Svátek má Světlana
Všestranně podporujeme nestátní neziskové organizace z Olomouckého kraje a pomáháme jim. Vytváříme trvalý prostor pro komunikaci a spolupráci neziskovek mezi sebou i vůči jiným sektorům společnosti.

Novinky z neziskovek

Pohárová soutěž Olomouc Chválkovice

Autor: Redakce UNO. Úterý 19. června 2012.

propozice-H-E--20121SDH Olomouc - Chválkovice si vás dovoluje pozvat na XIV. ročník pohárové soutěže v požárním útoku, která se koná 23. června 2012 v hasičském areálu SDH CHválkovice.

Soutěž bude zahájena ve 13.00 hod.
Soutěží se v kategoriích muži - 3B, ženy - 2B.
 
Startovné:  100,- Kč muži, 100,- Kč ženy.

Soutěž je zařazena do Hanácké extraligy.

Více na pozvánce ZDE

 

Oblastní odbočka SONS Olomouc pořádá adventní koncert, na který přijali pozvání japonští interpreti

Autor: Administrator. Pátek 02. prosince 2016.

Read moreZveme Vás na adventní koncert, pořádaný Oblastní odbočkou SONS Olomouc. Koncert, na kterém vystupují Chikako Tomita (housle), Yuya Sakuma (viola) a Shoko Kono (klavír), se uskuteční v pondělí 19. prosince 2016 v Mozartově sálu Moravské filharmonie Olomouc (vstup z Divadelní uličky). Přijďte si odpočinout od předvánočního shonu a poslechnout si krásnou hudbu, která vás svátečně naladí! V rámci programu zazní díla Johanna Sebastiana Bacha: Sonáta č. 2 pro houslové sólo A minor s. 1003- Grave, Fuga; Josefa Suka: Houslové sólo z pohádky Radúz a Mahulena; Antonína Dvořáka: Romance F minor op. 11; Dariuse Milhauda: Suite op. 157b a výběr z českých koled: Jak jsi krásné neviňátko, Nesem vám noviny, Narodil se Kristus Pán a další...

celý článek

 

Pohárová soutěž Střížov

Autor: Redakce UNO. Pondělí 18. června 2012.

SDH-Strizov-2012Sbor dobrovolných hasičů ve Střížově Vás zve na XIV. ročník pohárové soutěže v požárním sportu O PUTOVNÍ POHÁR SV. MARTINA, PATRONA STŘÍŽOVA. Soutěž se koná v sobotu 23. června 2012 v areálu za kulturním domem. Soutěží se v kategoriích muži, ženy.

Více informací ZDE


   

Novinky z Centra Amelie: on-line přednáška a on-line Centrum

Autor: Administrator. Úterý 29. listopadu 2016.

Read moreV rámci projektu Tematické měsíce se do konce roku uskuteční on-line přednáška. S plánovanými změnami na rok 2017 v sociálně zdravotní legislativě se můžete seznámit 19. prosince, změny Vám přiblíží Šárka Slavíková. Na on-line přednáškách Amelie spolupracuje s organizací Seppia. Přednášky jsou vždy bezplatné a v daném čase dostupné na tomto odkaze. Přihlásit se může každý pohodlně z domova. V průběhu přednášky a zejména na konci je bohatý prostor pro dotazy.

celý článek

 

Pohárová soutěž o pohár starosty SDH Ješov

Autor: Redakce UNO. Neděle 17. června 2012.

SBOR DOBROVOLNÝCH HASIČŮ JEŠOV si Vás dovoluje pozvat na Pohárovou soutěž o pohár starosty SDH Ješov

Termín:23. června 2012
Místo:Ješov
Začátek soutěže:12:00 hod
Registrace:11:00 – 12:00 hod
Kategorie:muži, ženy
Startovné:100 Kč    

celý článek

   

Strana 62 z 78