Svátek má Vladislav
Všestranně podporujeme nestátní neziskové organizace z Olomouckého kraje a pomáháme jim. Vytváříme trvalý prostor pro komunikaci a spolupráci neziskovek mezi sebou i vůči jiným sektorům společnosti.

Město Olomouc hledá osobnost volného času pro děti a mládež

temp titleStatutární město Olomouc každoročně uděluje titul „Učitel roku“ nejlepšímu či nejoblíbenějšímu kantorovi olomouckých základních škol. Letos poprvé se k tomuto ocenění připojí také cena pro „Osobnost volnočasových aktivit pro děti a mládež“. Až do 29. února mohou děti, mládež, rodiče, prarodiče, kamarádi a další občané města, ale také kolektivy či organizace podávat písemné nebo elektronické nominace na udělení tohoto nového titulu.

Titul „Osobnost volnočasových aktivit pro děti a mládež roku 2016“ předá společně s oceněním pro „Učitele roku 2016“ primátor Antonín Staněk během slavnostního vyhlášení ve čtvrtek 31. března 2016 v Moravském divadle Olomouc.

Písemné nominace zasílejte v obálce označené „Osobnost volnočasových aktivit“ na adresu: Magistrát města Olomouce, odbor školství, Horní nám 583, 779 11 Olomouc. Elektronicky lze nominaci zaslat na e-mail  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Návrh musí obsahovat: základní údaje o nominovaném (jméno, příjmení, titul, adresa bydliště, příp. telefon nebo e-mail), zdůvodnění nominace (oblast činnosti nominovaného, přínos pro děti a mládež, nejvýznamnější úspěchy, zásluhy apod.) a také jméno, příjmení, titul a adresu navrhovatele. Nebo k podání návrhu využijte tento formulář.