Svátek má Ljuba
Všestranně podporujeme nestátní neziskové organizace z Olomouckého kraje a pomáháme jim. Vytváříme trvalý prostor pro komunikaci a spolupráci neziskovek mezi sebou i vůči jiným sektorům společnosti.

Novinky z neziskovek

O putovni pohár sv. Floriána

Autor: Redakce UNO. Úterý 24. dubna 2012.

pozvanka-sv.Florian-5.5.201SDH Ludéřov zve do Ludéřova na v pořadí již XVI.ročník hasičské soutěže „O putovní pohár sv.Floriána, patrona hasičů“, která se uskuteční při již tradiční oslavě svátku sv. Floriána v sobotu 5. května 2012.

Propozice soutěže a závázná přihláška ZDE

 

V Rodinném centru OLiVy najdete v listopadu tvořivou náladu i rodinné poradenství

Autor: Administrator. Pondělí 24. října 2016.

Read moreI v listopadu najdete v Rodinném centru OLiVy různorodé akce. Některé z nich centrum uspořádalo se snahou pomoci rodinám, a to i těm neúplným nebo těm ve složité životní situaci. Mezi ně patří: Lidé na kře aneb kde můžeme hledat pomoc, když se nám rozpadá rodina? Beseda s psychologem a terapeutem Mgr. Petrem Hrochem v úterý 1. listopadu 2016 od 17:30 hodin. Interaktivní seminář Jak správně poskytnout (nejen) dítěti první pomoc můžete navštívit v úterý 8. listopadu 2016  od 15:00 hodin. Beseda Rodinné právo s Mgr.et Mgr. Zdeňkou Báťkovou pojedná o pojetí manželství v novém občanském zákoníku. Koná se ve středu 23. listopadu 2016 od 17:30 hodin a je věnována povinnostem a právům manželů, majetkovému právu, rozvodu manželství, rodičovské odpovědnosti, svěření do péče a výživnému. Kurz Řešení konfliktů je akreditovaným kurzem MŠMT. Ve středu 23. listopadu 2016 od 9:30 hodin jej vede psycholog a terapeut Mgr. Michal Vybíral.

celý článek

 

Olešnická nalivačka 2012

Autor: Redakce UNO. Neděle 22. dubna 2012.

SDH Olešnice si Vás dovoluje pozvat na 3.ročník požární soutěže v NABĚRAČCE, která se koná 5.5.2012. Začínáme už v 11:00 hod.
Po skončení soutěže se bude konat od 20:00 zábava s kapelou ARYTMIE!

Pozvánka a propozice ke stažení ZDE

 
   

Taneční galashow aneb olomoucké hvězdy tančí…

Autor: Administrator. Středa 19. října 2016.

Read moreGalavečer plný tance různých žánrů a stylů, to je 6. ročník již tradiční události „Taneční Galashow aneb olomoucké hvězdy tančí“. 21. října od 17:30 nebo od 20:00 doslova ožije sál Pegasus Regionálního centra Olomouc (RCO) přehlídkou nejlepších tanečníků z olomouckých tanečních škol a klubů. Novinkou tohoto roku je samotný koncept akce. Po obrovském úspěchu minulého ročníku Taneční Galashow, kdy sál Pegasus doslova praskal ve švech, se organizační tým Klubu sportovního tance QUICK Olomouc rozhodl, že se celý program bude konat hned 2 dvakrát a počet vstupenek bude omezen tak, aby si každý divák přišel na své a Taneční Galashow si užil.

celý článek

 

Pozvánka na 1.soutěž seriálu TFC - Břevenec

Autor: Redakce UNO. Čtvrtek 19. dubna 2012.

TFC-BrevenecSdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska okresu Olomouc ve spolupráci s hlavním sponzorem firmou ZHT Group Slavíč si Vás dovoluje pozvat na soutěž v požárním útoku hasičských družstev zařazenou do seriálu soutěží s názvem Tohatsu fire cup.

Tento seriál soutěží zahájí II. ročník soutěží v Břevenci, který se koná v sobotu 5.5.2012 na fotbalovém hřišti.

Další informace na plakátu ZDE

   

Strana 64 z 78