Svátek má Marek
Všestranně podporujeme nestátní neziskové organizace z Olomouckého kraje a pomáháme jim. Vytváříme trvalý prostor pro komunikaci a spolupráci neziskovek mezi sebou i vůči jiným sektorům společnosti.

Novinky z neziskovek

Pohárová soutěž veteránů

Autor: Redakce UNO. Úterý 19. června 2012.

propozice-veterani-2012SDH Olomouc - Chválkovice si vás dovoluje pozvat na III. ročník pohárové soutěže v požárním útoku v kategorii 40+ , PS 8. Soutěž se koná 24. Června 2012 v hasičském areálu SDH Chválkovice.                          

Příjezd družstev: do 10.45 hod. příjezd a prezentace     
Zahájení soutěže: 11.00 hod.
Kategorie: veteráni 40 let a více - 2B
Pravidla: - vlastní PS 8
                
Startovné: 100,-Kč

Pozvánka ZDE
      

 

Králičí Grand Prix „Hanácké hop“ ve Štěpánově

Autor: Administrator. Středa 22. června 2016.

Read moreKrálíci z celé České republiky se o víkendu sjedou do Štěpánova, aby zde bojovali o nominace na Mistroství Evropy v králičím hopu. Grand Prix „Hanácké hop“ se uskuteční o víkendu 25.-26. června 2016 v Areálu v Sokolské ulici ve Štěpánově. Návštěvníci se mohou těšit na špičkové výkony králíků. Návštěvníci se mohou těšit na špičkové výkony králíků v disciplinách rovinná dráha, parkur, skok vysoký, skok daleký a volné skákání. Na tyto závody s mezinárodní účastí se sjede téměř 50 závodníků se svými králičími sportovci, z nichž bude v sobotu zvolena i Miss králík. Vstupné na akci je dobrovolné. Akce je podpořena obcí Štěpánov a společností ProfiBed.

celý článek

 

Pohárová soutěž Olomouc Chválkovice

Autor: Redakce UNO. Úterý 19. června 2012.

propozice-H-E--20121SDH Olomouc - Chválkovice si vás dovoluje pozvat na XIV. ročník pohárové soutěže v požárním útoku, která se koná 23. června 2012 v hasičském areálu SDH CHválkovice.

Soutěž bude zahájena ve 13.00 hod.
Soutěží se v kategoriích muži - 3B, ženy - 2B.
 
Startovné:  100,- Kč muži, 100,- Kč ženy.

Soutěž je zařazena do Hanácké extraligy.

Více na pozvánce ZDE

   

Přednáška o psychických aspektech života s hemato-onkologickým onemocněním v Centru Amelie

Autor: Redakce UNO. Pátek 17. června 2016.

hematoonko přednáškaVe středu 29. června od 16.30 hodin se v Centru Amelie Olomouc uskuteční v rámci červnového tématu projektu Tematické měsíce 2016 přednáška Mgr. Alexandry Škrobánkové, klinické psycholožky FN Olomouc, zaměřující se na psychické aspekty života s hemato-onkologickým onemocněním. Informačně preventivní projekt Tematické měsíce Centrum Amelie realizuje již třetím rokem. Během roku je každý měsíc věnován jednomu druhu rakoviny a zejména možnosti jejich předcházení, zmírňování nežádoucích účinků léčby nebo celkovému zlepšování kvality života. Každý měsíc obsahuje přednášky, workshopy, diskuse nebo on-line poradnu, jsou zveřejňovány webové odkazy na informace z této oblasti a také nově recenze na knižní publikace. Vstup na přednášku je bezplatný, všichni jsou srdečně zváni.

 

 

Pohárová soutěž Střížov

Autor: Redakce UNO. Pondělí 18. června 2012.

SDH-Strizov-2012Sbor dobrovolných hasičů ve Střížově Vás zve na XIV. ročník pohárové soutěže v požárním sportu O PUTOVNÍ POHÁR SV. MARTINA, PATRONA STŘÍŽOVA. Soutěž se koná v sobotu 23. června 2012 v areálu za kulturním domem. Soutěží se v kategoriích muži, ženy.

Více informací ZDE


   

Strana 60 z 73