Svátek má Evženie
Všestranně podporujeme nestátní neziskové organizace z Olomouckého kraje a pomáháme jim. Vytváříme trvalý prostor pro komunikaci a spolupráci neziskovek mezi sebou i vůči jiným sektorům společnosti.

Novinky z neziskovek

Naslouchej nejen ostatním, ale také sobě

Autor: Administrator. Pondělí 02. května 2016.

Read moreOblastní pobočka SONS Olomouc a Knihovna města Olomouce v rámci 22. ročníku festivalu Dny umění nevidomých na Moravě pořádají výstavu obrazů německé zrakově postižené malířky Silji Korn. Výstava s názvem „Naslouchej nejen ostatním, ale také sobě“ se koná od 3. do 27. května v pobočce knihovny na Brněnské ulici. Bude zahájena vernisáží 3. května v 17 hodin, na kterou jsou všichni zváni. V programu vernisáže vystoupí žáci a učitelé ZUŠ Iši Krejčího v Olomouci.

celý článek

 

Pozvánka na pouť SDH Dlouhomilov

Autor: Redakce UNO. Středa 18. dubna 2012.

Read moreSDH Dlouhomilov zve 5.5. 2012 na tradiční hasičskou pouť ke cti a chvále sv. Floriána, patrona hasičů. Slavnost bude zahájena slavnostním průvodem od hasičské zbrojnice ke kapličce na Skalce ve 13 hodin. Začátek mše v 13,45 hodin.

celý článek

 

Pozvání na narozeninovou oslavu Rodinného centra Heřmánek

Autor: Administrator. Neděle 01. května 2016.

Logo RC HeřmánekRodinné centrum Heřmánek Vás srdečně zve na oslavu svých desátých narozenin. Ať dorazíte 23. května v době mezi  9-13 hodinou či 30. května v době mezi 16-18 hodinou, vždy budete vítáni na setkání, kde nebude chybět hudba, divadlo, narozeninový dort, tombola, ale i prostor ke sdílení. Ke stažení: Pozvánka na oslavu

   

Tohatsu fire cup 2012

Autor: Redakce UNO. Středa 18. dubna 2012.

plakatTFC-(2)OSH Olomouc vás srdečně zve na seriál soutěží Tohatsu fire cup v roce 2012.
Těšíme se na vaší účast!

Pravidla TFC 2012 ke stažení ZDE
Plakát TFC 2012 ke stažení ZDE

 

Rodinné centrum Heřmánek zveřejnilo program na květen

Autor: Redakce UNO. Pondělí 25. dubna 2016.

logo-hermanek-rcRodinné centrum Heřmánek z Olomouce zveřejnilo nabídku svých květnových programů. Srdečně gratulujeme k radostné události, jakou budou oslavy 10. narozenin centra. Jejich součástí budou dva dny otevřených dveří 23. a 30. května, na kterých nebude chybět hudba, divadlo, narozeninový dort či tombola. Na květen jsou dále připraveny nejen četné rodinné akce, ale také zajímavé kursy, například seminář základů finanční gramotnosti či interaktivní kurs první pomoci.

Podrobný program pro aktivní rodiče a jejich děti na květen najdete zde nebo přímo na stránkách rodinného centra.

   

Strana 63 z 73