Svátek má Brigita
Všestranně podporujeme nestátní neziskové organizace z Olomouckého kraje a pomáháme jim. Vytváříme trvalý prostor pro komunikaci a spolupráci neziskovek mezi sebou i vůči jiným sektorům společnosti.

Novinky z neziskovek

Předsednictvo Olomoucké sekce UNO se setkalo s primátorem a zástupci města Olomouce

Autor: Milada Šnajdrová. Pondělí 28. listopadu 2011.

Read moreDne 16. listopadu 2011 se na další pracovní schůzce setkalo předsednictvo Olomoucké sekce UNO s primátorem a zástupci Statutárního města Olomouce. Za Statutární město Olomouc se zúčastnil primátor Martin Novotný, Zdislav Doleček, Aleš Jakubec a Michal Majer, za OS UNO Marek Podlaha, Milada Šnajdrová, Jan Příborský, Marcela Vystrčilová a Hana Kroupová.

celý článek

 

Pohárová soutěž Olomouc Chválkovice

Autor: Redakce UNO. Úterý 19. června 2012.

propozice-H-E--20121SDH Olomouc - Chválkovice si vás dovoluje pozvat na XIV. ročník pohárové soutěže v požárním útoku, která se koná 23. června 2012 v hasičském areálu SDH CHválkovice.

Soutěž bude zahájena ve 13.00 hod.
Soutěží se v kategoriích muži - 3B, ženy - 2B.
 
Startovné:  100,- Kč muži, 100,- Kč ženy.

Soutěž je zařazena do Hanácké extraligy.

Více na pozvánce ZDE

 

Výzva k připomínkování pravidel pro poskytování podpor města Olomouce

Autor: Hynek Pečinka. Čtvrtek 28. července 2011.

Na setkání se zástupci statutárního města Olomouce, které proběhlo 27. června, jsme dostali možnost připomínkovat pravidla pro poskytování podpor z rozpočtu města.

Oslovujeme tedy všechny z vás, kteří žádáte o podporu z rozpočtu města Olomouce nebo se orientujete v problematice grantového řízení. Napište nám prosím své návrhy doplnění či úprav Pravidel pro poskytování podpor statutárním městem Olomoucí. Přijímáme všechny konstruktivní připomínky k pravidlům realizace, administrativy grantů, k uznatelným výdajům i oblastem podpory, k časovému harmonogramu realizace, způsobům psaní a podávání žádostí i vyúčtování, ke zveřejňování výzev i vyhodnocení žádostí.

celý článek

   

Pohárová soutěž Střížov

Autor: Redakce UNO. Pondělí 18. června 2012.

SDH-Strizov-2012Sbor dobrovolných hasičů ve Střížově Vás zve na XIV. ročník pohárové soutěže v požárním sportu O PUTOVNÍ POHÁR SV. MARTINA, PATRONA STŘÍŽOVA. Soutěž se koná v sobotu 23. června 2012 v areálu za kulturním domem. Soutěží se v kategoriích muži, ženy.

Více informací ZDE


 

Zástupci Olomoucké sekce UNO se sešli s olomouckou samosprávou

Autor: Milada Šnajdrová. Pátek 01. července 2011.

Read moreDne 27. června 2011 se sešlo předsednictvo Olomoucké sekce UNO na druhé pracovní schůzce s primátorem Martinem Novotným a zástupci Rady města Olomouce, náměstkyní Evou Machovou a Zdislavem Dolečkem.

Jiří Rudolf představil nové členy předsednictva Olomoucké sekce UNO a náměstkyně Machová otevřela první téma, a to připomínkování stávajícího systému grantových podpor Magistrátu.

celý článek

   

Strana 59 z 67

Projekt „Pomáháme neziskovkám" v roce 2017 finančně podpořilo město Šumperk. Jedná se především o finanční podporu činnosti koordinačních pomocníků v regionu, webu UNO-OK.cz, podporu akcí v regionu a činnost sekce.