Svátek má Oto
Všestranně podporujeme nestátní neziskové organizace z Olomouckého kraje a pomáháme jim. Vytváříme trvalý prostor pro komunikaci a spolupráci neziskovek mezi sebou i vůči jiným sektorům společnosti.

Mise statečných 2016 v září v Domašově nad Bystřicí

Autor: Administrator. Úterý 07. června 2016.

Read moreVe dnech 10.-11. září 2016 pořádá Skautské centrum v Domašově nad Bystřicí zajímavou víkendovou akci pro děti a mládež Mise statečných 2016. Akce se koná ve spolupráci s Armádou ČR a Klubem českých turistů-Chameleonem Brno v Domašově nad Bystřicí. Základní myšlenkou uspořádání branně sportovního závodu je obnovení zájmu o aktivity, které souvisejí s chováním občanů ve výjimečných situacích, případně obrannou státu. Hravou a akční formou chceme přitáhnout mladé lidi k uvědomění, že je důležité "Být připraven". Akce je otevřena pro všechny zájemce z ostatních zájmových či jiných spolků, které si budou chtít změřit své síly a dovednosti. Rádi bychom navázali na skautskou historii branných závodů s novým pojetím a charakterem odpovídajícím současným požadavkům a moderním technologiím. Nedílnou součástí akce bude i předání životních zkušeností od účastníků zahraničních vojenských misí, jejich přípravou, používanou technikou, ale také seznámení s prostředím, ve kterém působily, nebo dosud působí.

celý článek

 

II.setkání mopedů se spanilou jízdou v Ludéřově

Autor: Redakce UNO. Úterý 06. září 2011.

Setkani-mopedu-Luderov-2011SDH Ludéřov zve na II.setkání mopedů se spanilou jízdou v Ludéřově, které se koná v sobotu 17. září 2011. Začátek akce je ve 13.00 hodin. Občerstvení zajištěno, hasiči se těší na Vaši účast.

Pozvánka s programem ke stažení ZDE

 

Banky bez bariér? Spolupráce TyfloCentra s ČSOB nese ovoce

Autor: Administrator. Úterý 07. června 2016.

Read morePlatíte v obchodě kreditní kartou, vybíráte si peníze z bankomatu a nepřipadá Vám na tom nic složitého? Pro nevidomého jsou tyto činnosti poměrně náročné. Proto TyfloCentrum Olomouc  ve spolupráci s ČSOB připravilo projekt, který přiblížil tyto běžné denní činnosti lidem se zrakovým handicapem. Lidé se zrakovým postižením se učili platit kartou v obchodě, vybírat z bankomatu a využívat internetové i mobilní bankovnictví.

celý článek

   

Ve Smetanových sadech soutěžili mladí hasiči

Autor: Redakce UNO. Úterý 06. září 2011.

Read moreSmetanovy sady v Olomouci patřily v sobotu 3. září 2011 mladým hasičům. Ti se zde sjeli na V. ročník tradiční hasičské soutěže „Olomoucký drak“. Přes dvě stovky závodníků nejen z Olomouckého kraje, ale i například ze Vsetínska, Ostravska nebo východních Čech, mohly poměřit síly v závodě na 60 m s překážkami  a hasičským nářadím.

celý článek

 

Červnový program Rodinného centra Heřmánek

Autor: Administrator. Pondělí 06. června 2016.

Read moreLéto už je za dveřmi, před nimi však na naše starší potomky čeká ještě vysvědčení. Pro někoho tolik stresující záležitost. Jedničky, dvojky, trojky… Známky, které mluví o tom, co naše děti možná umí, či neumí, ale neříkají absolutně nic o tom, zda jsou vnitřně šťastné, zda vnímají svou velkou hodnotu, zda se cítí milované. Jak těžké je někdy se od těch všech známek a hodnocení všech ostatních odpoutat. Přejme si, abychom dokázali vidět své děti s láskou a jestli jim dokážeme dát kus pocitu, že jsou milované jen za to, že jsou, jsme to my, kdo zaslouží jedničku a možná i s hvězdičkou, když už jsme u těch známek.

Zveřejňujeme nabídku červnových programů a věříme, že si z nich vyberete.

celý článek

   

Strana 71 z 79