Svátek má Hana
Všestranně podporujeme nestátní neziskové organizace z Olomouckého kraje a pomáháme jim. Vytváříme trvalý prostor pro komunikaci a spolupráci neziskovek mezi sebou i vůči jiným sektorům společnosti.

Novinky z neziskovek

O pohár starosty obce Císařov 2012

Autor: Redakce UNO. Středa 06. června 2012.

pozvanka vc cisarov 2012Hasičský sbor Císařov zve na soutěž v požárním útoku - O pohár starosty obce Císařov. Soutěž se koná 16. června 2012 v areálu hasičské zbrojnice v Císařově.

Prezentace družstev bude probíhat do 13:45 hodin. Startovné je 100 Kč za družstvo.

Více informací na pozvánce ZDE

 

Přednáška o prevenci rakoviny prsu pod vedením koordinátorky Mamma HELP centra Olomouc

Autor: Administrator. Čtvrtek 25. srpna 2016.

vysetreni prsuJiž ve středu 14. září od 16.30 hodin se v Centru Amelie Olomouc uskuteční v rámci projektu Tematické měsíce 2016 přednáška o prevenci rakoviny prsu pod vedením paní Karly Otavové, koordinátorky Mamma HELP centra Olomouc. V rámci akce si lze vyzkoušet i samovyšetřování na fantomovém modelu. Vstup na přednášku je bezplatný. Více informací o projektu Tematických měsíců 2016 lze nalézt na tomto odkaze.

 

Vyhlášení fotosoutěže „Hasiči před i za objektivem“

Autor: Redakce UNO. Čtvrtek 24. května 2012.

Hasiči HZS Moravskoslezského kraje ÚO Bruntál pod záštitou České asociace hasičských důstojníků a preventivně výchovného portálu www.hasik.cz již poosmé vyhlašují fotosoutěž „Hasiči před i za objektivem“.

celý článek

   

Do Sluňákova za nočním dobrodružstvím i na dožínky

Autor: Redakce UNO. Neděle 14. srpna 2016.

Read morePrázdniny se dávno přehouply do své druhé poloviny a tak už můžeme vybírat z akcí, které na září připravil Sluňákov / Dům přírody Litovelského Pomoraví. Nejen milovníci přírody si jistě vyberou z mnoha zajímavých aktivit. První z nich se uskuteční hned 2. září, kdy je pro děti a rodiče přichystána dobrodružná cesta za večerním životem areálu domu přírody. 9. září následuje další večerní vycházka, tentokrát za netopýry s přístrojovým poslechem netopýřích hlasů. Z dalších programů vybíráme zážitkové prohlídky areálu domu přírody 10. září, sluňákovské dožínky 17. září a svatováclavskou vycházku na houby 28. září.

celý článek

 

Netradiční hasičská soutěž v Topolanech

Autor: Redakce UNO. Středa 23. května 2012.

Read moreU příležitosti letošních oslav výročí 70. založení sboru SDH v Topolanech se v sobotu dne 2.6.2012 se bude konat 3. ročník hasičského Memoriálu Vladimíra Hrachovce "UNIVERZÁLNÍ HASIČ".

Tuto soutěž budeme pořádat jako netradiční soutěž, na které určitě nepůjde o to, jakého máte specialistu na jednotlivé činnosti v útoku, ale jaké máte šikovné celé družsvo.

celý článek

   

Strana 62 z 75