Svátek má Berta
Všestranně podporujeme nestátní neziskové organizace z Olomouckého kraje a pomáháme jim. Vytváříme trvalý prostor pro komunikaci a spolupráci neziskovek mezi sebou i vůči jiným sektorům společnosti.

Novinky z neziskovek

V. Hanácká hasičská pouť

Autor: Redakce UNO. Středa 04. dubna 2012.

hanacka-hasicska-pout-2012V sobotu 21. dubna 2012 se v poutním kostele v Dubě nad Moravou uskuteční V. Hanácká hasičská pouť.

Ve 14.00 hodin vyjde slavnostní průvod  z náměstí k poutnímu kostelu, kde od 14.15 bude sloužena slavná mše svatá za všechny hasiče a jejich rodiny.

Zajištěn je bohatý doprovodný program. K tanci a poslechu hraje dechová kapela Věrovanka.

Plakát s podrobným programem ke stažení ZDE

 

VYHLÁŠENÍ VZDĚLÁVACÍHO KURZU PRO HLAVNÍ VEDOUCÍ TÁBORŮ

Autor: Redakce UNO. Neděle 18. března 2012.

SH ČMS uspořádá na základě akreditace udělené MŠMT ČR pro zájemce zejména z řad vedoucích mládeže SH ČMS vzdělávací kurz, jehož výsledkem bude při úspěšném složení zkoušky osvědčení o kvalifikaci HLAVNÍ VEDOUCÍ TÁBORA.

celý článek

 

Miss Hasička 2012

Autor: Redakce UNO. Sobota 28. ledna 2012.

Read moreINTERACTIVITY, s.r.o. vyhlašuje další ročník soutěže o nejkrásnější hasičku ČR. Soutěž je určena pro dobrovolné i profesionální hasičky, které jsou členkami v některé zastřešující hasičské organizaci, například Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska, Česká asociace hasičských důstojníků, Profesní komora požární ochrany, Asociace velitelů HZS podniků atd. a to minimálně po dobu 12 měsíců.

celý článek

   

Vyhlášení soutěže Požární ochrana očima dětí 2012

Autor: Redakce UNO. Pátek 27. ledna 2012.

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska vyhlásilo další ročník soutěže "Požární ochrana očima dětí" pro rok 2012. Soutěže se mohou zúčastnit děti v rámci školní i mimoškolní činnosti, a to v kategorii výtvarné a literární dle propozic soutěže.

Hodnotící tabulku základního kola soutěže naleznete ZDE

 

Zimní soutěž mladých hasičů

Autor: Zbyněk Brázdil. Středa 25. ledna 2012.

Read moreSoutěže mladých hasičů jsou přes léto docela běžnou záležitostí, avšak zimních halových soutěží je jako šafránu. Proto jsme se před pěti lety rozhodli pořádat zimní soutěž i v Hlubočkách. Bylo to především proto, aby děti měly v zimě nějaký smysl trénovat a přes zimu se nerozutekly. Z počátku to bylo spíše setkání nejaktivnějších kolektivů mladého hasiče, ale po letošním ročníku můžeme spokojeně prohlásit, že se tato akce už dostala do podvědomí hasičské veřejnosti a účast byla nejenom vysoká, ale také také rozmanitá. Letos se soutěže zúčastnila stovka dětí všech věkových kategorií a dalších padesát lidí tvořilo doprovod nebo fanoušky, což nebylo daleko od maximální kapacity haly a také této sportovní události.

celý článek

   

Strana 60 z 66