Svátek má Liliana
Všestranně podporujeme nestátní neziskové organizace z Olomouckého kraje a pomáháme jim. Vytváříme trvalý prostor pro komunikaci a spolupráci neziskovek mezi sebou i vůči jiným sektorům společnosti.

Novinky z neziskovek

Pohárové soutěže Brníčko

Autor: Redakce UNO. Čtvrtek 21. června 2012.

SDH Brníčko Vás co nejsrdečněji zve na X. ročník pohárové soutěže hasičských družstev v požárním útoku O PUTOVNÍ POHÁR STAROSTY OBCE BRNÍČKA v kategorii MUŽI a O PUTOVNÍ POHÁR SDH BRNÍČKO v kategorii ŽENY.

Soutěže se konají v neděli 24.června 2012 ve 13.00 hodin v areálu SDH u hasičské zbrojnice.

Více informací ZDE

 

Co přichystali olomoučtí Přátelé přírody - Malá liška na květen

Autor: Hynek Pečinka. Pondělí 02. května 2016.

Read moreNa začátku března jsme jásali, že už je tu jaro a že se zima už nevrátí. Obávám se, že nám to trochu nevyšlo a radovali jsme se předčasně, protože je tak všelijak. Vrtkavé počasí ale asi k době, v níž žijeme, ale asi bude patřit už natrvalo. Budeme si muset zvyknout. A zvyká se lépe ve větší skupině podobně naladěných lidí, třeba v té naší. I v květnu bude několik příležitostí se spolu vidět a společně zažít věci, které mají smysl. Ať už z ošatky přírody a turistiky či amatérského umění. Stačí si jen vybrat, rádi mezi sebou přivítáme nové tváře.

celý článek

 

Pohárové soutěže Sobotín

Autor: Redakce UNO. Čtvrtek 21. června 2012.

Read moreSDH Sobotín Vás srdečně zve na pohárovou soutěž „O pohár starostky obce mužů a žen" a „O putovní pohár Hasičské vzájemné pojišťovny veteránů“.

Datum konání: sobota 23. června 2012 ve 13:00 hod

Místo konání: AREÁL U HASIČSKÉ ZBROJNICE SOBOTÍN

celý článek

   

Naslouchej nejen ostatním, ale také sobě

Autor: Administrator. Pondělí 02. května 2016.

Read moreOblastní pobočka SONS Olomouc a Knihovna města Olomouce v rámci 22. ročníku festivalu Dny umění nevidomých na Moravě pořádají výstavu obrazů německé zrakově postižené malířky Silji Korn. Výstava s názvem „Naslouchej nejen ostatním, ale také sobě“ se koná od 3. do 27. května v pobočce knihovny na Brněnské ulici. Bude zahájena vernisáží 3. května v 17 hodin, na kterou jsou všichni zváni. V programu vernisáže vystoupí žáci a učitelé ZUŠ Iši Krejčího v Olomouci.

celý článek

 

Finále ligy MH okresu Šumperk

Autor: Redakce UNO. Čtvrtek 21. června 2012.

Okresní sdružení hasičů Šumperk a Sbor dobrovolných hasičů Hrabišín si Vás dovoluje pozvat na Finále ligy MH okresu Šumperk.

Kde: Hrabišín areál SDH 23. 6. 2012 od 9:00 hodin.

Požární útok 2 pokusy.

Doprovodná soutěž ve střelbě ze vzduchovky.

Hlavním sponzorem soutěže ji firma BOS tuning spol. s r. o, Šumperk.

   

Strana 59 z 71