Svátek má Čeněk
Všestranně podporujeme nestátní neziskové organizace z Olomouckého kraje a pomáháme jim. Vytváříme trvalý prostor pro komunikaci a spolupráci neziskovek mezi sebou i vůči jiným sektorům společnosti.

Novinky z neziskovek

Onko klub Slunečnice Olomouc po letních prázdninách 2016

Autor: Administrator. Pondělí 14. listopadu 2016.

Read moreMěsíce červenec a srpen, kdy má „letní prázdniny“ i náš Onko klub Slunečnice, uběhly jako voda. Už jsme se všechny těšily na pravidelná setkání při našich aktivitách i akcích, které pro seniory pořádají jiné subjekty. Rok 2016 byl pro náš klub rokem jubilejním. Již patnáct let sdružuje ženy z Olomouce ale i jejího okolí jako např. ze Šternberka, Slatinic, Prostějova a dalších míst, které onemocněly rakovinou prsu. A celých těch patnáct let vytváří podmínky pro zapojení nás, členek klubu, do plnohodnotného života prostřednictvím kulturních, tělovýchovných, turistických, relaxačních i vzdělávacích aktivit.

celý článek

 

Olešnická nalivačka 2012

Autor: Redakce UNO. Neděle 22. dubna 2012.

SDH Olešnice si Vás dovoluje pozvat na 3.ročník požární soutěže v NABĚRAČCE, která se koná 5.5.2012. Začínáme už v 11:00 hod.
Po skončení soutěže se bude konat od 20:00 zábava s kapelou ARYTMIE!

Pozvánka a propozice ke stažení ZDE

 
 

Navštivte zajímavou přednášku o stavitelství našich předků „Hanácký hliněný dům“

Autor: Redakce UNO. Neděle 06. listopadu 2016.

stodolaMuzejní společnost Litovelska ve spolupráci s Muzeem Litovel pořádá přednášku o stavitelství našich předků „Hanácký hliněný dům“. Přednášet bude PhDr. Martin Novotný, Ph. D. z Národního ústavu lidové kultury, Strážnice. Přednáška se koná v úterý 8. listopadu 2016 v 17 hodin ve výstavním sále Muzea Litovel (stálá expozice Litovelská řemesla). Srdečně zvou členové Muzejní společnosti Litovelska. Vstupné 20 Kč, pro členy MSL zdarma.

   

Pozvánka na 1.soutěž seriálu TFC - Břevenec

Autor: Redakce UNO. Čtvrtek 19. dubna 2012.

TFC-BrevenecSdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska okresu Olomouc ve spolupráci s hlavním sponzorem firmou ZHT Group Slavíč si Vás dovoluje pozvat na soutěž v požárním útoku hasičských družstev zařazenou do seriálu soutěží s názvem Tohatsu fire cup.

Tento seriál soutěží zahájí II. ročník soutěží v Břevenci, který se koná v sobotu 5.5.2012 na fotbalovém hřišti.

Další informace na plakátu ZDE

 

Den otevřených dveří v organizacích pro nevidomé a slabozraké u příležitosti Dne nevidomých 14. listopadu

Autor: Redakce UNO. Středa 02. listopadu 2016.

Read moreSjednocená organizace nevidomých a slabozrakých ČR – Oblastní odbočka a Prodejna Tyflopomůcek, TyfloCentrum Olomouc, o.p.s. a Tyfloservis Olomouc, o.p.s. pořádají u příležitosti Dne nevidomých v pondělí 14. listopadu 2016 od 9:00 do 16:00 hodin Den otevřených dveří. Zvána je široká veřejnost, žáci, studenti a pedagogové škol, obzvláště ale ti z Vás, kdo špatně vidíte a nevíte si občas rady, jak řešit některé situace. Prohlédnete si prostory centra na I. P. Pavlova 69 v Olomouci (areál Jalta) a seznámíte se s nabídkou poskytovaných služeb, aktivit a programů pro osoby se zrakovým postižením.

celý článek

   

Strana 65 z 80