Svátek má Alois
Všestranně podporujeme nestátní neziskové organizace z Olomouckého kraje a pomáháme jim. Vytváříme trvalý prostor pro komunikaci a spolupráci neziskovek mezi sebou i vůči jiným sektorům společnosti.

Novinky z neziskovek

Finále ligy MH okresu Šumperk

Autor: Redakce UNO. Čtvrtek 21. června 2012.

Okresní sdružení hasičů Šumperk a Sbor dobrovolných hasičů Hrabišín si Vás dovoluje pozvat na Finále ligy MH okresu Šumperk.

Kde: Hrabišín areál SDH 23. 6. 2012 od 9:00 hodin.

Požární útok 2 pokusy.

Doprovodná soutěž ve střelbě ze vzduchovky.

Hlavním sponzorem soutěže ji firma BOS tuning spol. s r. o, Šumperk.

 

Podzimní akce Sluňákova a Domu přírody Litovelského Pomoraví

Autor: Administrator. Čtvrtek 22. září 2016.

Read moreSluňákov – centrum ekologických aktivit města Olomouce, o.p.s. zve na své podzimní akce. Rodiče s dětmi si určitě vyberou z těch na Sluňákově a v Domu přírody Litovelského Pomoraví, zájemci o minulost a současnost českého osídlení v Banátu mohou navštívit diskusní večer v Divadle hudby, který doprovodí fotografie známého fotografa Jindřicha Štreita.

celý článek

 

Den Integrovaného záchranného systému v Lázních Slatinice

Autor: Redakce UNO. Středa 20. června 2012.

Read moreZásahová jednotka, výsadek z transportního vrtulníku Mi-171Š doprovázeného bitevním vrtulníkem Mi-24/35, záchranná činnost vrtulníku, ukázky výcviku psů, jízdní policie, zásah IZS při dopravní nehodě, simulátor převržení vozidla, laserová střelnice, množství techniky, zbraní a mnohem mnohem víc.

celý článek

   

RC Heřmánek hledá nové spolupracovníky

Autor: Administrator. Pondělí 19. září 2016.

Read moreRC Heřmánek hledá zájemce o následující pracovní pozice: Grafik / grafička, lektor / lektorka hudebních chvilek pro rodiče s dětmi ve věku 1-3 roky, zájemce o brigádu formou občasného hlídání dětí a hostesky ochotné zapojit se při prezentacích RC Heřmánek na nejrůznějších akcích v Olomouci a v nejbližším okolí.

celý článek

 

Pohárová soutěž veteránů

Autor: Redakce UNO. Úterý 19. června 2012.

propozice-veterani-2012SDH Olomouc - Chválkovice si vás dovoluje pozvat na III. ročník pohárové soutěže v požárním útoku v kategorii 40+ , PS 8. Soutěž se koná 24. Června 2012 v hasičském areálu SDH Chválkovice.                          

Příjezd družstev: do 10.45 hod. příjezd a prezentace     
Zahájení soutěže: 11.00 hod.
Kategorie: veteráni 40 let a více - 2B
Pravidla: - vlastní PS 8
                
Startovné: 100,-Kč

Pozvánka ZDE
      

   

Strana 60 z 74