 10:00 do 12:00 hodin.

celý článek

   

Strana 65 z 77