Svátek má Daniel
Všestranně podporujeme nestátní neziskové organizace z Olomouckého kraje a pomáháme jim. Vytváříme trvalý prostor pro komunikaci a spolupráci neziskovek mezi sebou i vůči jiným sektorům společnosti.

Novinky z neziskovek

Olešnická nalivačka 2012

Autor: Redakce UNO. Neděle 22. dubna 2012.

SDH Olešnice si Vás dovoluje pozvat na 3.ročník požární soutěže v NABĚRAČCE, která se koná 5.5.2012. Začínáme už v 11:00 hod.
Po skončení soutěže se bude konat od 20:00 zábava s kapelou ARYTMIE!

Pozvánka a propozice ke stažení ZDE

 
 

Kupte si pastelku „umění žít ve tmě“

Autor: Administrator. Pátek 30. září 2016.

Read moreDne 12. října proběhne u příležitosti Mezinárodního dne bílé hole celonárodní veřejná sbírka Bílá pastelka. Bílá pastelka připomíná bílou hůl, která není jen symbolem slepoty, ale je především symbolem důstojného života nevidomých. Bílá hůl zvyšuje bezpečnost nevidomých v dopravním provozu a pomáhá zrakově postiženým s orientací v okolním prostředí. Občané měst Olomouce, Mohelnice, Litovle, Lutína, Prostějova, Přerova, Zábřehu, Jeseníku, Šumperka, stejně jako ostatních měst na celém území republiky, budou mít příležitost koupit si bílou pastelku „umění žít ve tmě“ a podpořit služby pro zrakově postižené, které bezplatně poskytuje obecně prospěšná společnost Tyfloservis (tel: 585 428 111) a Sjednocená organizace nevidomých a slabozrakých ČR (585 427 750).

celý článek

 

Pozvánka na 1.soutěž seriálu TFC - Břevenec

Autor: Redakce UNO. Čtvrtek 19. dubna 2012.

TFC-BrevenecSdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska okresu Olomouc ve spolupráci s hlavním sponzorem firmou ZHT Group Slavíč si Vás dovoluje pozvat na soutěž v požárním útoku hasičských družstev zařazenou do seriálu soutěží s názvem Tohatsu fire cup.

Tento seriál soutěží zahájí II. ročník soutěží v Břevenci, který se koná v sobotu 5.5.2012 na fotbalovém hřišti.

Další informace na plakátu ZDE

   

Rodinné centrum OLiVy nabízí říjnový program pro děti i rodiče

Autor: Redakce UNO. Čtvrtek 29. září 2016.

Read moreS příchodem podzimu si Vám rodinné centrum OLiVy z.s. dovoluje nabídnout některé z akcí, které jsou připraveny na měsíc říjen. Dětský průvodce světem rozvodu nabízí pod vedením zkušené lektorky Bc. Terezy Dlouhé možnost sdílení a podporu dětem v rodinách, které procházejí nebo prošly rozvodem. Ojedinělý kurz je dotován a má dobrý ohlas. Klub R+R je volným pokračováním vzdělávacího kurzu Respektovat a být respektován, absolventi tu sdílejí své zkušenosti s uplatněním získaných poznatků v rodinném i pracovním životě a ve výchově svých dětí.

celý článek

 

Pozvánka na pouť SDH Dlouhomilov

Autor: Redakce UNO. Středa 18. dubna 2012.

Read moreSDH Dlouhomilov zve 5.5. 2012 na tradiční hasičskou pouť ke cti a chvále sv. Floriána, patrona hasičů. Slavnost bude zahájena slavnostním průvodem od hasičské zbrojnice ke kapličce na Skalce ve 13 hodin. Začátek mše v 13,45 hodin.

celý článek

   

Strana 64 z 77