Svátek má Čeněk
Všestranně podporujeme nestátní neziskové organizace z Olomouckého kraje a pomáháme jim. Vytváříme trvalý prostor pro komunikaci a spolupráci neziskovek mezi sebou i vůči jiným sektorům společnosti.

Hanácká extraliga 2011

Autor: Redakce UNO. Pondělí 20. června 2011.

hanacka-extraligaSbor dobrovolných hasičů Střelice Vás zve na IX.ročník soutěže hasičských družstev mužů a žen v požárním útoku "O putovní pohár exsenátora MUDr. Vítězslava Vavrouška", který se koná 25. 6. 2011 v hasičském areálu v Dětřichově. Soutěž je zařazena do Hanácké extraligy 2011.

Podrobné informace na pozvánce ZDE

 

Seznamte se s krajským plánem nakládání s odpady

Autor: Administrator. Pondělí 12. října 2015.

duhaHnutí DUHA vás zve na workshop k Plánu odpadového hospodářství Olomouckého kraje připravovanému na dalších 10 let. Uskuteční se ve čtvrtek 15. října od 17:00 do 19:30 hodin v sálu Nadačního fondu OKNO, Dolní nám. 38, Olomouc. 

Brzy bude mít veřejnost možnost podat připomínky k této zásadní strategii. Zlepší se recyklační služby v Olomouci? Bude snazší odpad třídit, nebo vše skončí ve spalovně? Ivo Kropáček, odpadový expert Hnutí DUHA představí plán balíčku pro cirkulární ekonomiku připravovaného na úrovni EU, připravovanou a platnou českou legislativu a představí návrh Plánu Olomouckého kraje, jak chce nakládat s odpady. Následně povedeme diskusi o možných připomínkách k Plánu. 

Zájemce prosíme o nahlášení účasti předem na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Drobné občerstvení zajištěno.

Veřejnost se může k připomínkám snadno připojit již nyní - zde. Podklady pro studijní typy (nepovinné) jsou zde.

 

Krajské kolo v požárním sportu v Ostravě - Vítkovicích

Autor: Redakce UNO. Středa 08. června 2011.

Krajská sdružení hasičů Moravskoslezského a Olomouckého kraje ve spolupráci s Hasičským záchranným sborem Moravskoslezského a Olomouckého kraje a Okresním sdružením hasičů Ostrava pořádají krajské kolo Soutěže družstev sborů dobrovolných hasičů SH ČMS Moravskoslezského a Olomouckého kraje v požárním sportu 2011.

celý článek

   

Sluňákov zve na netopýří noc a kořenový den

Autor: Administrator. Pondělí 31. srpna 2015.

Read moreSluňákov - centrum ekologických aktivit města Olomouce, o.p.s. zve po prázdninové pauze opět na zajímavé akce zaměřené na celou rodinu. Hned zkraje měsíce se chystá Netopýří noc včetně vycházky za těmito zajímavými tvory, následuje Kořenový den pro rodiče s dětmi s procházkou a koncertem. Nadšenci do houbaření se mohou vydat na už tradiční houbařskou vycházku a na začátku října lze se Sluňákovem zjistit, jak se v Olomouci zpracovávají odpady.

celý článek

 

Hasičská soutěž v Bezuchově

Autor: Redakce UNO. Neděle 05. června 2011.

znak-sdhSbor dobrovolných hasičů Bezuchov Vás zve na soutěž v požárním sportu "O pohár starosty SDH", která se koná v neděli 12. 6. 2011 na hřišti v Bezuchově.

Další informace na pozvánce ZDE

   

Strana 75 z 80