Svátek má Daniel
Všestranně podporujeme nestátní neziskové organizace z Olomouckého kraje a pomáháme jim. Vytváříme trvalý prostor pro komunikaci a spolupráci neziskovek mezi sebou i vůči jiným sektorům společnosti.

Novinky z neziskovek

Pohárová soutěž o pohár starosty SDH Ješov

Autor: Redakce UNO. Neděle 17. června 2012.

SBOR DOBROVOLNÝCH HASIČŮ JEŠOV si Vás dovoluje pozvat na Pohárovou soutěž o pohár starosty SDH Ješov

Termín:23. června 2012
Místo:Ješov
Začátek soutěže:12:00 hod
Registrace:11:00 – 12:00 hod
Kategorie:muži, ženy
Startovné:100 Kč    

celý článek

 

Přátelé přírody z Olomouce a Pardubic otevřeli bránu další spolupráci

Autor: Hynek Pečinka. Čtvrtek 27. října 2016.

ppPce 009První společnou akci pardubických a olomouckých Přátel přírody se povedlo podniknout v sobotu 22. října. Deset členů skupiny Malá liška se vydalo do Pardubic, kde je hned na peróně nádraží přivítal chlebem, solí a slivovicí čtyřčlenný hostitelský tým skupiny Koala. Ten také připravil ochutnávku Pardubic všemi smysly - exkurzi s profesionálním průvodcem po pamětihodnostech města a na zříceninu hradu Kunětická Hora kousek za městem, posezení u dobrého jídla a pití nejprve v Restauraci Evropa a také v secesním Café Bajer anebo lov tekutého pokladu, během něhož se hosté dozvěděli něco z pardubických reálií. 

Program byl nacpaný k prasknutí a opravdu seděl na minutu. I tak ale bylo jasné, že třeba návštěva dostihů nebo divadla zbude na příště. A že nějaké "příště" určitě bude, se shodly obě skupiny ještě předtím, než Olomoučáci nasedli do vlaku směrem k domovu. Pozvali své pardubické přátele k sobě domů a samozřejmě se v Pardubicích zase rádi ukážou. Fotky zde.

 

Pohárová soutěž v požárním útoku

Autor: Redakce UNO. Úterý 12. června 2012.

SDH Bohuňovice Vás zve pohárová soutěž v požárním útoku O putovní pohár starosty obce a starosty SDH

Datum konání: 23.června 2012
Místo konání: areál hříště v Trusovicích

celý článek

   

Rodinné centrum Heřmánek nezahálí. Co si pro nás připravilo na podzim?

Autor: Redakce UNO. Středa 26. října 2016.

heřmánek lesní pedagogikaZačátek listopadu je letos ve znamení změny času. Hodina spánku navíc se hodí, ale… jinak žádný benefit. Stále 24 hodin na péči o rodinu i domácnost, partnerský vztah, na práci, odpočinek, zájmy, přátele atd. Ani o hodinu víc, ale ani o hodinu méně. Právě tak akorát, jen umět hospodařit. S časem jako fyzikální veličinou, která má nevyčíslitelnou hodnotu pro náš partnerský vztah, pro naše děti, pro naše stárnoucí rodiče, pro naše vnitřní já… Kéž máme čas mít a žít vztahy. Být partnery, rodiči, dětmi, přáteli právě tehdy, když je ten pravý čas a nenecháme si jej vzít ničím méně důležitým. I v listopadu Vás zveme do Heřmánku. Uděláte-li si čas, máte kromě pravidelných programů možnost besedovat o hračkách, autismu, nahlédnout na Čínu očima maratonového běžce, seznámit se s lesem trochu jinak, nebo prodávat a nakupovat v našem minibazárku. Podrobný program centra naleznete na tomto odkazu. Aby pro vás bylo jednodušší čas plánovat, přijměte nabídku listopadové 10% slevy na rodinné kalendáře a mammadiáře osobitých vzorů.

 

15. ročník pohárové soutěže mladých hasičů

Autor: Redakce UNO. Úterý 12. června 2012.

Read moreSbor dobrovolných hasičů v Třeštině Vás srdečně zve na 15. ročník pohárové soutěže mladých hasičů a 9.ročník dvoudenní noční hasičské pohárové soutěže mladých hasičů „ O putovní pohár SDH Třeština“ spojenou s druhou doprovodnou soutěží „ Třeštinský plyšák “

Soutěž se koná ve dnech 29.-30.06.2012 na hasičské dráze v areálu obecního hřiště TJ Sokol Třeština
Začátek v pátek 29.06.2012 v 18.00 hod
Na Vaši účast se těší hasiči z Třeštiny.

celý článek

   

Strana 62 z 77