Svátek má Čeněk
Všestranně podporujeme nestátní neziskové organizace z Olomouckého kraje a pomáháme jim. Vytváříme trvalý prostor pro komunikaci a spolupráci neziskovek mezi sebou i vůči jiným sektorům společnosti.

Novinky z neziskovek

Vyhlášení fotosoutěže „Hasiči před i za objektivem“

Autor: Redakce UNO. Čtvrtek 24. května 2012.

Hasiči HZS Moravskoslezského kraje ÚO Bruntál pod záštitou České asociace hasičských důstojníků a preventivně výchovného portálu www.hasik.cz již poosmé vyhlašují fotosoutěž „Hasiči před i za objektivem“.

celý článek

 

Novinky z Centra Amelie: on-line přednáška a on-line Centrum

Autor: Administrator. Úterý 29. listopadu 2016.

Read moreV rámci projektu Tematické měsíce se do konce roku uskuteční on-line přednáška. S plánovanými změnami na rok 2017 v sociálně zdravotní legislativě se můžete seznámit 19. prosince, změny Vám přiblíží Šárka Slavíková. Na on-line přednáškách Amelie spolupracuje s organizací Seppia. Přednášky jsou vždy bezplatné a v daném čase dostupné na tomto odkaze. Přihlásit se může každý pohodlně z domova. V průběhu přednášky a zejména na konci je bohatý prostor pro dotazy.

celý článek

 

Netradiční hasičská soutěž v Topolanech

Autor: Redakce UNO. Středa 23. května 2012.

Read moreU příležitosti letošních oslav výročí 70. založení sboru SDH v Topolanech se v sobotu dne 2.6.2012 se bude konat 3. ročník hasičského Memoriálu Vladimíra Hrachovce "UNIVERZÁLNÍ HASIČ".

Tuto soutěž budeme pořádat jako netradiční soutěž, na které určitě nepůjde o to, jakého máte specialistu na jednotlivé činnosti v útoku, ale jaké máte šikovné celé družsvo.

celý článek

   

Věnujte dárek osamělým lidem a proměňte jejich Vánoce

Autor: Administrator. Úterý 29. listopadu 2016.

Read moreS blížícím se adventem začínají i ve Středisku SOS v pro vzájemnou pomoc občanů v Olomouci přípravy nadílky zvané Vánoce pro osamělé. Pracovníci střediska a ochotní dobrovolníci již od roku 1990 právě v tomto období připravují malé vánoční balíčky. Přijďte podpořit dobrou věc a věnujte dárek lidem, kteří od nikoho z blízkých dárek nedostanou. Balíčky budou dobrovolníci roznášet osamělým, nemohoucím a nemocným seniorům.

celý článek

 

Hasiči otestují nejnovější technické prostředky na veletrhu Pragoalarm/Pragosec!

Autor: Redakce UNO. Pondělí 21. května 2012.

V rámci veletrhu zabezpečení a protipožární ochrany Pragoalarm/Pragosec bude ve dnech 5.-7. června na Pražském Výstavišti v Holešovicích probíhat zajímavý doprovodný program pro dobrovolné hasiče a širokou veřejnost.

celý článek

   

Strana 64 z 80